Reklama

Jméno Karin

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anet456
Povídálka 21 příspěvků 23.02.17 20:41
Jméno Karin

Ahoj,
Jak na Vás působí toto jméno? Nemáte někdo v okolí nějakou Karin? Pokud ano, jaké zdrobněliny se na ni používají a třeba zda jste někdy od ní nezaslechli, zda je se jménem spokojená :)
Díky moc :P

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Eveelin
Echt Kelišová 9661 příspěvků 23.02.17 20:45

@Anet456 hezké jméno ;). Jen mi připomíná Karin Babinskou a tu nemusím :roll:. Ale u každého jména asi něco najdeš :think:.

lusy.lus
Kecalka 281 příspěvků 23.02.17 20:45

Znám. Říká se jí jen Karin, žádné zdrobněliny. Ale poznala jsem ji v dospělosti.

Ester13
Kelišová 5674 příspěvků 23.02.17 20:47

Líbí se mi. Netuctové, zajímavé.

Adinka_2012
Závislačka 2601 příspěvků 10 inzerátů 23.02.17 20:49

Krásné jméno :kytka:

zrcadlo
Kelišová 6623 příspěvků 23.02.17 20:49

Znala jsem v práci, ale to byla Karina, říkalo se jí Karo (taky jsem poznala až v dospělosti, takže netuším, jak jí říkali doma jako malé, mně se moc Karinko ani Karuško nelíbí, tak bych jí asi říkala Karkulko).

iiiv
Extra třída :D 10843 příspěvků 23.02.17 20:50

Znám a říká se jí Karin, Kája.

hofka
Extra třída :D 14971 příspěvků 23.02.17 21:04

Měli jsme jednu v práci, byla to prostě Karin. Jak je to jméno méně časté, znělo velmi zajímavě, neobvykle, ale kladně:-)

Lendeš
Kelišová 5129 příspěvků 23.02.17 21:08

Znám jich v okolí několik a říká se jim Karin, Kájo, Karčo.

Anet456
Povídálka 21 příspěvků 23.02.17 21:10

To je parada, že působí kladně a neobvyklé. Mně se moc líbí Karolína, ale máme dlouhé příjmení a Karin mi sedí tedy líp i z tohoto důvodu. Jen jak jsem se s ním naživo nesetkala, tak si vlastně říkám, jak působí… Tak super, že zatím žádné negativum :) :potlesk:

speedyy
Echt Kelišová 9900 příspěvků 23.02.17 21:13

@Anet456 Jméno krasne :palec: Karin, Karinka - netuctove jméno, ktere zni zajímave :) Taky jsme ho měli ve výběru, ale nakonec mame Katrin ;)

ovečka.timmy
Závislačka 3278 příspěvků 4 inzeráty 23.02.17 21:15

My máme dceru jménem Karina :srdce: říkáme ji nejčastěji Karin, Karinko, Karuško…v okolí žádnou jinou neznám :palec:

Anet456
Povídálka 21 příspěvků 23.02.17 21:17

@speedyy Katrin je také super :palec:
Můžu se zeptat jak ji jako malé říkáte/říkali? :)

RenattaSedla
Kecalka 324 příspěvků 23.02.17 21:20

Krásné jméno. Nic co nepodléhá trendům a že to by byly dvě ve třídě ve škole či školce by byla veliká náhoda, tak jak vy bývá u jiných jmen. Mám dvojčata holčičky a přemýšlela jsem o něm ale mám maličko problém s vyslovením R, tak jsem to zamítla.

Anet456
Povídálka 21 příspěvků 23.02.17 21:20
@ovečka.timmy píše:
My máme dceru jménem Karina :srdce: říkáme ji nejčastěji Karin, Karinko, Karuško…v okolí žádnou jinou neznám :palec:

Gratuluji k výběru krásného jména :lol: :potlesk: :P :P asi je to u nás také velký favorit…

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chyby v dětské výživě: škodit svému potomkovi můžete už v těhotenství

Výživa v prvních třech letech života dítěte je klíčová. Stravou totiž můžeme... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama