Reklama

Jí a nejí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

trixinka
Závislačka 4361 příspěvků 26.01.09 15:46
Jí a nejí.

Ahoj holky, nevím co s dcerou a jejím jezením.
Je žravec a nežravec a to se střídá po 1-3 dnech. Jsou dny kdy jsem ráda, že sní za celý den přesnídávku, takový byl tento víkend jedna přesnídávka v sobotu a jedna v neděli, ovšem pak si to vybere v noci a chce 3-4× mlíko a třeba hned druhý den od rána v pohodě, snídaně jogurt, sváča pribiňák, oběd polívka(dneska ještě přidáno jednou tolik) pak zase sváča třeba přesnídávka a mlíko až na večeři, protože kaši mi odmítá druhý měsíc ( z flašky jí nepila nikdy, jen lžičkou z misky ). A v noci jedno mlíko. Nevím čím to může být, ale jinak máme pořád stejný denní režim nic se nemění, aby to mohlo něco vyvolat. Nejí ani pečivo ani zatím nic co se moc kouše, protože má jen dvě spodní jedničky, takže se toho nenají a přestane jí to bavit. Hodně rad zní " nech jí vyhladovět" což jsem zkusila a vydržela klidně 8 hodin bez jídla. Pak začala kňučet hlady, ale stejně si nevzala nic jiného, takže jsem ustoupila a udělala mlíko, které okamžitě vypila. V noci jí taky nemůžu nechat hlady, když vím že přes den nejdela a pak jí probudí takový hlad že okamžitě brečí a dokud nedostane mlíko tak neusne. A oblafnout vodou ani čajem nejde. Díky za rady.

Reklama

Reakce:

brre
Kecalka 329 příspěvků 26.01.09 20:47

malej mi dela neco podobnyho budto ji jako kyselina ze si rikam kam to vsechno dava a nebo neji temer vubec tak dve tri lzicky a uz nechce.jediny co si da vzdycky je rano a vecer mliko.uz jsem to prestala resit protoze bych se z toho zblaznila kdyz proste nechce tak mu to nenutim on si rekne kdyz ma hlad.moc jsem neporadila ale snad te alespon trochu uklidni ze v tom nejsi sama. :wink:

bara2
Zasloužilá kecalka 663 příspěvků 26.01.09 21:20

pro uklidnění - u nás je to podobné. Prso může vždy a všude, v noci tak ještě dvakrát po večerním kojení. Zato přes den někdy normálně, sváča - banán ( ten sní vždy, ale musí kousat, rozmačkaný ho nechce), oběd - skoro celá sklenička, odpo jogurt a navečer kaše. No a další dny od všeho jen pár lžiček a většinou mu musím tu první násilím narvat do pusy, protože nechce otevřít a tím pádem ani neví, co má. Nejvíc bojujem s masozeleninovými příkrmy. Kaši sní tak 99%. Jsem z toho dost na nervy.

trixinka
Závislačka 4361 příspěvků 27.01.09 07:13

Ahojky já to teda taky extra moc neřeším, už jsem si zvykla :) spíš mě zajímalo jestli se s tím nedá něco udělat, ale asi se dá jen čekat až bude jíst normálně sama. Ale díky je pro mě uklidňující vědět, že to není tak úplně nenormální. Máme totiž jen jednu kamarádku s úplně stejně starou holčičkou a ta i když je o 2 kg lehčí tak s prominutím žere jak kyselina docela veliké porce a klidně za hoďku a půl si zase něco vyškemrá :D tak díky.

jullls 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.12 14:17

Ahojky, přispěju to sem do této diskuze… začínám si všímat…jaksi, mojemu chlapovi ode mě nechutná jídlo! :( :roll:
Jakože sní to, ale dřív třeba řekl, bylo to dobrý, a tak a teď nic. Přijde mi že na to že mi je dvacet, uvařím vše, kromě svíčkový asi :D
Předtím byl s holkou 3 roky - 2měsíce spolu bydleli, neprala, nevařila, nic, jen kouřila na balkoně…pak se rozešli! Já vařím podle mě a přátel, dost dobře… ale stejně - není to od maminky! :think: :(

Easinka
Ukecaná baba ;) 1020 příspěvků 2 inzeráty 08.08.12 14:21

Tak se ho proste zeptej. Zeptej se, co mu nechutna. Moc korenene, malo korenene, nemusi to nebo ono… A vyladite to spolu. Ono to nikdy neni jako od maminky. Ale treba ti da jeho maminka nejaky recept, kdyz bude nejhur. :mrgreen:

jullls 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.12 14:28

Ptám se ho, řekne mi „že dobrý“… víš co, cítím se jak dement…všem ostatním to chutná, mlaskaj jak blázen :)

Jaji77
Neúnavná pisatelka 15637 příspěvků 08.08.12 15:00

@jullls tak ať vaří on, ne?

Easinka
Ukecaná baba ;) 1020 příspěvků 2 inzeráty 08.08.12 16:52

No hele, tak jestli „dobry“, tak bych to neresila! Co se mas stresovat! Ma byt rad, ze navaris a ne si vymejslet. Kdyz ti nerekne, co mu vadi, jeho problem! :cert:

jullls 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.12 18:49

Jasně holky :-* Teď třeba jedl čočku a prej jak se mi povedla ;) :oops:

Jazz27
Neúnavná pisatelka 17094 příspěvků 08.08.12 22:04

@jullls Nehrotíš to? Jí, tak je to asi dobrý, můj by to prostě nejedl. Někdy mu chutnají i obyčejné šťouchané brambory s kyselím zelím a slaninou, jindy ohrnuje nos nad svíčkovou. Někdy vychválí do nebe, někdy ne. Taky třeba má stres nebo ho bolí žaludek, neptala ses ho? Já mívám taky žravé období, nebo zas opak, když vůbec na nic nemam chuť a jím, jen abych neumřela hlady, ale nic mi nechutná. A taky bylo vedro jak prase, to ani můj pes nežral :mrgreen:

Aluse
Vesmírná mluvilka 34534 příspěvků 08.08.12 22:13

@jullls no na cocce se taky neda nic zmrvit :mrgreen: a nevim proc by mel chlap kazdy jidlo chvalit do nebe

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >