Jizvičky po akné

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Embý
Kecalka 172 příspěvků 08.03.17 09:50
Jizvičky po akné

Zdravím, tak jsem se konečně zbavila akné (kupodivu obyčejným salicylovým lihem z lékárny)… Ale bohužel mi zůstaly po tvářích menší jizvičky… Máte někdo zkušenosti, jaký přípravek nebo cokoli jiného by jizvičky zesvětlil nebo časem úplně odstranil?
Díky za každou radu, laser volím jako poslední možnost ????

Reakce:
MariMart
Kecalka 180 příspěvků 08.03.17 09:54

Zkus kosmetické přípravky s obsahem kyseliny glykolové. Vyrábí například Syncare nebo NeoStrata. Mě osobně to dost pomohlo, ale nejsou nejlevnější.

Ice79
Závislačka 2662 příspěvků 08.03.17 10:23

Ani ten laser není bůh ví co. Znám jednu, co na tom byla víckrát a efekt nula.

NoFear
Kecalka 243 příspěvků 08.03.17 10:58

Mně funguje ananasová maska od Freemana http://www.dekorativka.cz/…aska-150-ml/?…

Embý
Kecalka 172 příspěvků 08.03.17 10:59

Díky holky, určitě vyzkouším ????????

jakrop
Kecalka 169 příspěvků 08.03.17 19:58

Já jsem se jizviček zbavila až laserem - chodila jsem každý týden ke kosmetičce za cca 120 Kč a mazala speciálním přípravkem Lasocare /nebo tak nějak/ - ten byl okolo 400 Kč. Pak jsem chodila už pouze 1× za měsíc a za čtvrt roku bylo po problému ;) držím pěsti

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vyšší rodičovská se bude týkat jen dětí narozených od roku 2020

Výše rodičovského příspěvku od příštího roku vzroste. Na více peněz si... číst dále >

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Články z Expres.cz

Vrátíte se z Turecka v rakvích, vzkázal Erdogan Australanům a Novozélanďanům

Zcela skandálním způsobem se k nedávnému teroristickému útoku na Novém... číst dále >

Vyhazov Klause ml. bude ODS hodně mrzet, Fiala je politické jelito, hřímají lidé

Fakt, že výkonná rada Občanské strany demokratické (ODS) vyloučila ze svých... číst dále >