Reklama

Jídelníček v roce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

teereka
Zasloužilá kecalka 502 příspěvků 10.09.10 10:00
Jídelníček v roce

Ahoj všem, už pár dní si lámu hlavu, co a kolik má baštit batole v po roce…Napřed asi popíšu co prckovi dávám…K snídaní většinou dostává chleba s Lučinou, nebo Gervais, nebo tvarohem (třeba s pažitkou, mrkvičkou a tak), ke svačině buď přesnídávku, nebo ovoce, nebo jogurt, oběd vařím pro nás oba(to je různý, většinou podle kuchařky pro děti :-) ), svačina je zase buď ovoce,nebo jogurt, někdy pudink a večer dostává pořád kaši…Do toho si tak 20× za den přijde cucnout prsa…tak nevím…
Přemýšlím hlavně o snídaních a večeřích…jak to obměnit, aby nejedl pořád to samý…
Co dáváte prťatům vy??? Moc díky za rady!
Terka+Viki
:kytka:

Reklama

Reakce:

Lizbeth
Extra třída :D 12980 příspěvků 10.09.10 10:06

úplně stejně - a to se fakt už divím, že ten chleba ráno sní.. :mrgreen:
Prostě, pečivo, jogurt, ovoce, oběd a kaše - stále dokola..

teereka
Zasloužilá kecalka 502 příspěvků 10.09.10 10:10

Liz, tak to jsem ráda, že to máte podobně…mně už totiž někdy dochází nápady co vařit…
horší je, že on toho moc nesní, od všeho vždycky nechá…ale pak somruje od každýho, koho vidí jíst…takže máme nakoupený zásoby polystyrénového chleba, kukuřičných křupek atak…ty teda dostává tak nějak v průběhu celýho dne :-)

Lizbeth
Extra třída :D 12980 příspěvků 10.09.10 10:14

No naše zase přestala jíst křupky ( zrovna když jsem koupila pytel :cert: ) takže jí sunarkový sušenky nebo rohlík do kočárku..
V létě jedla hodně maliny, jahody, borůvky a bylo všeho hodně, ted je zase na banánech a občas kousíček jablka..Jo a rajčata jí jedou.
Všechno chce sežrat hlavně, když to má někdo jiný, ale když jí ukrojím kousek do ruky, tak to zahodí :cert:
Kaše má asi 6 druhů, takže snad jí to nepřipadá fádní a zatím je jí..

teereka
Zasloužilá kecalka 502 příspěvků 10.09.10 10:16

Tal to jsme na tom úplně stejně, akorát, že Viki ty křupky ještě baští :) Ale cizí jídlo je prostě nejlepší! Si pak řikám, že musí vypadat děsně hladově, když tohle dělá na návštěvách, u babiček a podobmě, jakoby jsme mu nedávali doma najíst :-)

Lizbeth
Extra třída :D 12980 příspěvků 10.09.10 10:25

Minule si stoupla do fronty k mamince co dávala svému dítěti na plavání v herně sušenky..Nakonec se Bára spořádala snad všechny :oops:
Prostě se tam nenápadně najedla z cizího - no ostuda :oops: :mrgreen:
Ale už jsem přišla na fígl - když chci aby měla ovoce, vezmu si jablko a začnu ho jíst a ona mi ho postupně celé ohryže :palec:

teereka
Zasloužilá kecalka 502 příspěvků 10.09.10 10:30

Jojojojo, přesně tak to dělám taky, horší je, když si to jabko chci dát a mám na něj fakt chuť a prďola mi ho ukradne!!! :lol:

Marcell
Kecalka 456 příspěvků 17.09.10 00:13

A jake kase holky kupujete, furt takove ty „miminkovske“ nebo ze zdrave vyzivy? A smekam, ze uz vam ditka ohryzou jabko, tak to taky zkusime a uvidime :nevim: Mam 13mes.holcicku a jidelnicek mame tento: rano chleba nebo rohlik s lucinou, taky zboznuje rajcata nebo s obyc.maslem a platkovym syrem, nekdy kvalitni sunka a zkousim taky pomazanky(mrkvo­vou,avokadovou­),nekdy i ovesnou kasi s jogurtem a ted jsme koupila i kukur. cornflakes. Pokud neprespi svacinu tak bily jogurt s ovocem,obidek,od­po ovoce nebo pudink(ten spis vyjimecne), nebo jogurt s tvarohem,vecer kase nebo zbytek z obeda a jeste 240ml UM, je to jedlik:) Zkousite uz citrusove plody? Male strasne zachutnalo kiwi, takze to ma jeste navrch ke snidani:)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Mišíka a Arichtevu podržely divačky: Kdyby Bagárová hrála v seriálu...

Zatímco si publikum pochvaluje nadupadný ročník, soutěžící StarDance 2018... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >