Doporučíte mi, jakou židličku a stoleček koupit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tedicka
Nováček 6 příspěvků 23.10.18 09:25
Doporucite mi, jakou zidlicku a stolecek koupit?

Mamut z ikey, ma nekdo zkusenost? Nebo radeji dřevěné? :D

Reakce:

Micaella22
Kecalka 406 příspěvků 23.10.18 09:26

Jo mame mammuta jako vsichni. Me se libi nejvic. V jinych obchodech se mi nic nelibilo. Na drevo moc nejsem

Heivka
Závislačka 3199 příspěvků 23.10.18 09:31

Z IKEA máme dřevěné židličky (mají v opěradle plastový panel s kočičkou a pejskem) a k tomu stoleček a odendávacími deskami, kam jdou dát dva plastové boxy na věcí. Je to skvělé a syna hrozně baví si uklízet pastelky protože jediné co musí je nadzvednout desku stolku a pastelky tam shrnout rukou. Jo a v pohodě se tam vejdou i papíry velikosti A4.

Fima
Nadpozemská drbna 29260 příspěvků 16 inzerátů 23.10.18 09:32

Mammut je fajn, máme to už 7 let a pořád slouží. Rozhodně to nešetříme, na židličkách sedíme i my dospělí a pořád bez vady. Takže pokud chceš plast, je to určitě dobrá volba. Já osobně bych teď už kupovala asi něco dřevěného, protože se mi to líbí víc. Ale to je čistě věc vkusu a myslím si, že ten plast je praktičtější - děti na tom kreslí, stříhají, lepí… to dřevo by za chvilku asi pěkné nebylo.

Ornwen
Závislačka 4520 příspěvků 23.10.18 09:40

@Tedicka máme tyhle židle https://www.vybaveni-skol.cz/…astove-zidle
mají je v okolí ve školkách a v ddm, tak jsem je objevila. Mamut se mi nelíbí. V ddm mají ozkoušeno, že vydrží dospěláky dlouhodobě, i když není na ně přímo nosnost napsaná

lucynka25
Echt Kelišová 7628 příspěvků 1 inzerát 23.10.18 12:16

@Tedicka máme Mammuta a jsem spokojená, vypadá to pěkně a je to bytelné/dobře omyvatelné a hezky barevné :palec:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Komentář: Předčasné volby vymažou ČSSD a Kalouska, Babiš může opět vyhrát

Práce dvou investigativních reportérů týkající se vyšetřování kauzy tzv.... číst dále >

Súdánec nabídl dceru na Facebooku. Dostal za ni 500 krav, tři auta a čtvrt milionu

K naprosto šokující události, která připomíná středověký obchod s otroky,... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >