Jméno pro chlapečka k příjmení Wostl

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zuzka.1988
Kecalka 148 příspěvků 12 inzerátů 16.02.17 11:57
Jméno pro chlapečka k příjmení Wostl

Ahoj holky, čekáme chlapečka a začínáme přemýšlet nad jménem. Co myslíte, jaké jméno by hezky šlo k příjmení Wostl? Zatím se nám líbí Štěpán, Miroslav, Michael. Co myslíte vy? Budu ráda za každý názor. Děkuji.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

mazlík.čtyřnohý
Kelišová 5752 příspěvků 16.02.17 11:59

Napadlo mě Kamil.

debra.morgan
Závislačka 3726 příspěvků 16.02.17 12:01

Mě napadl viktor :-) ten michal by taky šel :-)

Anikaa02
Ukecaná baba ;) 2318 příspěvků 16.02.17 12:01

Lukáš Wostl

Ghanaian Princess
Ukecaná baba ;) 1192 příspěvků 16.02.17 12:01

Ahoj.
Libi se mi Michael Wostl. Prijmeni mate krasne a jednoduche, k tomu si muzete dovolit jak klasiku tak experimentovat :)
Ja nejsem moc pro jmena se -SLAV nebo -MIL a tak dale. Ale je to muj vkus, kazdy clovek ma uplne jine nazory, a nikdy se to nebude uplne libit vsem :)
Rymujou se mi k tomu ale jmena na 3 slabiky.. Je to s tim prijmenim takove hezky zvucne. Treba Petr Wostl by bylo divne :)
:mavam:

Demi
Závislačka 4064 příspěvků 16.02.17 12:07

Mně by k tomuto příjmení ladil Jan. Ale Tomáš, Štěpán nebo Lukáš taky.

nanoBETA
Kecalka 376 příspěvků 16.02.17 12:10

@zuzka.1988 Líbí se mi všechna 3 jména, ale žel ani jedno mi vysloveně nesedí k příjmení (Štěpán mi nejde stylově a zbylá jména se k tomu špatně vyslovují). Pochopila jsem, že chcete spíše tradičnější české jméno, než něco exotického, takže klidně Jan, nebo David. Případně Adam. Já mám také ráda jméno Ivan (Ivan Wostl se mi líbí), ale vím, že to není jméno pro každého. Jinak preferuji u jmen (hlavně pro kluky), když je v celém jménu alespoň jedno R, takže co Robert, Richard, Eduard, Radim, Radovan, Dalibor, Libor,…? Hodí se toho víc, vyhnula bych se jménům, co končí na V, ale také co začínají na V (zní to pak trochu jako pražský slang :D).

Tichošlápek
Extra třída :D 10472 příspěvků 16.02.17 12:11

Ja bych dala neco zvucneho. Richard, Radovan a tak. To příjmení je takové měkké

mamoch
Zasloužilá kecalka 564 příspěvků 16.02.17 12:12

Michael - krásně to zní. K cizímu příjmení háčky, -slav, -mil mi nějak nejdou. I Oliver by se mi líbil.

Šalvějka
Závislačka 3276 příspěvků 16.02.17 12:13

Jako první mě napadl Filip ;)

marfra
Generální žvanilka 23219 příspěvků 27 inzerátů 16.02.17 12:14
@Šalvějka píše:
Jako první mě napadl Filip ;)

:mrgreen: me taky :palec: Filip Wostl
Z vyberu Michael

Paola21
Závislačka 3536 příspěvků 16.02.17 12:17

Z těch Vašich vybraných asi Michal..jinak se mi líbí třeba Vojtěch, Ondřej

Ukulina
Extra třída :D 14522 příspěvků 16.02.17 12:18
@Tichošlápek píše:
Ja bych dala neco zvucneho. Richard, Radovan a tak. To příjmení je takové měkké

Presne tak!

Konnny
Ukecaná baba ;) 2368 příspěvků 16.02.17 12:21

Petr Wostl

stinga
Závislačka 4174 příspěvků 6 inzerátů 16.02.17 12:24

Mně napadl Adam, už to tu také někdo píše. Michael taky dobré i Štěpán - proč ne. Miroslav ne, vadí tam při výslovnosti to W u příjmení

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >