Jit/nejit do porodnice?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.07.19 14:24
Jit/nejit do porodnice?

Zdravim, jsem 38+6 a rano jsem mela mokre na kalhotkach a jeste chvili do te 11hod malinko kdyz jsem se treba utirala na wc, bylo to mokrejsi. Ted ale zas dlouho nic ale mam silene krece tlaky v podbrisku. Neni to pravidelne, je to treba jednou za 20 min, potom dvakrat za 5 min a porad dokola, ale kdyz to zacne tak je to silene musim az dychat nahlas jak me to boli. Myslim si, ze mi pomalu odteka plodova voda a ze mam poslicky, ale nevim jestli jit ted do porodnice nebo pockat do vecera, kdyz mi zase nic netece. Co by jste delaly vy? :think:

Reakce:
Lorry1
Kecalka 118 příspěvků 18.07.19 14:28

Ja bych jela, kdyz mas takovou bolest. Lepsi jet zbytecne, nez pozde.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.07.19 14:28

Sla bych, je moznost, ze voda pomalu odteka a to se musi jet… kamaradka to mela, jeste se hadala s manzelem, ze to je treba moc :D jeste ze jela… a radsi zbytecne nez ohrozit dite
Anonym nebo smazat

Kristyna_ww
Kecalka 302 příspěvků 18.07.19 14:29

Běž. Tvůj stav líp posoudí lékař než diskutující na emiminu. Kdyžtak tě pošlou ještě domů, nebudeš ani první ani poslední.

Popokatepetla
Závislačka 3544 příspěvků 18.07.19 15:07

Cítíš se doma bezpečně nebo máš pocit, že v porodnici by ti bylo líp? Odpověz na tuhle otázku a podle toho se rozhodni :kytka:

kjhui
Závislačka 2643 příspěvků 18.07.19 15:12

Hlavně si plácni do gatěk tlustou vložku a tu pak dej na gyndě, oni z toho poznají jestli to byla plodovka. Z Utz to jde poznat hůř, jestli je plodovky v bříšku míň. Ale skrz ty bolesti bych jela hned.

Váš příspěvek
Reklama