Nikdo mě nemá doopravdy rád

Anonymní
12.6.20 14:23

Nikdo mne nema doopravdy rad

Ahoj. Vubec tomu nerozumim…
Mam jednoho kamose ale ten ma kluka takte mi.pise jen kdyz snim neni. Coz mne docela mrzi jelikoz se zname uz 8 let. To same i kamoska pise jen kdyz si nema skym psat. A vim to protoze mi napise tak jednou za dva mesice pritom.se zname uplne odmalicka tak 14 let. Je to docela hnus jak se ten člověk dokaze zmenit. Lidi ktere znam ze školy co se semnou bavili mne ted vsichni vsude pomlouvají nechapu proc. Pritom kdyz mam nejake penize tak je vzdycky pozvu sebou do kina, na kebab atak. Chlapu mi pise dost ale ani jeden kvuli tomu ze by se chtel semnou seznámit. Jen vsak vite proc. A ja tu ted trcim s miminem kazdy den zavrena doma a nechodím uz ani ven. Moje mama.ke mne chodí jen kdyz mam penize nebo tak takze to je skoda o ni vubec uvazovat. Jak si hledate kamose nebo nejake zname s kteryma chodite treba na pivo?? Holky se semnou vubec nebavi a to uz vubec nechapu :nevim: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

9781
12.6.20 14:27

A co manžel/ přítel, co s ním někam vyrazit a myslet hlavně na rodinu. Chápu, že je třeba se jít taky někdy někam odreagovat, ale když o to nikdo nestojí, tak bych se nevnucovala a našla si třeba kamarádku někde mezi maminkami, když máš taky dítě, dát se do řeči a seznámit se :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3105
12.6.20 14:29

Takové pocity jsi měla vždycky, anebo je máš až teď? Může se jednat o depresi, která se po porodu může objevit. Ty jsi s dítětem sama? Co partner? Co rodina?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.6.20 14:30

@kotaska91 pritele nemam. Ale o to jsem se snazila ale kdyz najdu nekoho skym si rozumim tak bud bydli daleko nebo se proste po tydnu uz ani nenapiseme :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
12.6.20 14:31

@snee mam to tak uz asi 2 roky :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
9781
12.6.20 14:38
@Anonymní píše:
@kotaska91 pritele nemam. Ale o to jsem se snazila ale kdyz najdu nekoho skym si rozumim tak bud bydli daleko nebo se proste po tydnu uz ani nenapiseme :nevim:

a nevíš, kde je ta chyba, že si po týdnu už třeba nenapíšete? Nebo zajít na nějakou akci, kde jsou maminky s dětmi, na hřiště,…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.6.20 14:44

@kotaska91 no vetsinou neni o cem… priznam se jsem. docela introvert a jsem i stydliva.

• Nahlásit
  • Citovat
9781
12.6.20 14:48
@Anonymní píše:
@kotaska91 no vetsinou neni o cem… priznam se jsem. docela introvert a jsem i stydliva.

tak možná je tady ten problém, zkusit se třeba více zapojit, konverzovat, zajít na kafe, atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9781
12.6.20 14:49
@Anonymní píše:

odkud jsi?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3105
12.6.20 14:51

A to dítě co máš bylo plánované nebo neplánované? Já když se mi narodil syn, tak se všichni kamarádi jakoby ztratili, prostě nikdo nechce navštěvovat někoho, kdo má dítě, je to prostě na obtíž..každý si myslí, že máš starostí až nad hlavu..u mne se kamarádi změnili, prostě po porodu mám kamarády jiné než z mých mladých let. Zkus si najít přítele, na tom zapracuj - hlavně, protože i ostatní mohou mít už své rodiny a proto nemají toliko času na své kamarády :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.6.20 14:54

@kotaska91 ja jsem z ostravy. Ale kdyby bylo koho pozvat tak bych urcite sla. Vzdycky jsem jakoby az ta druha skym by sli ven no

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
12.6.20 14:56

@snee miminko planovane nebylo vubec :nevim: je pravda ze mojo kamaradi jsou mladi ale ja taky. Jeste nemam ani 20 :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
9781
12.6.20 15:02
@Anonymní píše:
@snee miminko planovane nebylo vubec :nevim: je pravda ze mojo kamaradi jsou mladi ale ja taky. Jeste nemam ani 20 :nevim:

Tak si zkus najít kamarády nové, tím, že máš miminko, tak si myslí, že nemáš tolik času a pro některé je bohužel i dítě překážkou k tomu, se jít bavit, zkus zajít do nějakého centra pro děti, tam se určitě seznámíš a najdeš třeba i mladou maminku jako jsi ty

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3105
12.6.20 15:02
@Anonymní píše:
@snee miminko planovane nebylo vubec :nevim: je pravda ze mojo kamaradi jsou mladi ale ja taky. Jeste nemam ani 20 :nevim:

no a přítel, se kterým dítě máš? Ten o tom ví, že jsi byla těhotná, anebo se nějak stará? Už to, že máte spolu dítě vás spojuje..proč s ním nejsi?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22728
12.6.20 15:27
@Anonymní píše:

Líbí se mi, jak stydlivá introvertka neplánovaně otěhotní v necelých dvaceti letech. Ono to s tím studem nebude tak horké.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama