Jít do práce nebo zůstat doma

Anonymní
20.2.21 19:12

jít do práce nebo zůstat doma

Nevím zda mám risknout jít do práce, když mi není nejlíp. V pátek nám dělali v práci antigenní testy na covid a ten mi vyšel pozitivní současně s pár kolegyněmi. Takže nás poslali domů a na test pcr, který byl v pořádku. Přesto cítím, že něco ve mně probíhá, není to asi nic vážného, nesmrkám, zakašlu jen občas, když mluvím mě to nutí na kašel akorát jsem dost unavená a bolest kloubů. Kolegyně zřejmě do práce půjdou. Mám ale obavu, že když ti budu přecházet stejně se tomu být na neschopence nakonec nevyhnu. V práci máme nařízeny přesčasy a stojím celý den, proto nevím. Teplotu nemám jen 37 večer. Zase mám strach, aby mne nepropustili.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2827
20.2.21 19:15

Nešla bych :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10643
20.2.21 19:18

Uvar si caj, vem paralen a bez si lehnout.. pokud ti bude hur, do prace bych radeji nesla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8612
20.2.21 19:22

Test máš v pořádku, tak pokud to tvůj stav dovolí, do práce jdi. Pokud ti je blbě, tak prostě zůstaň doma.
Já mám momentálně rýmu, nic víc a pracuji. Kvůli rýmičce doma sedět nebudu ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
476
20.2.21 19:24

Do práce bych nešla. V předchozích letech asi klidně jo, ale teď bych si nevzala na svědomí, že někoho nakazím koronou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53804
20.2.21 19:26

Nesla bych. Bud si vzit par dni volno nebo nemocenskou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
231
20.2.21 19:42

Take jsem mela PCR negativni, ale manžel je pozitivni. Necitim se dobre. Nastesti dělám z domu, ale rozumím tvému dilematu. Ty testy bohužel nejsou uplne průkazné. Bohužel ofiko tvé praci nic nebrání. Pokud ti bude nadále spatne, sla bych znovu na test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11522
20.2.21 19:52

Kdy jsi byla na PCR a od kdy máš příznaky?
Nejspíš na něj bylo ještě brzo.
Jestli půjdeš znovu po pár dnech, nejspíš už bude pozitivní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.2.21 19:53

Do práce bych nešla. Já doma ležím i s blbou rýmou teď je to hrozný a u nás taky každou chvíli někdo v karanténě a ani nás tam nechtějí s příznaky… A prezčasy máme od srpna… :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
11686
20.2.21 19:56

Všichni v mém okolí, co měli pozitivní antigenní test a PCR negativní, měli později PCR test pozitivní a příznaky covidu - někdo menší, někdo větší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
982
21.2.21 08:37

Lez doma s cajem! i kdybys covid nemela, tak tu chripku dal roznaset nemusis…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.2.21 08:57
@Sára 1 píše:
Všichni v mém okolí, co měli pozitivní antigenní test a PCR negativní, měli později PCR test pozitivní a příznaky covidu - někdo menší, někdo větší.

Později, ale to copak udělají další test? Pochybuji, že mi bude chtít doktorka udělat další test.Ten antigenní byl dělaný v práci, nemám to ani jak potvrdit. Nejsem sama a kolegyně do práce půjdou. Jenže já cítím, že dobrá nejsem, není to tak strašné, rýmu nemám, ale budu ji mít někde vraženou, občas mě to nutí ke kašli no a celková únava, bolest zad. Teplotu nemám, to bych ji měla při covidu.
Je to dilema opravdu. Podle mě to bude jen nějaká viroza.
Test nám dělalli ve čtvrtek ráno v práci byl pozitivní a následně jsem šla v 17h na pcr test, který byl negativní.
Vůbec nic ráno jsem v práci nepozorovala, že by mi něco bylo.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.2.21 09:01
@Šmoulice píše:
Test máš v pořádku, tak pokud to tvůj stav dovolí, do práce jdi. Pokud ti je blbě, tak prostě zůstaň doma.
Já mám momentálně rýmu, nic víc a pracuji. Kvůli rýmičce doma sedět nebudu ;)

Rýma je něco jiného, tu bych neřešila. Sice je to otravné, ale při té člověk může normálně fungovat. Já stojím celé dny na nohách a musím plnit normy, nezastavím se.

• Citovat
  • Nahlásit
24454
21.2.21 09:56
@Anonymní píše:
Rýma je něco jiného, tu bych neřešila. Sice je to otravné, ale při té člověk může normálně fungovat. Já stojím celé dny na nohách a musím plnit normy, nezastavím se.

Na antigennim i PCR jsi byla moc brzy. Delali ho preventivne, nebo proto, ze jsi byla s nekym pozitivnim v kontaktu? V kazdem pripade zavolej dr. a do prace nechod. Kdyz v praci rozsiris Covid, pochvalu jiste nedostanes. A horecku u Covidu opravdu mit nemusis, divim se, ze to po roce s Covidem jeste nekdo nevi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.2.21 10:26

jít do práce nebo zůstat doma

Antigenní byl v práci dělaný, protože se to tam dost šíří a měla jsem ho pozitivní, proto mě poslali ještě ten den na PCR testy a ten byl negatovní. V práci nám řekli, že když ten PCR bude pořádku do práce můžeme a nebyla jsem sama co byla v práci pozitivní a při pcr negativní, holky asi do práce půjdou. TAK NEVÍM CO DĚLAT.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat