Jméno Justina

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Klopotkova
Echt Kelišová 9036 příspěvků 27.12.16 17:25
Jméno Justina

Dobrý podvečer.
Líbí se vám jméno Justina? Mně se začalo líbit, ale v podobě Justina, ne Justýna, to už se mi zase tak nelíbí.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
mazlík.čtyřnohý
Kelišová 5734 příspěvků 27.12.16 17:28

Pod Justina si představím chlapa převlečeného za babu.
Naopak Justýna je hezké jméno pro holčičku.

Tichošlápek
Extra třída :D 12290 příspěvků 27.12.16 17:28

Nelíbí

Taao
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.16 17:28

Líbí se mi Justina i Justýna. Tak se jmenovala jedné z bohyni z knihy Zitkovske bohyně.

Uživatel je onlineSofie2013
Ukecaná baba ;) 2348 příspěvků 27.12.16 17:31

Mně se také líbí pouze s měkkým i.

Doe_Jane
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.16 17:35

Hm vlastně proč ne… viděla jsem už větší exoty než Justinu… říkala bych jí Tino

Ester13
Kelišová 5846 příspěvků 27.12.16 17:37

Upřímně řečeno se mi nelíbí.

Sova Klára
Zasloužilá kecalka 959 příspěvků 27.12.16 17:47

Záleží, jak jí chcete říkat… „Džastyn“ nebo Justýnko po česku? :-) Za mě je to holčičí podoba jména Bieber, dala bych počeštilou verzi a říkala Justýnko, Týnko, Justý…

hofka
Neúnavná pisatelka 15043 příspěvků 27.12.16 17:52

Líbí, ale ve verzi Justýna:-)

Lady Bee
Ukecaná baba ;) 2205 příspěvků 27.12.16 17:53

Ne, opravdu nelíbí. Připomíná mi to tu děvku z díla od Markýze de Sades. Pokaždé když toto jméno slyším, tak si vzpomenu na toto. A když se k tomu přidá nějaký erc český příjmení, tak to je teda bombice :zed:

Aotearoa
Kelišová 5139 příspěvků 27.12.16 18:02

Justyna v tomto tvaru ano. Justina ne. :-)

Uju
Kelišová 6591 příspěvků 27.12.16 18:05

Já myslela, že Justýna je jen jedna a to jméno s tvrdým Y se mi docela líbí s měkým už míň.

KatieAndLily
Ukecaná baba ;) 1373 příspěvků 27.12.16 18:07

Nelíbí :D taky se může stát že by to někdo vyslovoval jako,,Jusťina" a to zní rusky :D pokud chcete aby se to vyslovovalo jako,,Justýna" tak to s měkkým i asi nepůjde.

Kotatko03
Echt Kelišová 8263 příspěvků 27.12.16 18:11
@Klopotkova píše:
Dobrý podvečer.
Líbí se vám jméno Justina? Mně se začalo líbit, ale v podobě Justina, ne Justýna, to už se mi zase tak nelíbí.

Nelíbí, evokuje to ve mně oslovení Tino…Kristýno a to za mě rozhodně ne :oops:

Lady Bee
Ukecaná baba ;) 2205 příspěvků 27.12.16 18:12
@KatieAndLily píše:
Nelíbí :D taky se může stát že by to někdo vyslovoval jako,,Jusťina" a to zní rusky :D pokud chcete aby se to vyslovovalo jako,,Justýna" tak to s měkkým i asi nepůjde.

Já znám jednu Justýnu a nikdo jí neřekne jinak než Jusťa. To mi nepřijde ani trošku hezké. Justýnka je totiž moc dlouhé a dospělá Justýnka zní tak nějak dětinsky, tak dospělý ženský nikdo neřekne. Justýna je taky poměrně dlouhé, asi jako Karolína. Taky většina lidí říká Karolínám Kájo, takže Jusťa se nabízí, nebo jiné pitvoření. Ono by někdy stačilo kdyby si rodiče uvědomili, že dítěti nebude navždy 5 let.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Trollí slavné matky, samy mají máslo na hlavě: Čím jsou vinny útočnice ze sítě?

Stále platné a aktuální heslo „Po bitvě je každý generál“ má „sourozence“!... číst dále >

Proč jste chodil za Vondráčkovou? Hádek po otázce předvedl totální zkrat

Bezhlavým útěkem zakončil rozhovor Matěj Hádek pro Expres.cz. Nelíbila se mu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >