Reklama

Jídelníček miminka 7 měsíců

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Martulle
Povídálka 30 příspěvků 21.02.17 21:35
Jídelníček miminka 7měsíců

Dobrý den maminky, chtěla bych se prosím zeptat co si myslíte o jídelníčku me dcerky…v 6:30 15­0ml.UM 8:30 tak 100g ovoce 11:30 oběd maso zelenin. příkrm někdy bez masa každý den maso nedávám 14h. UM 150ml. 16h. trošku ovoce 18h. večeře kaši nedávám dávám ji zelenin. příkrm tak 140-150g 19h. UM 150ml. pak se jde koupat tak kolem pul osme a spinka celou noc mimo to píje i čajík toho píje tedy opravdu dost jinak jí dám i kukuřičnou křupku během dne…v 6.měsících měla 8.800g dr říkala, že je teda pěkná jako trochu tlustá..tak nevim jestli toho nemá moc jestli ji nemám odpol to mléko přestat dávat a nějak ji upravit tu odpolední svačinu dát jí třeba víc toho ovoce třeba s jogurtem myslíte že to bude vadi, když bych jí to odpol. mléko odbourala. Nechci ji nějak přecpávat doktorka má vždycky řeči :( že je tak nějak oplácaná noo :( Moc děkuji za vaše názory.

Reklama

Reakce:

Akzeretka
Stálice 73 příspěvků 21.02.17 21:46

7 jídel denně je na ten věk asi hodně.. Přesně jak píšeš - mezi obědem a večeří dej 1 sváču. Ovoce s jogurtem nebo něco takovýho :palec: A buď ráda že ti malá takhle baští :potlesk: však se z té „oplácanosti“ vytáhne až začne chodit…

malinika
Kelišová 5729 příspěvků 21.02.17 22:17

Mám vypozorovano, že děti na UM jsou většinou trochu oplacanejsi, takže bych to nijak zasadne neresila. Co bych za takhle jedle dítě dala já. :lol: U nás to bylo až do 11 měsíců jen mléko -mléko-mléko+vyplivane 2 lžičky prikrmu a pak už zase jen mléko, mléko a zase mléko. Bud ráda, že holčičce chutna. ;)

Martulle
Povídálka 30 příspěvků 21.02.17 22:25

Holky děkuji moc za Váš názor uberu to mlíčko odpoledne a dám jí jen sváču jogurtík s ovocem nebo tak něco…jj jinak berušce chtná to joo zatím není nic co by nesnědla :)Jinak mám jí furt na dece a aby měla aspoň nějaky pohyb je to dost pohodářka teda na vše má dost času trošku lenoch :)
:)

michee
Závislačka 3586 příspěvků 8 inzerátů 21.02.17 22:31
@malinika píše:
Mám vypozorovano, že děti na UM jsou většinou trochu oplacanejsi, takže bych to nijak zasadne neresila. Co bych za takhle jedle dítě dala já. :lol: U nás to bylo až do 11 měsíců jen mléko -mléko-mléko+vyplivane 2 lžičky prikrmu a pak už zase jen mléko, mléko a zase mléko. Bud ráda, že holčičce chutna. ;)

Můj syn byl na UM a k většině se neřadil, byl nejhubenější miminko v okolí, doteď je žížalka. No a dcerka je na UM tak z 40% a je úplná žížalinka, startovala s 2,65 kily a teď, v 5 měsících má 5,1 kilo. A můžu jí přecpávat jak chci, ale nepřibere nic víc.

annaei
Extra třída :D 12929 příspěvků 21.02.17 22:31

@Martulle bud rada se ti ji ja kojim 20 krat denne

tini
Ukecaná baba ;) 1330 příspěvků 6 inzerátů 21.02.17 22:36

Mne to prijde super, nic ze bych si rekla, ze toho ma moc a bude oplacana. U moji dcery se vzdy stridaji obdobi, kdy je normalni az treba hubenejsi, s obdobim, ldy vypada oplacaneji.Asi jak zrovna roste.Taky ji vzdy chutnalo.Ted uz je starsi, tak se snazim o pohyb, hodne zeleniny, ovoce, pije vodu, omezit sladke a zbytecne pecivo a stejne si obcas rikam, ze to nikdy nebude takova ta holcicka, co ji chrastej kosti:-)

Martulle
Povídálka 30 příspěvků 22.02.17 09:05
moje berušky :)

Moje berušky

samurajka
Kecalka 430 příspěvků 23.02.17 07:23

Mne to prijde v pohode, nic bych nemenila.

Příspěvek upraven 11.01.18 v 21:15

reinkarnace
Závislačka 4470 příspěvků 23.02.17 08:03

@Martulle já v tomto období jen kojila…ale s UM je to asi jiné (a malá měla teda kolem šesti kil)

1hanča
Povídálka 29 příspěvků 23.02.17 12:19

Nám je teda 6,5 měsíce. Máme 8.5kg a malou jenom kojim a občas má kukuřičnou křupku a k obědu zeleninový příkrm. Sní cca půlku té maličké skleničky. Ve flaštičce má čajíka. Sáčkového, ničím nepřislazuji. A někdy vypije 30 ml někdy skoro celou tu menší flašku 150 ml. Nic víc nemá. Zdřejmně mám supr mléko :lol:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Justin Bieber vypadá jako Macaulay Culkin, když byl na drogách

Kanadský zpěvák, který je momentálně na výletě v Londýně se svojí snoubenkou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama