Doporučíte mi, jakou židličku a stoleček koupit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Tedicka
Nováček 7 příspěvků 23.10.18 09:25
Doporucite mi, jakou zidlicku a stolecek koupit?

Mamut z ikey, ma nekdo zkusenost? Nebo radeji dřevěné? :D

Reakce:
Micaella22
Zasloužilá kecalka 717 příspěvků 23.10.18 09:26

Jo mame mammuta jako vsichni. Me se libi nejvic. V jinych obchodech se mi nic nelibilo. Na drevo moc nejsem

Heivka
Závislačka 3479 příspěvků 23.10.18 09:31

Z IKEA máme dřevěné židličky (mají v opěradle plastový panel s kočičkou a pejskem) a k tomu stoleček a odendávacími deskami, kam jdou dát dva plastové boxy na věcí. Je to skvělé a syna hrozně baví si uklízet pastelky protože jediné co musí je nadzvednout desku stolku a pastelky tam shrnout rukou. Jo a v pohodě se tam vejdou i papíry velikosti A4.

Fima
Nadpozemská drbna 29325 příspěvků 14 inzerátů 23.10.18 09:32

Mammut je fajn, máme to už 7 let a pořád slouží. Rozhodně to nešetříme, na židličkách sedíme i my dospělí a pořád bez vady. Takže pokud chceš plast, je to určitě dobrá volba. Já osobně bych teď už kupovala asi něco dřevěného, protože se mi to líbí víc. Ale to je čistě věc vkusu a myslím si, že ten plast je praktičtější - děti na tom kreslí, stříhají, lepí… to dřevo by za chvilku asi pěkné nebylo.

Ornwen
Závislačka 4815 příspěvků 1 inzerát 23.10.18 09:40

@Tedicka máme tyhle židle https://www.vybaveni-skol.cz/…astove-zidle
mají je v okolí ve školkách a v ddm, tak jsem je objevila. Mamut se mi nelíbí. V ddm mají ozkoušeno, že vydrží dospěláky dlouhodobě, i když není na ně přímo nosnost napsaná

lucynka25
Echt Kelišová 8274 příspěvků 23.10.18 12:16

@Tedicka máme Mammuta a jsem spokojená, vypadá to pěkně a je to bytelné/dobře omyvatelné a hezky barevné :palec:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Martin Kraus: Se Zounarem si penisy neporovnáváme, oba je máme malé

Dva nazí herci vedle sebe, to se v dnešních divadlech jen tak nevidí. Ale... číst dále >

Zadlužený feťák? David Š. má značkové oblečení a postavu jako z fitka, vraždil pro pár tisíc

Rozdíl mezi nimi bije do očí. Když ke včerejšímu soudnímu stání dorazil Ivan... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >