Jídelní židličky pro děti DTest

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kaaminek
Závislačka 3073 příspěvků 05.07.19 21:47
jídelní židličky pro děti DTest

Ahoj prosím nevíte jak dopadl dtest. jidelnich zidlicek? popr. jalou byste doporucili? Libi se mi Peg perego a i Cam..
diky moc

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Saffiraa
Závislačka 3978 příspěvků 12 inzerátů 05.07.19 22:04

Ahoj, já jsem moc spokojená s Chicco Polly, měla jsem jí pro obě děti a teď jí ještě dostala neteř. Pořád je v top stavu, polohovatelná, odnímatelný pultík, dá se složit, pak i přisunout ke stolu jako běžná židle. :mavam:

Káťa19
Extra třída :D 13125 příspěvků 05.07.19 22:14

Zvolila bych rostouci drevenou, kterou vyuzijes dlouhodobe, klidne i k psacimu stolu, fajn ma ted i Lidl ;)
Pak treba jitro, dve mala kridla, hyrak design…

kakuja
Stálice 53 příspěvků 05.07.19 22:38

Taky máme dřevěnou a super :palec: já na ní vyrostla tak jsem pro své dítě zvolila to samé, je dobře omyvatelná a fakt bytelna ;) navíc se mi líbí i designově, ty plastové hrůzy mi nějak neprirostli k srdci :D

Káťa19
Extra třída :D 13125 příspěvků 06.07.19 03:19

@kakuja mam stejny nazor, dalsi plastovej kram, uz tak jsme zavaleni plastem :roll:
Uz jsem alergicka i na ty plastovy hracky, co nic nevydrzi :zed:

Cuddy
Neúnavná pisatelka 16474 příspěvků 06.07.19 06:44

Vem nějakou dřevěnou, např. Jitro. Chicco Polly jsme měli pro období novorozenec až první sed, pak sem se jí ráda zbavila. Prostorově je to velký krám, dítě v ní sjíždí, není hloubkové stavitelná… Jitro ti vydrží do školy, ono totiž ani 4 létě dítě nemá proporce na běžnou židli, ale v plastové ho již neudrzis.

Cuddy
Neúnavná pisatelka 16474 příspěvků 06.07.19 06:45

@Káťa19 my koupili dítěti k prvním narozkám vychvalováno hračku do vody, vydržela doslova 3 dny. Za 9 stovek a co pak s ní, že :zed:

Cuddy
Neúnavná pisatelka 16474 příspěvků 06.07.19 06:48

@Saffiraa a vám nepopraskal ten potah? Ještě jsem neviděla plastovou židli, kde by ten potah vydržel dvě děti. Na prasknul hned a pak to mytí byla lahůdka, zvlášť druhé dítě bylo hrozně čuně.

Ornwen
Kelišová 5365 příspěvků 06.07.19 07:47

Sem taky pro drevenou. Ale i tam pozor, meli jsme hauck alpha a ta mi nevyhovovala.mam male deti a tahle ma jen reminek mezi nohama, tak bez pripoutani ksirkama sem se bala, ze mi dite propadne. (A poutat kvuli kazde minutě kdy ho tam posadim aby mi rekl, ze jist nechce a jde zas dolu…)
Takze mame pro oba stokke tripp trapp. Pouzivaji i jako schudky, kdyz se mnou vari.

Co se dtestu tyce stoji to 20kc nebo je v knihovne. Vetsina zidlicek mela nad 60

debra.morgan
Echt Kelišová 9524 příspěvků 06.07.19 09:00
@kakuja píše:
Taky máme dřevěnou a super :palec: já na ní vyrostla tak jsem pro své dítě zvolila to samé, je dobře omyvatelná a fakt bytelna ;) navíc se mi líbí i designově, ty plastové hrůzy mi nějak neprirostli k srdci :D

ccs ja mam drevenou zidlicku po me :lol: už na ní vyrostly min. 4 deti, a jeste nekolik jich vydrzi ;) ta židle přežije nás všechny, plast se může jít bodnout :jazyk:

kakuja
Stálice 53 příspěvků 06.07.19 09:18
@Káťa19
@Káťa19 píše:
@kakuja mam stejny nazor, dalsi plastovej kram, uz tak jsme zavaleni plastem :roll:
Uz jsem alergicka i na ty plastovy hracky, co nic nevydrzi :zed:

Tak o plastovejch hráckach ani nemluvím, to je fakt děs, ale přiznávám pár jich doma máme taky, ale většina je od babiček, prababicek… :lol:

kakuja
Stálice 53 příspěvků 06.07.19 09:19
@debra.morgan píše:
ccs ja mam drevenou zidlicku po me :lol: už na ní vyrostly min. 4 deti, a jeste nekolik jich vydrzi ;) ta židle přežije nás všechny, plast se může jít bodnout :jazyk:

Juuu tak ta je fakt boží :D

Saffiraa
Závislačka 3978 příspěvků 12 inzerátů 06.07.19 11:32
@Cuddy píše:
@Saffiraa a vám nepopraskal ten potah? Ještě jsem neviděla plastovou židli, kde by ten potah vydržel dvě děti. Na prasknul hned a pak to mytí byla lahůdka, zvlášť druhé dítě bylo hrozně čuně.

Ne, vůbec. Jen z pásů šla ta špína špatně umýt, tak jsem je vymontovala a šoupla do pračky. Syn v ní byl do tří let, dcera taky a je pořád pěkná. :palec:

Bubla Bůčková
Kelišová 7190 příspěvků 06.07.19 11:36
@debra.morgan píše:
ccs ja mam drevenou zidlicku po me :lol: už na ní vyrostly min. 4 deti, a jeste nekolik jich vydrzi ;) ta židle přežije nás všechny, plast se může jít bodnout :jazyk:

Ale tak od roka, až bude dítě samo sedět asi :think:

debra.morgan
Echt Kelišová 9524 příspěvků 06.07.19 11:38
@Bubla Bůčková píše:
Ale tak od roka, až bude dítě samo sedět asi :think:

ano, až bude samo sedet.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama