Jméno k příjmení Vraněk

Anonymní
13.6.20 02:22

Jmeno k prijmeni Vraněk

Ahoj, s muzem cekame klucinu a ve hre jsou jmena: Marek, Radek, Jaroslav, Dalibor, Jaromir. Tchanovci se uplne uhrozili ze to bude same Rrr at dame Filipa nebo Daniela. Mama ta zase lobuje za Mateje. Samozrejme ze si vyberem podle sebe ale i s manzelem mame jiny nazor on chce maleho Jardu a mne se zase libi Radek :D jaky mate nazor vy? Zajimave ze v holccice jsme se oba shodli asi behem peti minut ale u kluka ne :)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3
13.6.20 03:07

Ahoj :D
Mě osobně, když jsem to příjmení viděla, tak mě napadl Adam a Miroslav :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8449
13.6.20 05:03

Marek a Radek rozhodně ne. Ne že by to byla škaredá jména, ale nezní hezky s příjmením.
Je pravda, že v Jaromírovi je vzhledem k příjmení taky „přerrováno“ a nezní to hezky.
U Daliboraje to r na konci a už to taky láme jazyk.
Jaroslav zní celkem hezky.
Ten tchánovci navrhovaný FIlip taky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
43358
13.6.20 05:18

Z tý tvojí nabídky jmen mi k tomu nejvíc sedí Jaroslav a Jaromír.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1487
13.6.20 05:58

Marek, Radek určitě ne, končí to oboje stejně s příjmením -ek, to zní vždycky špatně. Dalibor jr skvělé jméno, Jaromír taky. Napadá mne, aby to nebylo tak udrnčené, co takhle vyměnit Dalibora za Dalimila?

Dalimil Vraněk, to mi zní dost dobře. A je to taky Dali.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
569
13.6.20 06:00

Mě hned cvaknul Ondra :think: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
533
13.6.20 06:04

Vybrali jste hezká jména. Opravdu tam bude hodně R, ale pokud vám to nevadí tak to vůbec neřešte. Mě se z výběru nejvíc líbí a hodí k příjmení Jaroslav, ale jak jsem řekla, hezký výběr :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3550
13.6.20 06:28

Souhlasím s tchanovci, že by to chtělo něco měkčího bez toho R.. dokonce bych se shodla i na Danielovi :D ale samozřejmě je to na vás ;) za mě Daniel, David, Tomáš, Tadeáš…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.6.20 06:49

Tchanovci mají pravdu. Zní to hrozne a blbě se to vyslovuje. Mne se taky líbilo jméno, co nám nešlo k příjmení, a s těžkým srdcem jsem ho nedala, ale je proste potřeba i k tomuhle přihlížet. Vyber tchanovcu je super, mne se k tomu příjmení líbí ještě Michal. Radek Vraněk je nejvíc otresny :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.6.20 06:50

PS Jaroslav Vranek nedavej kvůli V-V. Taky hruza na vyslovování. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
967
13.6.20 06:58

Z výběru Marek nebo Dalibor, jinak by mi k tomu šel třeba Milan.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49123
13.6.20 07:09

Podle tveho vyberu bych si nebybrala vubec,, ze zadne to jmeno se mi nelibi.
Libil by se mi Jakub, Dominik.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5007
13.6.20 07:11

Jaroslav, Jaromír, Dalibor jsou strašná jména, Radek je často gay, možná nohoda v mém okolí.. K příjmení bych volila třeba Adam, Jan, Filip, Michal, David, Pavel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4826
13.6.20 08:25

Nemůžeš dávat jméno končící -ek, když tak končí i příjmení, přece :lol: Vždyť to zní blbě, to neslyšíš? Ani ne jméno končící na písmeno, na které začíná příjmení. Marek Vraněk X Michal Vraněk, zkus si to vyslovit, co ti zní lépe? Michal, že? ;) Tak v tomto duchu uprav výběr :palec: Můžeš mít jméno s R, ale nějaké, kde to R tak nezní. Např. ve jménu Albert zní R mnohem méně než ve jménu Dalibor ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18181
13.6.20 08:29
@Anonymní píše:
Ahoj, s muzem cekame klucinu a ve hre jsou jmena: Marek, Radek, Jaroslav, Dalibor, Jaromir. Tchanovci se uplne uhrozili ze to bude same Rrr at dame Filipa nebo Daniela. Mama ta zase lobuje za Mateje. Samozrejme ze si vyberem podle sebe ale i s manzelem mame jiny nazor on chce maleho Jardu a mne se zase libi Radek :D jaky mate nazor vy? Zajimave ze v holccice jsme se oba shodli asi behem peti minut ale u kluka ne :)

Daniel, Jan, David, Matěj, Matyáš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama