Jít do nemocnice, nebo počkat?

24.11.15 10:12

Jít do nemocnice, nebo počkat?

Ahoj holky,
mám dotaz. Je mi strašně zle a jen ležím, když se zvednu zpátky se svalim na postel. Jsem v 10 tt. Mám trochu bolesti a cítím se úplně vyčerpaná. Mám jít za svým dr do nemocnice a nebo počkat? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

17292
24.11.15 10:14

@Sarivojvodova ak tento stav trva dlhsie, tak by som sla do nemocnice.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22581
24.11.15 10:17

A je ti zle jakože od žaludku a zvracíš nebo jak to vypadá? Já takhle jednou dopadla se zablokovanou páteří a musela jsem na opich. Dobře mi bylo jen vleže, sedět nebo stát neexistovalo. Každopádně bych vyrazila, zvlášť, když jsi těhotná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
753

Když uvažuješ nad nemocnicí, tak bež ;) kdyby si byla ok na přežití doma tak by tě to ani nenapadlo ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Jak dlouho tenhle stav trvá?
Jinak opravdu se ani nezvedneš z postele? Pokud nedojdeš ani na záchod, tak určitě marš do nemocnice.
Jestli si jen utahaná jak kotě, jakože se ti nechce ani dýchat, ale zase když začne hořet, tak vyletíš jak srnka, tak bych to řekla na obyčejnou únavu, kterou jsem taky měla a prostě si pohov v pelechu ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6354
24.11.15 10:20

Tyhle stavy jsem měla pořád, bylo to tím, že jsem byla těhotná… :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14345
24.11.15 10:21
@Sarivojvodova píše:
Ahoj holky,
mám dotaz. Je mi strašně zle a jen ležím, když se zvednu zpátky se svalim na postel. Jsem v 10 tt. Mám trochu bolesti a cítím se úplně vyčerpaná. Mám jít za svým dr do nemocnice a nebo počkat? :nevim:

Ani jedno - zvedni telefon a poraď se se svým gynekologem.
Pokud jsi v nevyvětrané vydýchané místnosti, tak ti jako těhuli může být blbě i z toho, že nemáš dostatek čerstvého vzduchu. Jinak proti nevolnosti mně trochu pomáhaly zázvorová lízátka - prodávají se v lékárně. :hug:
(Dělají různé příchutě - všechny kromě mentolové mi dělaly dobře.)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.11.15 10:27

@alifie Už jsem přišla o jedno mimi, tím, že jsem ležela a říkala si, že to přejde, tak se radši ptám Vás. Zavolat tam můžu, to je pravda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5483
24.11.15 10:43

To volání je v tomto případě celkem o ničem, žádný slušný doktor si netroufne posoudit tvůj stav po telefonu, rozhodně ne u ženy v rizikovém období těhotenství. Stejně musí říct, ať se přijedeš ukázat.

Sama víš, jak se cítíš, nepíšeš, jak je ti špatně- pokud by to byly těhotenské nevolnosti, které znám už pár týdnů, nemění se jejich charakter a ta slabost je důsledkem těch nevolností, nedostatečného příjmu potravy, tendencí k nízkému tlaku (prostě věcí, které bych na sobě znala a už zažila), tak bych nikam nejela, pokud jsou příznaky pro tebe nové, máš bolesti v podbřišku apod., tak jeď hned.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15119
24.11.15 10:46

Tak v tom případě bych se asi poradila.

Jinak mě bylo zle cca do 13či 14 týdne. Nebyla jsem schopna ujít delší vzdálenost než pár kroků a pak se mi zvedl žaludek a zamotala hlava tak, že jsem měla tendence omdlévat. K tomuto mi pomáhal hlt coly anebo později kafe. Ale u mě to asi bylo hodně způsobené všeobecně nízkým tlakem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26531
24.11.15 11:24

Šla bych k doktorovi. I když mi to připomíná klasické těhotenské nevolnosti.
Každopádně v tomhle týdnu pokud se má dítě udržet, udrží se, doktor s tím moc nezmůže.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50187
24.11.15 12:48

Jestli seš pořád ve stavu, že nic nejíš, tak jo, radši tam jeď.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.11.15 16:28

Tak jsem v nemocnici do pátku. :roll: Mám hematom v děloze. Ale mimi je bojovník roste prý jako blázen. Nu a také jsem dostala hned inzulín na cukrovku. :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5483
24.11.15 17:16

@Sarivojvodova Tak ať jsi brzy o. k. a prckovi ať se daří. Cukrovku jsi měla už předtím, nebo to je nové zjištění?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.11.15 08:36

@Samamama Děkuji, objevila se v těhotenství a ví se o ní cca dva týdny tři. Děkuji moc. :kytka: Já jdu dnes domu, slíbila jsem, že budu jen ležet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama