Vysoká židlička pro 1,5leté dítě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Pimperelle
Kecalka 180 příspěvků 24.09.18 14:33
Vysoká židlička pro 1,5leté dítě

Dobrý den všem, jakou používáte vysokou jídelní židličku pro 1,5leté dítě? Syn je vysoký, má velkou sílu, zatím mám židli IKEA Antilop, ale syn se v ní dokáže sám odepnout a postavit, dokonce se s ní i překlopil dopředu, naštěstí se mu nic nestalo. Po vyzkoušení různých typů jsem zatím nenašla takovou, která by vyhovovala, většina je nestabilních, lze z nich snadno vylézt i přes připoutání. Na podsedák je syn zatím malý.

Reakce:
Hoa Mai
Kelišová 5786 příspěvků 21 inzerátů 24.09.18 14:44

@Pimperelle My máme Jitro s „botičkama“ nebo jak se to jmenuje (taková ta kolečka na nohách zvyšující stabilitu). Ani nám dospělým se nepovedlo tu židli překlopit, ale zase já do ní děti nepoutám, chtěla jsem, aby si uměli slézt a vylézt sami. Když byli malí, měli k ní područky, aby nespadli bokem. Nějaký systém poutání se k ní dá přikoupit, ale nemám s ním zkušenosti.

Kriss Tina
Kelišová 5938 příspěvků 24.09.18 15:40

Tak to by mi zajímalo co v té židli dělá, taky máme tu ikeáckou a používám ji od 8 měsíců dodnes a to jsou malému 3 a půl roku a nikdy se mi v tom nepřevrhnul :think: pravda že když si přistaví stoličku umí od nějakých 2 let vlézt dovnitř a ven sám. Když byl menší prostě sem ho v té židli nenechala bez dozoru, aby si nemoh stoupnout a vypadnout :nevim:

chs.jasmin
Echt Kelišová 7886 příspěvků 24.09.18 15:43
@Pimperelle píše:
Dobrý den všem, jakou používáte vysokou jídelní židličku pro 1,5leté dítě? Syn je vysoký, má velkou sílu, zatím mám židli IKEA Antilop, ale syn se v ní dokáže sám odepnout a postavit, dokonce se s ní i překlopil dopředu, naštěstí se mu nic nestalo. Po vyzkoušení různých typů jsem zatím nenašla takovou, která by vyhovovala, většina je nestabilních, lze z nich snadno vylézt i přes připoutání. Na podsedák je syn zatím malý.

Ahoj,

já mám doma Inglesinu Zuma a dcera v ni hezky sedí, je stabilní. Ale v roce apůl bych už šla do rostoucí židličky s dokoupením příslušenství jako jsou právě kšírky + jídelní pult. Využiješ pak i pro školáka. Nosnost bývá okolo 120kč, což je po celou školní docházku :nevim: (když je tedy kvalitně udělaná.
Nevím jak moc malý cestuje, zda by utíkal, kdyby jsi mu pořídila takovou tu židličku se stolečkem, kdy je set nízko a tak i kdyby vylezl, tak se mu nic nestane. Ale zase aby stále neutíkal a jídlu pak moc nedal :think:

Pimperelle
Kecalka 180 příspěvků 24.09.18 16:44
@Kriss Tina píše:
Tak to by mi zajímalo co v té židli dělá, taky máme tu ikeáckou a používám ji od 8 měsíců dodnes a to jsou malému 3 a půl roku a nikdy se mi v tom nepřevrhnul :think:

Stačí, že se předkloní, zakloní, při jeho váze 13 kg židle ztratí stabilitu. A to je prý nepřeklopitelná.

Pro dceru jsem používala tu samou židli a bez problémů, ale celkově byla drobnější a potom přešla na podsedák BabySmart.

Pimperelle
Kecalka 180 příspěvků 24.09.18 17:14
@Kriss Tina píše:
Když byl menší prostě sem ho v té židli nenechala bez dozoru, aby si nemoh stoupnout a vypadnout :nevim:

Bez dozoru ho samozřejmě nenechávám, právě aby nevypadl hledám jinou židli. Jakmile jednou ví, jak se postavit, není to bezpečné, ikdyž s ním neustále někdo je, ale třeba prarodiče už nejsou tak rychlí, když jsou s ním.

Uživatel je onlineOrnwen
Závislačka 4667 příspěvků 24.09.18 17:29

@Pimperelle mame tripp trapp, nepreklopi se, ani kdyz se vetsi na ni vesi ze zadu. Kdy by se mohla preklopit, kdyz se odstrci od stolu, ale nemame tam ty prodluzovaky, co se dodavaji k „ohradce“ pro male deti. Ale v roce a pul uz umi vylezt na brachovu a normalne tam sedi. Do te jeho s ohradkou ho davam, kdyz nechci aby hned odchazel. Ksiry jsme nikdy nemeli, takze si v ni umi stoupnout, ale to je nas problem.
Zkouseli jsme hauck, ale neprisla mi tak stabilni a pro moje male deti nebyla delana ta ohradka.

Káťa19
Echt Kelišová 7694 příspěvků 19 inzerátů 26.09.18 12:28

@Pimperelle rozhodně doporučuji výškově nastavitelnou dřevěnou židli rostoucí :palec:
Využití až do dospělosti a je stabilní.
Mám jednu od Hyrák design a jednu odtud od dvemalakridla a obě parádní

plastový klumpy jsou na chvíli :mrgreen: :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Hokejista, který randí s Kovandovou: Prý nezapře podobu se slavným hercem

Vyplatilo se počkat! Česká Miss World Lucie Kovandová (25) byla dlouho věrná... číst dále >

Další oběť Me Too hysterie: V rádiu zakázali oscarovou vánoční píseň, je závadná

Vánoční klasika, která neomrzí. Tou je jistě pro velkou část Američanů téměř... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >