Jít nejspíš do románku? Dilema

56
15.9.20 07:51

Jít nejspíš do románku? Dilema

Věc se má tak, že jsem potkala jednoho muže. Skvěle si rozumíme, máme stejné hodnoty, dokážeme se bavit hodiny, je s ním sranda. Všechno super. Za pár let by to byl ideální manžel :D Nicméně je mezi námi věkový rozdíl (já jsem starší) a vlastně jsme každý v trochu jiné životní situaci.
Ještě jsme se o tom nebavili, ale já to mám tak, že bych chtěla do asi 5 let dítě. On, vzhledem ke svému věku a situaci, to tak nejspíš mít nebude.
A o co jde: řeším, jestli to utnout, ať pak nejsou zlomený srdce, nebo jestli jít do románku. Řekla jsem si, že na románky už kašlu, protože 1) když se zamiluju, tak pak to chci se vším všudy, takže vztah apod., 2) nemám času nazbyt, je mi 32, a hledám životního partnera.
Jenže mě ukrutně přitahuje a protože jsem asi 3 roky sama, tak asi chápete…

Co byste dělaly na mém místě? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
843
15.9.20 07:52

No a kolik je jemu, na tom docela záleží, jestli 25 nebo 18 :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56
15.9.20 07:54
@Julča001 píše:
No a kolik je jemu, na tom docela záleží, jestli 25 nebo 18 :lol:

21…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
843
15.9.20 07:57
@inesa píše:
21…

Neřešila bych to hlavou a šla bych do toho, pokud si tak rozumíte, ono se to vyvrbí jak má. Kamarád je se starší partnerkou od 19 a dítě měl ve 24.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
429
15.9.20 07:58

Já jsem pro románek. Třeba se z něj za pár let ten ideální manžel fakt vyklube :) a když ne, aspoň Vám dodá trochu vzpruhu a rozveselí, když jste 3 roky sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56
15.9.20 07:59
@Julča001 píše:
Neřešila bych to hlavou a šla bych do toho, pokud si tak rozumíte, ono se to vyvrbí jak má. Kamarád je se starší partnerkou od 19 a dítě měl ve 24.

Takže rozhovor na téma „víš, do 5 let chci dítě a ty to tak asi nemáš…“ ani nemám začínat? :lol:
jako jo, máš pravdu, že to dost analyzuju.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
843
15.9.20 08:04
@inesa píše:
Takže rozhovor na téma „víš, do 5 let chci dítě a ty to tak asi nemáš…“ ani nemám začínat? :lol:

To záleží na tobě, ale řekla bych, že na takový rozhovor je trochu brzy :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
429
15.9.20 08:07
@inesa píše:

Pokud chcete dítě do 5 let, je na ten rozhovor ještě minimálně rok čas. A během toho roku se to pravděpodobně ukáže samo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1862
15.9.20 08:08

Nesla bych do toho, je to opravdu velky vekovy rozdil, a chlapi dozravaj o dost pozdeji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56
15.9.20 08:14
@šupsem šuptam píše:
Pokud chcete dítě do 5 let, je na ten rozhovor ještě minimálně rok čas. A během toho roku se to pravděpodobně ukáže samo.

To ano, ale já taky uvažuju tak, že místo toho bych se ten rok mohla poohlížet po někom možná vhodnějším.
I když, je dost dobře možné, že by mě pak mrzelo, že s ním k ničemu nedošlo. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
843
15.9.20 08:17
@inesa píše:
To ano, ale já taky uvažuju tak, že místo toho bych se ten rok mohla poohlížet po někom možná vhodnějším.
I když, je dost dobře možné, že by mě pak mrzelo, že s ním k ničemu nedošlo. :nevim:

Takové výběrko na otce dítěte, mě z toho trochu mrazí. Fakt do toho jdeš moc hlavou, zapoj jiné orgány :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56
15.9.20 08:19
@Julča001 píše:
Takové výběrko na otce dítěte, mě z toho trochu mrazí. Fakt do toho jdeš moc hlavou, zapoj jiné orgány :mrgreen:

Nj, já se nechci probudit ve 40 s tím, že už je pozdě.
Ale máš pravdu, už je na čase… :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
792
15.9.20 08:36

No ve 32 je opravdu načase přemýšlet i hlavou, zda má vztah nějaký potenciál nebo ne.
Za mě pokud si opravdu rozumíte - proč ne, mně se to taky stalo, že jsem si rozuměla s o 10 let mladším člověkem, akorát to byla holka. Vztah nám neklapl z jiných důvodů, ale přátelíme se :) A rády spolu trávíme čas i po letech.
Pokud si to s ním dokážeš představit a jsi si jistá, že to nestojí jen na nějakém momentálním poblouznění a vzájemné přitažlivosti, proč ne? Ten věkový rozdíl je dost a může dělat potíže, ale stejně tak můžeš mít úplně jiné potíže se stejně starým partnerem…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2350
15.9.20 08:45

Ve 32 letech už je asi na čase hledat otce dětí, pokud po nich toužíš. Nicméně nikdo neříká, že to nemůže být zrovna tenhle muž. Záleží na tom, jestli si budete rozumět ve všech směrech a to nepoznáš jinak, než že to vyzkoušíš. Klidně může být pro založení rodiny vhodnější než někteří věčně mladí čtyřicátníci. A když ne, no tak to vždycky můžeš ukončit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3175
15.9.20 08:46

@inesa

Hlasuji pro románek, klučina rozhodně potřebuje zaučit.

Jeho následující životní partnerka jeho životní rozhled a nejen sexuální zkušenosti velmi ocení. Bohužel ti za to ta nevděčnice asi nepoděkuje :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama