Práce ve Francii

Anonymní
19.2.21 13:12

Práce ve Francii

Dobrý den,
prosím nevíte o nějaké internetové stránce kde hledat práci ve Francii? Už jsem pár nabídek našla, ale zatím nic moc.
Pokud někdo žijete ve Francii nevíte o nějaké volné pozici? Nejlépe na Côte D'Azur (Azurovém pobřeží).
Hledám práci v oboru barmanka, servírka, prodavačka a tak podobně, ne žádné administrativní a podobné pozice😃

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1733
19.2.21 13:22

Tak asi umíš francouzsky, tak zadek do googlu nějaká klíčová slova a uvidíš, co ti to najde. Nebo napiš na francouzsky maminkovsky web, tam spíš budou vědět. I když jak to tu znám, najde se nedko informovany i tady. Jen me zajímá, ono to teď jde? Nebo uvažuje do budoucna?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.2.21 13:25

@Midaku Koukala jsem i na francouzské inzerce, ale raději bych jela přes českou agenturu, ta vše zařídí a v případě komplikací vše vyřeší. Pokud bych jela jen sama za sebe je vše více komplikované. U agentury mám záruku.
Ano, do Francie se lze dostat a pracovat člověk může kde chce.

• Citovat
  • Nahlásit
17374
19.2.21 13:37
@Anonymní píše:
@Midaku Koukala jsem i na francouzské inzerce, ale raději bych jela přes českou agenturu, ta vše zařídí a v případě komplikací vše vyřeší. Pokud bych jela jen sama za sebe je vše více komplikované. U agentury mám záruku.
Ano, do Francie se lze dostat a pracovat člověk může kde chce.

A na co se tedy ptáš? Pokud chceš jet s agenturou, tak ta ti tu práci taky shání :nevim: Nicméně, hledat teď kdekoli práci v gastronomii je fakt nesmysl. Pokud jsi poslední rok nežila ve vzduchoprázdnu, tak bys to měla vědět :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.2.21 13:40

@unuděná Vím jaká je situace… 🤦‍♀️
Jen jsem uvedla nějaké příklady prací. Pokud o ničem nevíš tak na otázku ani neodpovídej…

• Citovat
  • Nahlásit
17374
19.2.21 13:45
@Anonymní píše:
@unuděná Vím jaká je situace… 🤦‍♀️
Jen jsem uvedla nějaké příklady prací. Pokud o ničem nevíš tak na otázku ani neodpovídej…
:roll: Píšeš, že chceš jet přes českou agenturu, tak k čemu je tento dotaz? Agentura ti práci sežene (nebo ti řekne, smůla). Má z toho koneckonců provizi.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.2.21 13:47

@unuděná K tomu aby lidi jako ty na něj reagovali a protože nemají co jiného dělat..

• Citovat
  • Nahlásit
17374
19.2.21 13:49
@Anonymní píše:
@unuděná K tomu aby lidi jako ty na něj reagovali a protože nemají co jiného dělat..

WTF? :roll: :roll: Doufám, že jsi aspoň pěkná, když už jsi zjevně nepobrala moc rozumu :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.2.21 14:00

@unuděná ha ha😂 😂
No radši se už dál vyjadřovat nebudu, nechci tě urazit.
Hezký den😊

• Citovat
  • Nahlásit
17374
19.2.21 14:02
@Anonymní píše:
@unuděná ha ha😂 😂
No radši se už dál vyjadřovat nebudu, nechci tě urazit.
Hezký den😊

Mě může urazit jen člověk inteligentní, neměj obavy. Krásný víkend přeju :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.2.21 14:03

@unuděná no právě, tak abych ti nezkazila víkend😊
J'suis mdr

• Citovat
  • Nahlásit
8452
19.2.21 14:07
@Anonymní píše:
Ano, do Francie se lze dostat a pracovat člověk může kde chce.

Tak projet a obeslat pracovní agentury snad zvládneš ne? Nebo teda čekáš jen na toho Čecha, co žije na azurovem pobřeží a čte české emiminu, že ti dohodí práci? Jako zázraky se dějí, ale

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.2.21 14:08

@Cenarius už jsem vše prohledala tak se zkouším i ptát lidí zda o něčem nevědí

• Citovat
  • Nahlásit
27
19.2.21 14:10

Aktualne je 95% zamestancu z pohostinstvi a turismu bez prace, protoze restaurace, hotely atd jsou uz mesice zavrene.
Spousta studentu po skole, bez praxe a lidi bez vzdelani se hromadne hrnou za kasu, takze uz ani tam neni misto.

Byt tebou pockala bych rok. Nezamestnanost je obrovska oproti CR a zatim to na znovuotevreni nevypada. Cekani muzes vyuzit pro uceni francouzstiny ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1592
19.2.21 14:23
@Mina87 píše:
Aktualne je 95% zamestancu z pohostinstvi a turismu bez prace, protoze restaurace, hotely atd jsou uz mesice zavrene.
Spousta studentu po skole, bez praxe a lidi bez vzdelani se hromadne hrnou za kasu, takze uz ani tam neni misto.Byt tebou pockala bych rok. Nezamestnanost je obrovska oproti CR a zatim to na znovuotevreni nevypada. Cekani muzes vyuzit pro uceni francouzstiny ;)
…a arabštiny. Na jihu (nejen) se to tam už pěkně černá. Třeba v Marseille už to vypadá jak v Marakéši.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat