Reklama

Jméno Justina

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Klopotkova
Kelišová 7223 příspěvků 27.12.16 17:25
Jméno Justina

Dobrý podvečer.
Líbí se vám jméno Justina? Mně se začalo líbit, ale v podobě Justina, ne Justýna, to už se mi zase tak nelíbí.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

mazlík.čtyřnohý
Kelišová 5752 příspěvků 27.12.16 17:28

Pod Justina si představím chlapa převlečeného za babu.
Naopak Justýna je hezké jméno pro holčičku.

Tichošlápek
Echt Kelišová 9612 příspěvků 27.12.16 17:28

Nelíbí

Taao 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.16 17:28

Líbí se mi Justina i Justýna. Tak se jmenovala jedné z bohyni z knihy Zitkovske bohyně.

Sofie2013
Ukecaná baba ;) 2162 příspěvků 27.12.16 17:31

Mně se také líbí pouze s měkkým i.

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.16 17:35

Hm vlastně proč ne… viděla jsem už větší exoty než Justinu… říkala bych jí Tino

Ester13
Kelišová 5678 příspěvků 27.12.16 17:37

Upřímně řečeno se mi nelíbí.

Sova Klára
Zasloužilá kecalka 959 příspěvků 27.12.16 17:47

Záleží, jak jí chcete říkat… „Džastyn“ nebo Justýnko po česku? :-) Za mě je to holčičí podoba jména Bieber, dala bych počeštilou verzi a říkala Justýnko, Týnko, Justý…

hofka
Extra třída :D 14971 příspěvků 27.12.16 17:52

Líbí, ale ve verzi Justýna:-)

Lady Bee
Ukecaná baba ;) 2205 příspěvků 27.12.16 17:53

Ne, opravdu nelíbí. Připomíná mi to tu děvku z díla od Markýze de Sades. Pokaždé když toto jméno slyším, tak si vzpomenu na toto. A když se k tomu přidá nějaký erc český příjmení, tak to je teda bombice :zed:

Aotearoa
Závislačka 4260 příspěvků 27.12.16 18:02

Justyna v tomto tvaru ano. Justina ne. :-)

Uju
Kelišová 6515 příspěvků 27.12.16 18:05

Já myslela, že Justýna je jen jedna a to jméno s tvrdým Y se mi docela líbí s měkým už míň.

KatieAndLily
Ukecaná baba ;) 1359 příspěvků 27.12.16 18:07

Nelíbí :D taky se může stát že by to někdo vyslovoval jako,,Jusťina" a to zní rusky :D pokud chcete aby se to vyslovovalo jako,,Justýna" tak to s měkkým i asi nepůjde.

Kotatko03
Echt Kelišová 8059 příspěvků 27.12.16 18:11
@Klopotkova píše:
Dobrý podvečer.
Líbí se vám jméno Justina? Mně se začalo líbit, ale v podobě Justina, ne Justýna, to už se mi zase tak nelíbí.

Nelíbí, evokuje to ve mně oslovení Tino…Kristýno a to za mě rozhodně ne :oops:

Lady Bee
Ukecaná baba ;) 2205 příspěvků 27.12.16 18:12
@KatieAndLily píše:
Nelíbí :D taky se může stát že by to někdo vyslovoval jako,,Jusťina" a to zní rusky :D pokud chcete aby se to vyslovovalo jako,,Justýna" tak to s měkkým i asi nepůjde.

Já znám jednu Justýnu a nikdo jí neřekne jinak než Jusťa. To mi nepřijde ani trošku hezké. Justýnka je totiž moc dlouhé a dospělá Justýnka zní tak nějak dětinsky, tak dospělý ženský nikdo neřekne. Justýna je taky poměrně dlouhé, asi jako Karolína. Taky většina lidí říká Karolínám Kájo, takže Jusťa se nabízí, nebo jiné pitvoření. Ono by někdy stačilo kdyby si rodiče uvědomili, že dítěti nebude navždy 5 let.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama