Tuhé břicho celý den

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kiwijeta
Stálice 85 příspěvků 1 inzerát 18.07.19 10:45
Tuhé břicho celý den

Ahoj holky, je to pořád dokola…měla jsem teď pár dní klid a je to zase…celý den mám už od včera tuhé břicho. Citlivé na pohmat po stranách. Dneska se k tomu přidala chvilema i bolesti třísel, ktera ale není stála. Břicho mám tuhé furt, není to klasické tvrdnutí. Nechci zas běžet na gyndu, byla jsem kvůli podobným věcem už i na pohotovosti. Jen prostě nevím, kdy je to ještě roztahování dělohy a kdy neco horšího. Jsem ve 23. Týdnu, magnezko beru ráno a večer rozpustné. Pravda je, že jsme měli doma trochu potopu před dvěma dny a já musela vytírat a uklízet dost intenzivně, možná jsem si ho i namohla, ale jsem těhotná poprvé tak nevím..

Přečtěte si článek: Tvrdnutí břicha a co pomáhá?

Reakce:
pujda
Kecalka 277 příspěvků 1 inzerát 18.07.19 11:46

Taky jsem to tak měla. Já to měla ze stresu a z nedostatku hořčíku. A to ho beru pravidelně už několik let. Z pohotovosti mě 3× poslali domů a ještě se tvářili děsně otráveně, vždycky mi řekli, ať beru hořčík a vůbec je nezajímalo, že ho jím dlouhodobě a stejně se to pořád zhoršuje. Tak jsem znovu volala svému doktorovi, ten mě hned poslal do nemocnice, strávila jsem tam týden na infuzích. Chvíli po propuštění to ještě trvalo, ale za pár dní, kdy jsem se zbavila i stresu ze zkouškového mě to úplně přešlo.
Jestli chceš, můžeš doktora poprosit, ať ti předepíše infuze, vůbec nemusíš zůstávat v nemocnici, jen si tam každý den dojdeš. Mně to fakt hodně pomohlo, teď už je to úplně v pohodě. A snaž se být opravdu vklidu, nic nedělat jen odpočívat.

Kiwijeta
Stálice 85 příspěvků 1 inzerát 18.07.19 11:58

@pujda
Chodím zatím do práce, ale mám teď do středy volno tak budu jen ležet a odpočívat. V pondělí OGTT a v úterý kontrolu. Kdyžtak řeknu doktorovi. Dělám v nemocnici, tak by infúze ambulantně neměli být problém. Ležet tam úplně nechci, pokud to nebude nutné. V práci se ale nijak nenadřu, mám kvůli těhotenství práci uzpůsobenou..

Margery
Extra třída :D 12112 příspěvků 18.07.19 12:03

@Kiwijeta tuhlo mi břicho u obou dětí, u druhé od 20tt tak, že bylo hned na kámen po pár krocích. Nepřešlo to, dokud jsem neporodila. Porod byl v termínu :nevim: a vůbec nezáleželo na tom, jestli jím hořčík nebo ne.

Ležet jsem nemohla, celé léto jsem měla na starost syna, který se bez školky dost nudil :nevim:

Váš příspěvek
Reklama