Reklama

Jizvičky po akné

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Embý
Kecalka 154 příspěvků 08.03.17 09:50
Jizvičky po akné

Zdravím, tak jsem se konečně zbavila akné (kupodivu obyčejným salicylovým lihem z lékárny)… Ale bohužel mi zůstaly po tvářích menší jizvičky… Máte někdo zkušenosti, jaký přípravek nebo cokoli jiného by jizvičky zesvětlil nebo časem úplně odstranil?
Díky za každou radu, laser volím jako poslední možnost ????

Reklama

Reakce:

MariMart
Kecalka 180 příspěvků 08.03.17 09:54

Zkus kosmetické přípravky s obsahem kyseliny glykolové. Vyrábí například Syncare nebo NeoStrata. Mě osobně to dost pomohlo, ale nejsou nejlevnější.

Ice79
Závislačka 2570 příspěvků 08.03.17 10:23

Ani ten laser není bůh ví co. Znám jednu, co na tom byla víckrát a efekt nula.

NoFear
Kecalka 236 příspěvků 08.03.17 10:58

Mně funguje ananasová maska od Freemana http://www.dekorativka.cz/…aska-150-ml/?…

Embý
Kecalka 154 příspěvků 08.03.17 10:59

Díky holky, určitě vyzkouším ????????

jakrop
Kecalka 169 příspěvků 08.03.17 19:58

Já jsem se jizviček zbavila až laserem - chodila jsem každý týden ke kosmetičce za cca 120 Kč a mazala speciálním přípravkem Lasocare /nebo tak nějak/ - ten byl okolo 400 Kč. Pak jsem chodila už pouze 1× za měsíc a za čtvrt roku bylo po problému ;) držím pěsti

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Články z Ona Dnes

Osobní tragédie první dámy Hany Benešové. Nikdy neměla vlastní dítě

Hana Benešová je nejvýraznější a možná nikdy nepřekonatelnou první dámou... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama