Jet letos k moři? (Chorvatsko)

Anonymní
12.3.16 18:56

Jet letos k moři? (Chorvatsko)

Dobrý večer,
promiňte anonymitu, ale spousta lidí se mi skoro smála za mé obavy i v reálu, a tak se mi to nechce absolvovat znovu tady pod svou přezdívkou.
Pomalu plánujeme letní dovolenou a muž bere jako samozřejmé, že pojedeme do Chorvatska. Já si ale nejsem úplně jistá, jestli je to v této době (hlavně kvůli vlně uprchlíků) dobrý nápad. Co se týká reakcí okolí, tak někdo, jak už jsem psala, se mi za můj strach ze situace vysmál, jiní se mnou souhlasí. Plánujete v době uprchlických krizí, hrozby teroristických útoků a podobně dovolenou u moře? Může jet člověk bez obav, nebo ne?
Samozřejmě vím, že teroristé můžou být stejně tak v Česku, ale s těmi uprchlíky mě to děsí. Nevím, jestli bych si dovolenou užila, když bych měla takového brouka v hlavě.
Jaký na to máte názor vy?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

27179
12.3.16 18:59

Já bych se nebála. Jenom si před odjezdem od moře zkontroluj kufr od auta… :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Nafrněná
12.3.16 19:00

No moje známá taky nechce jet do Chorvatska kvůli uprchlíkům a přijde mi to fakt na hlavu… hlavně když bydlíme kousek od té jejich ubytovny :mrgreen: já bych jela a taky pojedeme… tohle mě vůbec neděsí

• Nahlásit
  • Citovat
14653
12.3.16 19:03

Do Chorvatska bych klidně jela. Byli jsme tam loni v září a nepotkali jsme ani jednoho imigranta.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8115
12.3.16 19:04

Planujeme Itálii, nebojím se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1815
12.3.16 19:04

My letos snad k moři pojedeme, ale ne tedy do Chorvatska, ale ani tam bych se nebála.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2443
12.3.16 19:05

Pojedeme letos zas. Už loni zuřila uprchlická krize, ale hlavně na seznamu.cz. Už jsem takhle absolvovala bez újmy několik naprosto „zásadních ekonomických krizí“ v Řecku. Beru to přesně tak, jak píšeš v závěru, jako brouka v hlavě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31871
12.3.16 19:07
@Bábrdl píše:
Já bych se nebála. Jenom si před odjezdem od moře zkontroluj kufr od auta… :cert:
:palec:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Poison Eve
12.3.16 19:17

Obavy mi prijdou ptehnane, mam zaplacenou rezervaci jiz pul roku a nechystam se nejet..

Nerikam, ze bych nejela jinam, ale dite odmita letet a ja odmitam trapit po tri hodiny nastvanym ditetem spolucestujici. Nesoudnych rodicu a urvancu tam bude i bez nas dost :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
9165
12.3.16 19:19

Tak já strach nemám, kdyby na to přišlo, zrovna do Chorvatska bych jela bez obav 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28791
12.3.16 19:32

Ja nevim co blaznite…
To cekate plny Chorvatsko uprchliku, ze se s vama budou slunit na plazi…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3418
12.3.16 19:38
@zuzu224 píše:
Ja nevim co blaznite…
To cekate plny Chorvatsko uprchliku, ze se s vama budou slunit na plazi…

Já zakladatelku i chápu, asi jí nejde o slunění vedle uprchlíka, ale o loňský teroristický útok na pláži v Tunisu.
Jinak k tématu, jedeme do Chorvatska a bojím se, ale ne tolik, abychom nejeli. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28791
12.3.16 19:41

@Lychee13
Nezlob se na me, ale srovnavat evropske Chorvatsko s arabskou zemi mne prijde jeste vic zcestne.
Jestli takhle nekdo uvazuje, tak udela nejlip kdyz bude sedet doma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4262
12.3.16 19:43

My nejedeme z více důvodů. Dala bych na svoje pocity, pokud se bojíš, tak nejezdi, přece se nebudeš řídit tim, že ti pár lidí napíše, nebo řekne, že jedou a obavy nejsou na místě. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13643
12.3.16 19:49

Taky jsme trošku zvažovali, jak s dovolenou. K moři teda jedeme, jen jsme vyměnili Turecko za Krétu. Tam se uprchlíků nebojím a na pitomce můžu narazit úplně stejně v Praze v MHD.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama