Jméno jako překvapení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kkatuskkaa
Kecalka 157 příspěvků 26.10.14 16:14
Jméno jako překvapení

Ahojky holky, chtěla bych znát váš názor na to zda je blbý, když jsme se s partnerem rozhodli že si necháme jméno mimča pro sebe a nebudeme ho prozrazovat až když se maličký narodí. Většinou se neříká pohlaví, ale nechci aby se nám pak doma hromadili neutrální věci od příbuzných, tak jsme si řekli že pohlaví prozradíme, ale jméno ne.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
mischelinka
Kelišová 6513 příspěvků 26.10.14 16:16

@kkatuskkaa přijde mi to normální, taky jsme pohlaví ani jméno neříkali :nevim: a dnes to tak dělá kde kdo

mojmira
Hvězda diskuse 77523 příspěvků 26.10.14 16:18

Normální, my jsme nikdy neříkali jména dětí dopředu, ani jsme nevěděli pohlaví

Lette
Ukecaná baba ;) 1958 příspěvků 26.10.14 16:20

Pohlaví jsme řekli, jméno ne. Aspoň nám do toho nikdo nemluvil

Ester13
Kelišová 5846 příspěvků 26.10.14 16:23

A jak se bude malý jmenovat? :mrgreen:
Ne, vážně, je to i lepší z hlediska toho, že vám do jména nebude nikdo mluvit a Ty nebudeš hotová z toho, že teta z Horní Dolní prohlásila, že je to hnusné jméno. Protože až se narodí, všem k němu to jméno najednou bude pasovat :D
A překvapení jsou fajn :)

kkatuskkaa
Kecalka 157 příspěvků 26.10.14 16:24

Dost mě odradila od toho kamarádka, tím jak několikrát změnili jméno pro holčičku, tak jsem si říkala, že tomuhle se chci vyvarovat a jméno si necháme pro sebe, ať nám do toho nikdo nekecá a všichni se s ním budou pak muset smířit.

Akires
Povídálka 25 příspěvků 26.10.14 16:26

Také jsme jméno neřekli, pak jsme jenom napsali sms, že se už narodil a že první svátek oslavíme 26.5. :mrgreen: pak se všichni hnali ke kalendáři

Vendy83
Zasloužilá kecalka 713 příspěvků 26.10.14 16:27

@kkatuskkaa take nerikame. Ani pohlavi, ani jmeno. Je to nase vec a je mi jedno, ze to treba rodine muze vadit. My s tim problem nemame. Je to nase rozhodnuti a vime, ze spravne ;-)

Hadumi
Extra třída :D 13726 příspěvků 26.10.14 16:30

Jméno jsme neříkali.

Vendy83
Zasloužilá kecalka 713 příspěvků 26.10.14 16:31

@Akires to je hezky napad :palec:

Chocoloco
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.14 16:33

Nerikali jsme nic, konecne my jsme meli jen uzsi okruh jmen a definitivne jsme se v obou pripadech rozhodli az na porodnim sale.

Ha-ni
Generální žvanilka 20597 příspěvků 26.10.14 16:34

Neříkali jsme ani pohlaví (to jsme sami nevěděli) a po zkušenostech z okolí u známých a kamarádek ani jméno. A bude to tak teď i u druhého dítěte.

ynax
Extra třída :D 13126 příspěvků 26.10.14 16:36

Udělejte si, co chcete - ale pokud nechcete jméno říct, nedělejte to tak, že budete všem říkat - jméno máme, ale neřekneme ho. Vhodnější bude, když budete říkat, ještě jsme se nedohodli, ještě je brzo…

Aríí
Generální žvanilka 24799 příspěvků 26.10.14 16:37
@Akires píše:
Také jsme jméno neřekli, pak jsme jenom napsali sms, že se už narodil a že první svátek oslavíme 26.5. :mrgreen: pak se všichni hnali ke kalendáři

Taky jsem se podívala :mrgreen:

Deninina
Závislačka 3956 příspěvků 26.10.14 16:38

Neřekli jsme ani pohlaví, ani jméno. Všichni mohli hádat a mě to bylo jedno, co si kdo myslí :) Nejlepší bylo jak mi jedna kolegyně snad denně tvrdila, že to bude určitě holčička ( máme kluka ) :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Konečně za dámu! Simona Babčáková uchvátila Lvy svou ženskostí

Herečka Simona Babčáková (46) vždycky bývala taková neslaná nemastná. Asi i... číst dále >

Babička utýraného Marka (†3) hrozí mstou: Simonu bych zašlapala do země!

Tím, kdo smrtí sotva tříletého Marečka z Loun nejvíce trpí, je nepochybně... číst dále >