Jízda v autě v 9. měsíci těhotenství

Anonymní
2.5.20 15:20

Jízda v autě

Ahoj holky jsem v 9 měsíci a chci se zeptat jak to máte s jízdou v autě? Jezdíte třeba i trasy cca hodinu tam a pak zpět? Vím že se delší jízdy nedoporučuji kvůli trombóze nebo plicní em. Tak se chci zeptat jak to je ve skutečnosti protože ty články na netu jsou jen o tom jak nejvíc vyděsit těhotnou díky

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4190
2.5.20 15:24

Pokud to jsou zivotne dulezite cesty, co bez vas nejdou. Tak jezdete. Jinak me to prijde zbytecny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1025
2.5.20 15:25

Budu za chvíli v 7 měsíci a rozhodně by me ani tohle nenapadlo číst :-). A v 9 měsíci budu pořád jezdit autem i kdybych v něm měla být hoďku tam i hoďku zpět :). Rozhodně se nehodlám do dalšího města např. trmacet vlakem nebo busem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2096
2.5.20 15:25

Hodina nic není, hodinu snad sedíš běžně i mimo auto. To není žádná delší trasa. Jen klid :D.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19202
2.5.20 15:26

Tak hodina není dlouhá cesta, a jinak si snad můžeš zastavit a projít se

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
875
2.5.20 15:27

Jezdila jsem normalne :nevim: kdyz nemas zadne potize..jestli musis jet nekam daleko a dela ti to potize, davej si pauzy..ja bych jen rekla, ze neni dobry, abys jezdila sama, kdyby to na tebe prislo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24175
2.5.20 15:30

Jezdila jsem normálně, dokonce jsem i u druhého těhotenství řídila až do konce. Nijak dlouhé trasy jsme teda nejezdili, ale třeba 2h ke kamarádce jsem jela s přehledem. Není problém zastavit a projít se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1043
2.5.20 15:35

Delší trasu kvůli trombóze si představuju tak 6 hodin. Ne každý to zvládne, ani nemusí to být těhotná žena. Nejezdila bych nikam zbytečně, ale neodkladně když ti to nevadí, tak proč ne. Já jezdila až do konce a to jsem čekala dvojčata.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12705
2.5.20 15:37

Hodina není dlouhá trasa, dlouhé sezení si představuju jinak. jezdila jsme normálně, dle potřeby.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
252
2.5.20 15:37

Když ti nic není, neboli tě záda, tak proč bys nemohla… Já od 7 měsíce neřídím, jelikož mi nějak zmizely reflexy a dvakrát jsem se přistihla, že mám zavřený oči :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2226
2.5.20 15:49

Ridila jsem normalne az do porodu, do sedmyho mesice i delsi trasy (3-4 hodiny jedna jizda), pak uz nebyla prilezitost, tak jsem ridila jenom do prace a tak, do hodiny jedna cesta.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama