Turecko s ročním kojencem srpen 2021

32
25.7.21 21:57

Turecko s rocnim kojencem srpen 2021

Zdravim vsechny! Chtela bych poradit s cestovanim do Turecka ted v dobe covidove. Byl nekdo v Turecku s rocnim prckem?? Jak jste to zvladli? Letadlo, teplo? Testovali Vas? A prcka? Dekuji za jakkekoliv info!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21524
25.7.21 22:48

V srpnu v Turecku jsou ctyricitky a vic, jela bych radeji v zari, pokud nemate starsi skolni dite. Jinak mne se prvni rocni dite u more rozchodilo a nikdy vice, dovcu jsem pak travila v predklonu. Takze my k mori jezdili bud s lezicima miminama nebo pak az s dvouletyma. Mezi rokem a dvema je to o nervy…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10882
25.7.21 22:53

V srpnu do Turecka s ročním dítětem bych nejela ani zadarmo. Ale každyho věc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32
26.7.21 09:32

Ono když se porovná Turecko/Řecko tak ten rozdíl není velký, max +- 2 stupně v tuto chvíli…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7575
26.7.21 10:13

@rozina01 Ahoj, zvážil bych, zda vzhledem k úrovni zdravotní péče (resp. zdravotních standardů ve zdravotnických zařízeních) je zrovna Turecko to pravé…
Osobně jsem s malými dětmi vždy volil radši dovolenou s autem, aby bylo možné kdykoliv reagovat na situaci a mít k dispozici dopravní prostředek.
Ano, větší pravděpodobnost je, že se vůbec nic nestane a dovolenou v pohodě zvládnete, ale když jde o zdraví, volím opatrnější přístup. Že z etických důvodů odmítám podporovat Tureckou ekonomiku, dokud bude vládnou Erdogan (etnické čistky, političtí vězni, popravy, postavení žen ve společnosti) je už čistě subjektivní přístup a nikomu ho vnucovat nebudu, přestože zmínit jej musím :).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
108
26.7.21 11:57

Ahoj byli jsme v červnu s 10 měsíčním mimcem (aby nebyly ještě taková vedra), vše jsme si tedy organizovali sami (bez cestovky)…pronajatý jsme měli apartmán přes airbnb, pujcene auto. A vše v naprostém pořádku, před vstupem do země musíš udělat registraci na jejich stránkách a mít tzv HES kód a pokud nemáš plne očkováni, tak Pcr test, na zpáteční cestu též (zašli jsme si do nemocnice a nechali si ho tam udělat).Ale s cestovkou to budete mít vše zařízené, takze za me proc ne(pokud to plánujete jako valecku u more v hotelu), jen to vedro vás bude dost limitovat (kolem poledne spis budete zalezli a večer už zase roční prcek spí ) :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32
28.8.21 21:45

Tak jsme se vratili z Turecka, vse vyslo perfektne :-), hned bych zas jela. Dekuji za vsechny Vase nazory :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25624
28.8.21 22:09

@rozina01 a v jakém jste byli letovisku? zvažuji příští nebo další rok Turecko zkusit, nikdy jsem tam nebyla zatím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32
28.8.21 23:00

@stinga byli jsme v hotelu Kamelya Selin, plazovy pokoj, ten byl naprosto perfektni, absolutni klid ve dne v noci, kdyz maly usnul tak jsem vzala video chuvicku a mohla se jit opalovat, naprosto super. Ja Turecko mam rada, ale vzdycky jsme jezdili do takovych tech hotelu bez deti, tak jsem nevedela jaky vybrat.. v tomto komplexu je snad vsechno co si clovek muze prat, klouzacky, detska hernicka, detske bazeny… kouknete :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25624
28.8.21 23:06

@rozina01 no vypadá to krásně, jako v pohádce, dám si to do oblíbených - já když jsem hledala Turecko, tak mi vždy přišlo fajn Side, ale toto vypadá úžasně, děkuji,
a moře je jaké? vhodné pro děti?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32
28.8.21 23:27

@stinga more uplne idealni, krasny pisek, dlouho melko, takze pro deti super. Voda jako kaficko. Hned bych jela znovu :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21524
31.8.21 09:30

Ja bych se po tom studenými srpnu jela nahřát kamkoliv…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25624
31.8.21 09:36

@rozina01 díky :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1294
31.8.21 09:40

Letíme v září s půlroční :) S ročním jsme byli na Maledivách a úplně v pohodě :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1294
31.8.21 09:44

@Premek_Orac Soukromá zařízení pro turisty jsou popravdě na lepší úrovní než nějaká naše státní nemocnice v horní dolní :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat