Jet sama do Egypta?

Anonymní
1.8.21 08:42

Jet sama do Egypta?

Ahoj holky, právě jsem zjistila, že sestřenice odletěla sama do Egypta. Není to moje starost, ale logicky si klepu na čelo, vždyť to není úplně bezpečná země… Reálně, prosím, hrozí ji nějaké nebezpečí? Je dost naivní a každému skočí na hezké slovo, už si kvůli tomu vytrpěla…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27119
1.8.21 08:55

Tak asi jela s cestovkou a ne autostopem, nevím co by ji v hotelu mělo hrozit kromě toho že ji odjede nějaký animátor :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17986
1.8.21 08:57

Tak bude mít průjem a jestli není očkováná proti covidu, tak docela riskuje.

Ale jinak pokud letěla s cestovkou do resortu, tak jí nic horšího nehrozí. Teda pokud nebude spát s animátory bez kondomu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4165
1.8.21 09:00

Kramny je v base neboj

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13319
1.8.21 09:07

Maximálně prijede těhotná a teda snad bez pohlavní nemoci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5497
1.8.21 09:10
@Anonymní píše:
Ahoj holky, právě jsem zjistila, že sestřenice odletěla sama do Egypta. Není to moje starost, ale logicky si klepu na čelo, vždyť to není úplně bezpečná země… Reálně, prosím, hrozí ji nějaké nebezpečí? Je dost naivní a každému skočí na hezké slovo, už si kvůli tomu vytrpěla…

Jela jsem s kamoskou, ani jedna neovlada nijak moc anj a bylo to docela slozite i kdyz pres cestovku. Delegatka nesidlila v nasem hotelu, v nejnutn. pripadech jen na fonu.. obecny neduh mimoevr. hotelu. rozbite kde co, bez anj. a delegatky to slo tezce resit. Mohu cestovat sama, ale musim se prerfektne domluvit..Egypt ma nadherne pamatky i more, ale obecne uz nic pro me..vecne vnucovani cehokoliv, neprijemne vecne"obtezovani" od animatoru neustale korzujicich po plazich a nabizejich cokoliv vcetne sebe..to me vadilo nejvic. Nikdy nezapomenu, nadherny usmev tak 6tilet holcicky v bande deti, kteri postavali na benzinkach a cekali na turist. autobusy, ktera chnapla tasku se zbytkem jidla a keksu co jsem ji dala.fakt chnapla tasku a nadherny usmev jako projev diku, silene polozborene slumy na krajich mest..a vsude kolem nekonecny horky pisek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3058
1.8.21 09:27
@lilith1 píše:
Jela jsem s kamoskou, ani jedna neovlada nijak moc anj a bylo to docela slozite i kdyz pres cestovku. Delegatka nesidlila v nasem hotelu, v nejnutn. pripadech jen na fonu.. obecny neduh mimoevr. hotelu. rozbite kde co, bez anj. a delegatky to slo tezce resit. Mohu cestovat sama, ale musim se prerfektne domluvit..Egypt ma nadherne pamatky i more, ale obecne uz nic pro me..vecne vnucovani cehokoliv, neprijemne vecne"obtezovani" od animatoru neustale korzujicich po plazich a nabizejich cokoliv vcetne sebe..to me vadilo nejvic. Nikdy nezapomenu, nadherny usmev tak 6tilet holcicky v bande deti, kteri postavali na benzinkach a cekali na turist. autobusy, ktera chnapla tasku se zbytkem jidla a keksu co jsem ji dala.fakt chnapla tasku a nadherny usmev jako projev diku, silene polozborene slumy na krajich mest..a vsude kolem nekonecny horky pisek.

A proč jsi tam jezdila? Co jsi čekala? To jsi tohle všechno nevěděla dopředu? Co se týče hotelu a vybavenosti, není snad problém si najít recenze na netu. Jasně, je tam špína, bordel a chudoba, sama bych tam nejela, ale jet tam a pak být překvapená?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13576
1.8.21 09:28
@pikola píše:
Tak asi jela s cestovkou a ne autostopem, nevím co by ji v hotelu mělo hrozit kromě toho že ji odjede nějaký animátor :nevim:

Nevíš o hotelu, kde ojíždějí animátorky? Že bych na týden taky vyrazil :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13576
1.8.21 09:30
@ZuzaM píše:
A proč jsi tam jezdila? Co jsi čekala? To jsi tohle všechno nevěděla dopředu? Co se týče hotelu a vybavenosti, není snad problém si najít recenze na netu. Jasně, je tam špína, bordel a chudoba, sama bych tam nejela, ale jet tam a pak být překvapená?

Třeba kvůli památkám? Ono moc pyramid v Českým ráji neuvidíš :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5497
1.8.21 09:39
@ZuzaM píše:

Recenze byly super..me se tam jinak libilo, no o vnucujicich animatorech jsem nikde necetla a ze tam nebude stale k dispozici delegatka take ne..videla jsem ji az pri odjezdu..ano neodhadla jsem problem s jazykem, cekala jsem to jednodussi s delegatkou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3058
1.8.21 09:40
@Prof. Farnsworth píše:
Třeba kvůli památkám? Ono moc pyramid v Českým ráji neuvidíš :)

To je otázka, jestli tam jela kvůli památkám.:-) Spousta lidí tam jede se jen vyvalit na pláž a užít si all inclusive.:-) Ale ano, kouknout se na pyramidy je fajn, jen se prostě člověk musí smířit s tím, jak to tam vypadá a chodí, Všechny informace se dají najít předem. A zajímavých památek je v ČR mnohem víc než v Egyptě. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5497
1.8.21 09:41
@Prof. Farnsworth píše:
Třeba kvůli památkám? Ono moc pyramid v Českým ráji neuvidíš :)

Presne tak..pamatky byly kouzelne, uchvatne i snad v 50st..jo nedoporucuji jet o prazdninach. Padnete vedrem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
265
1.8.21 09:45

Sama bez cestovky jsem se toulala po Káhiře, jezdila vlakem, metrem, v chutsich i bohatších čtvrtích. Klepat si na čelo mi nepřijde moc logické. Pokud každému uvěří, tak jí hrozí, že si přiveze koberec za 100$ a přijede těhotná po několika krásných večerech s několika šarmantními mladíky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17986
1.8.21 09:46
@Prof. Farnsworth píše:
Nevíš o hotelu, kde ojíždějí animátorky? Že bych na týden taky vyrazil :mrgreen:

Sexuální turistika pro olezlé impotenty funguje v Thajsku. Zoufalky mají afriku.

Obojí je wtf, funguje tam obchod s lidmi a je to plné pohlavních chorob.

Jako pokud jde o bezpečnost, tak klasická lokálné prostituce v ČR s kondomem je lepší a levnější volba.

Příspěvek upraven 01.08.21 v 09:49

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52378
1.8.21 09:47
@lilith1 píše:
Presne tak..pamatky byly kouzelne, uchvatne i snad v 50st..jo nedoporucuji jet o prazdninach. Padnete vedrem.

Ale tak to jsi snad věděla, že tam bude vedro, ne? :think: aneb takhle to dopadá, když člověk jede do země a nic si o ní předem pořádně nezjistí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat