Doporučíte mi, jakou židličku a stoleček koupit?

3023
23.10.18 09:26

Jo mame mammuta jako vsichni. Me se libi nejvic. V jinych obchodech se mi nic nelibilo. Na drevo moc nejsem

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6650
23.10.18 09:31

Z IKEA máme dřevěné židličky (mají v opěradle plastový panel s kočičkou a pejskem) a k tomu stoleček a odendávacími deskami, kam jdou dát dva plastové boxy na věcí. Je to skvělé a syna hrozně baví si uklízet pastelky protože jediné co musí je nadzvednout desku stolku a pastelky tam shrnout rukou. Jo a v pohodě se tam vejdou i papíry velikosti A4.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
29436
23.10.18 09:32

Mammut je fajn, máme to už 7 let a pořád slouží. Rozhodně to nešetříme, na židličkách sedíme i my dospělí a pořád bez vady. Takže pokud chceš plast, je to určitě dobrá volba. Já osobně bych teď už kupovala asi něco dřevěného, protože se mi to líbí víc. Ale to je čistě věc vkusu a myslím si, že ten plast je praktičtější - děti na tom kreslí, stříhají, lepí… to dřevo by za chvilku asi pěkné nebylo.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6993
23.10.18 09:40

@Tedicka máme tyhle židle https://www.vybaveni-skol.cz/…astove-zidle
mají je v okolí ve školkách a v ddm, tak jsem je objevila. Mamut se mi nelíbí. V ddm mají ozkoušeno, že vydrží dospěláky dlouhodobě, i když není na ně přímo nosnost napsaná

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
22952
23.10.18 12:16

@Tedicka máme Mammuta a jsem spokojená, vypadá to pěkně a je to bytelné/dobře omyvatelné a hezky barevné :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24
31.5.19 15:01

Dřevěné ty bych kvůli bezpečnosti raději vynechala :/

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6
17.7.19 11:40

@Tedicka já brala tenhle stoleček a židličky a super :palec:… https://www.kupzidle.cz/search?…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21681
27.10.19 10:49

Máme mammut také, zde recenze
ale mám raději dřevo a přírodní styl, dnes už bych koupila dřevěné a nepřijdou mi nebezpečné, v čem? @Adriana07

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1 Good Sleep

  • (4.7) + 729 recenzí

2 Pokračovací mléko

  • (5) + 213 recenzí

3 batolecí mléko

  • (5) + 185 recenzí

Breno poradna - podlahové krytiny

Ikona - Jiří Novotný

Jiří Novotný