Jizvičky po akné

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Embý
Kecalka 159 příspěvků 08.03.17 09:50
Jizvičky po akné

Zdravím, tak jsem se konečně zbavila akné (kupodivu obyčejným salicylovým lihem z lékárny)… Ale bohužel mi zůstaly po tvářích menší jizvičky… Máte někdo zkušenosti, jaký přípravek nebo cokoli jiného by jizvičky zesvětlil nebo časem úplně odstranil?
Díky za každou radu, laser volím jako poslední možnost ????

Reakce:

MariMart
Kecalka 180 příspěvků 08.03.17 09:54

Zkus kosmetické přípravky s obsahem kyseliny glykolové. Vyrábí například Syncare nebo NeoStrata. Mě osobně to dost pomohlo, ale nejsou nejlevnější.

Ice79
Závislačka 2614 příspěvků 08.03.17 10:23

Ani ten laser není bůh ví co. Znám jednu, co na tom byla víckrát a efekt nula.

NoFear
Kecalka 238 příspěvků 08.03.17 10:58

Mně funguje ananasová maska od Freemana http://www.dekorativka.cz/…aska-150-ml/?…

Embý
Kecalka 159 příspěvků 08.03.17 10:59

Díky holky, určitě vyzkouším ????????

jakrop
Kecalka 169 příspěvků 08.03.17 19:58

Já jsem se jizviček zbavila až laserem - chodila jsem každý týden ke kosmetičce za cca 120 Kč a mazala speciálním přípravkem Lasocare /nebo tak nějak/ - ten byl okolo 400 Kč. Pak jsem chodila už pouze 1× za měsíc a za čtvrt roku bylo po problému ;) držím pěsti

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepkova čtvrtá kniha: Z honoráře se vám protočí panenky, není to ale málo?

Klesla cena Tomáše Řepky na trhu? Vypadá to tak. Podle informací Expresu... číst dále >

Máme sníh, heč! culí se Vondráčková z Kanady. O návratu do Česka ale mlčí

Zatímco Tomáš Plekanec (35) odpočívá na rodné hroudě a doufá ve Vánoce se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dcera má Patauův syndrom. I když měla zemřít brzy po porodu, je tu s námi

Když jsem počtvrté otěhotněla, bylo mi 39 let. Dítě už jsme neplánovali.... číst dále >

V mládí ji šikanovali kvůli vzhledu, rozhodla se pro kompletní proměnu

Celine Centino (24) ze švýcarského Zurichu byla v mládí šikanována. Děti si... číst dále >