Celkové hodnocení: IKEA MAMMUT židle
Zkušenosti: IKEA MAMMUT židle
Tyhle židličky unesou snad všechno.
Sedí na nich děti už několik let, občas jsme si na ně dřeply i my rodiče a furt suprově drží. Nikde se nic nekýve, nepraská.
Výhody:
Omyvatelné
Lehké
Odolné
U této židličky oceňuji jednak veselý design, a také její omyvatelnost. Židlička je lehká, zároveň však stabilní. Máme již několik let a nepozorujeme žádné vady.
Výhody:
Design
Omyvatelnost
Stabilní
jsme spokojení, už používáme 3 roky a bez vad
Výhody:
lehce omyvatelná
na plast celkem bytelná, unese i dospělého
Skvělá židlička.
Výhody:
omyvatelnost
nosnost (unese i našeho taťku - 90kg)
váha - krásně lehoučká, dcerka si jí odnese kam potřebuje
suprové židličky
Výhody:
je lehká
hodně variant barev
stabilní
nosnost (sedávám na ní pravidelně i já)
lehce omyvatelné
Nevýhody:
Sice je hodně variant barev, ale ne vždy jsou všechny k dispozici
S židličkou jsme maximálně spokojeni, jen v Ikee neměli výběr všech barev. Bohužel jsme k červenému stolku kupovali modrou židli.:-(
Výhody:
stabilní
pohodlná
lehká
Nevýhody:
ne vždy dostupná vybraná barva židle
Super lehké a přesto stabilní. Krásně se udržují.
Výhody:
jsme naprosto spokojení
Nevýhody:
žádné nevýhody
Nenašla jsem žádnou chybu. Máme je už rok a naprostá spokojenost. Neměnila bych.
Výhody:
lehké
udrží i 100kg chlapa:)
super cena
Výhody:
nádherné židličky
dobrá stabilita
pozvednou pokojík
dobře omyvatelné
lehce smontované
Nevýhody:
žádné nejsou
Raději bych dnes volila dřevěnou židli, hlavně pro její stabilitu. Ale židle jsou to opravdu pěkné a lehké, dobře se umývají.
Výhody:
krásné barvy
omyvatelnost
oblé hrany
dětem se líbí
Nevýhody:
poměrně nestabilní
trochu jsem měla potíže s nacvaknutím nohou
při opakovaném rozebírání se může plast „unavit“