Ubytování - Slaný a okolí

831
9.3.16 12:24

Ubytování Slaný a okolí

Prosím o tip na pěkné ubytování ve Slaném a nejbl. okolí (akce v Želevčicích).Budeme mit sebou pejska, bude to na 5 nocí, určitě pokoj s vl. sociálkou, finance neřešte. Děkuji, prozatím jsem našla penzion Union ve Slaném, ale na venčení to tam asi nebude nic moc (kolem samé baráky a dlažba),snídaně za stovku a taky dle toho co majitelka penzionu psala to nebude nic moc, žádný extra výběr zatu cenu.

Celkem se mi zdá, že ubytko ve stř. čechách, nedaleko Prahy, je jedna velká katatrofa a nevycházím z údivu, např. i Kladno jsem se dívala, krom hotelu tam nic extra neni, do hotelu psi nemohou a v recenzích jsem se dočetla navíc o retru vybavení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

357
9.3.16 12:45
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1095
9.3.16 13:15

No s ubytovanim ve Slanem to fakt zadna slava neni. Jeste Hejtmansky dvur. Ale ceny jsou tam vyssi a nevim, jak se psem.
Na Kladne je hotel fakt hooooodne retro :D. Vlastni zkusenost. Jeden muj znamy z Italie to vydesene komentoval slovy,,kde jsou ty 3 hvezdy?,,

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11625
9.3.16 14:43

http://kralovickydvur.cz/ nikdy jsem tam nebyla, ale slyšela jsem chválu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3775
15.8.17 12:37

Má někdo další, případně aktuálnější tipy ne ubytování?

Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.8.17 13:25

Záleží jak moc daleko od Slaného by to mělo být. Fajn je Stará Fara na Chržíně. Slaný je cca 17min. Pes asi problém nebude, protože je tam sami mají. Je to na kopci, za tim pole a lesík. Kuchyně nevím, my tam měli hostinu když tam byla jiná kuchařka a ta vařila skvěle. Ubytovali sme tam hosty a nestěžovali si. Je to ale na dopravu autem, v té zadeli světa skoro nic nejezdí :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama