Co použít místo dětského lehátka?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.18 21:33
Co použít místo dětského lehátka?

Dobrý den, chtěla bych se zeptat co jste používali místo dětského lehátka? Mám 7 týdenní miminko a přemýšlím zda má smysl jej na pár týdnů pořizovat, je to další krám do domu. Ale právě nevím co případně použít místo lehátka, například až budu dávat příkrmy od 4. měsíce kdy nebude ještě sedět.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Aduš8
Závislačka 3032 příspěvků 13.12.18 21:36

Tak já zrovna to polohovací obyč lehátko využila asi nejvíc. Zase bych nepotřebovala přebalovák. Malý nechtěl ležet na zádech v rovné poloze, takže byl nadzvedlý v lehátku, když jsem potřebovala něco dělat. A na příkrmy bylo super. Jinak jsou pak i židličky, které jsou vhodné už pro děti, které nesedí a dají se polohovat

ZZloba89
Kecalka 421 příspěvků 13.12.18 21:38

My lehátko dostali a využila jsem právě až na příkrmy a pak si do toho malá sama sedala jako větší a „četla“ knížečky. Měli jsme Joie Dreamer, je do 13 kilo testované myslím

podkolenka12
Povídálka 32 příspěvků 85 inzerátů 13.12.18 21:43

Měla jsem starou autosedačku (vajíčko), šla různě naklonit. Do auta by si ji už rozhodně nikdo nedal , ale na jídlo super (šla vyprat a nebylo mi jí líto).

Verurizeckova
Ukecaná baba ;) 1132 příspěvků 13.12.18 21:47

Taky jsem začala pouzivat až s prikrmy a je super, ze se dá vyprat, ale vědět to, jak ho budu používat, tak koupím nějaké naprosto obyčejné, nejlevnější. Já pako koupila ještě těhotná lehatko za 3 tis, vibrační s muzikou a tu krabičku na vibrace a muziku jsme tam ani nenainstalovali, takže asi tak ;)

Uživatel je onlineEnnny
Ukecaná baba ;) 2196 příspěvků 13.12.18 21:48

Staré vajíčko do auta sem používala do té doby než z něj sami nezačali vylézat :lol:

krukynka
Kecalka 196 příspěvků 1 inzerát 13.12.18 21:50

Já krmim malou na klíně, sedět mi nechce. U syna jsem naopak lehátko využila maximálně. Kolikrát v něm jen byl a já třeba zehlila … Dcera v něm nebyla snad nikdy. Takže je to kus od kusu

podkolenka12
Povídálka 32 příspěvků 85 inzerátů 13.12.18 21:56

Tak mně taky s autosedačky vylézaly, ale někdy si do ní i vlezly :lol: ono stejně když jíst nechtěly, bylo jedno v čem sedí, člověk do nich nic nedostal…

Kriss Tina
Kelišová 7045 příspěvků 13.12.18 21:57

Můžeš autosedačku, ale pro mě to lehátko bylo nedocenitelné, hlavně na ty příkrmy, dítě v něm není tak zalomené jako v tom vajíčku, pokud Teda neplánuješ kupovat nějakou polohovací jídelní židličku určitě lehátko využiješ aspoň do 8 měsíce. Já měla vibrační, malého jsem tam připoutala a dokonce sem občas stihla i něco udělat, a on na mě vydržel koukat, jinak se chtěl pořád nosit :mrgreen:

lampicka11
Závislačka 3510 příspěvků 5 inzerátů 13.12.18 21:59

Využila jsem houpatko na obě děti… Když byly marod tak super na uspani

lolink
Ukecaná baba ;) 1014 příspěvků 13.12.18 22:10

Nemusis mit lehatko na par mesicu. Ja pouzivam nuna leaf. Od narozeni do 25 kil. Maly v tom lezi, vetsi se v tom vali a kouka na pohadky. Do toho bych investovala znovu. Je draha, ale bazarove sezenes i tady.

Janli
Kelišová 6843 příspěvků 13.12.18 22:17

Na první dítě jsem jo nepotřebovala, ale u druhého jsem využila maximálně. Měla jsem vibrační do 25kg, dalo se předělat na křesílko. Fisher price rain forest. Při vaření na mě mohlo mimčo koukat a bylo v klidu, později jsem v něm krmila a občas uspávala. Vibrace zase pomáhaly na prdíky.

axlpol
Závislačka 2754 příspěvků 91 inzerátů 13.12.18 22:31
@Anonymní píše:
Dobrý den, chtěla bych se zeptat co jste používali místo dětského lehátka? Mám 7 týdenní miminko a přemýšlím zda má smysl jej na pár týdnů pořizovat, je to další krám do domu. Ale právě nevím co případně použít místo lehátka, například až budu dávat příkrmy od 4. měsíce kdy nebude ještě sedět.

vajíčko…a hodilo se až do tří let, rádi se v něm houpají, vozí v něm hračky atd.Vždy se dá vyložit dekou,aby dítě mělo polohu jakou potřejuju.
Lehátka jsem měla,děti se vibrací bály-vadily jim a lehátka je bavily jen chvíli,dlouho v nich nechtěli být.

marka123
Zasloužilá kecalka 594 příspěvků 13.12.18 22:40

Vyuzila jsem dost, mimi v tom spalo, kdyz hodne trapily prdy. A pak na prikrmy, urcite do nejakeho 8. Mesice jsem pouzivala. Jinac se da pouzit podobnym zpusobem autosedacka

peta81
Ukecaná baba ;) 2169 příspěvků 13.12.18 23:55

vyuzila jsem na obe deti, v urcitem obdobi to byl velky pomocnik. nejen na krmeni, ale i na uspani nebo kdyz jsem potrebovala neco udelat, uvarit, dat si sprchu, mimco jsem vzala v lehatku s sebou :palec: my meli s vibracemi, deti to mely moc rady.
nemusis kupovat nove, porid z bazarku a pak ho zase prodej. ja mela putovni, vyuziva ho na deti krome me nekolik kamaradek a moji sourozenci, ted je znova v provozu ;)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

2. díl seriálu Nejhezčí mluvčí Česka: Na kterém úřadě najdete krásnou Sabinu?

Redakce Expresu pro vás připravila nový seriál, díky kterému detailně poznáte... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >