Jídelníček pro 7 měsíční miminko
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Jidelnicek pro 7 mesicni miminko
Zdravim, myslim si ze moje dcerka toho sni malo za cely den, rano ji kojim, kolem 10 ji nekdy davam UM 120ml nebo ji zas nakojim a to ani skoro cele nevypije, protoze pri to zaspi, na obed ji davam prikrm zeleninovy 125g, kolem 15hod 125g ovocne presnidavky a vecer zas UM 120ml nebo 140ml nebo kojim, davali sme aj kasu na vecer ale moc ji to nechutna, myslim ze sa malo stravuje, kdyz ji dam vic toho prikrmu tak uz odmitaa este pije cajik tak 40ml aj min, a vazi 7,5 kg, jak to mate prosim vy? A prosim ziadne blbe komentare ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Reakce:
@vanesska15 mam stejne starou a sni toho mene, tak v prumeru 60 ml (nekdy vic, snad se priblizi ke 120 ml, a nekdy se toho ani nedotkne, jako treba dneska. Kojim tak nevim kolik toho vypije, ale taky moc tomu neda. Myslim, ze tva dcerka ji krasne, co jiny druh kase, pripadne ochutit ovocem, kterd ma rada.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Můj malej toho sní a vypije možná ještě míň..
Buď v klidu, pokud přibývá a je spokojená..
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Oni v tomto věku často timu jídlu moc nedají, kort jestli přikrmuješ až od 6m. Dcerka má za týden 8m ale je to velký jedlík, přikrmujeme od 4m, máme to takto: 5 a 8 kojení,9 jogurt,12 masozel. oběd (250g když je ve formě),15 kojení,16 ovoce,18 kojení,19:30 kaše (120g) plus dokojení.
- Citovat
- Upravit
Náš je otesánek, má 3 příkrmy (masozeleninu, ovocné přesnídávky a jogurt) a všeho sní přes 200g. Kojit jsem přestala tento týden, UM vypije 3× denně 200ml. Tlustý není, má teď něco přes 8,5kg. Nevím, kam to do něj mizí
.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@vanesska15 V sedmi měsících jedla asi 50g zeleniny k obědu a 2-3 lžičky ovoce na svačinu. Jinak kojena, asi 6× za den a 1-2× v noci. Přebírala 200g za 14 dní.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@vanesska15 tolik mi toho rozhodne nesnedla, kojila jsem asi 10× denne a snedla jen par lzicek zeleniny/masozeleniny na obed. 7,7 kg mame ted v 10 mesicich a rostou ji zuby, takze momentalne mi neji skoro vubec
klid
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Ahoj, malá má 7,5m a ráno vypije 200ml UM, svačina třeba celý banán, oběd celá sklenice takže (190g), svačina jogurt s přesnídávkou (kolem 150g), kaše nebo UM 180ml a večer UM 200ml. Do toho hodně pije vodu nebo čaj..tak kolem 0,5l denně. Je hodně aktivní a váží kolem 6,5 kg
- načítám...
- Citovat
- Zmínit