Jméno Nelly

Anonymní
16.8.21 15:15

Jméno Nelly

Ahoj, jak se vám líbí jméno Nelly :think:?
Mně se moc líbí, ale všichni mi to rozmlouvají, že prý je Nela hezčí nebo alespoň Nella. Co myslíte vy?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19565
16.8.21 15:28
@Anonymní píše:
Ahoj, jak se vám líbí jméno Nelly :think:?
Mně se moc líbí, ale všichni mi to rozmlouvají, že prý je Nela hezčí nebo alespoň Nella. Co myslíte vy?

Souhlas s ostatními, je to takový divný americký patvar. Říkat „Nely“ jí přece můžete i s českým jménem. Ale je to vaše dítě, takže názory ostatních vám můžou být někde, pokud se s partnerem shodnete.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19565
16.8.21 15:30

A zvaž taky kombinaci s příjmením. Není nic směšnějšího, než „originální“ jméno a tuctové české příjmení jako Nelly Vomáčková nebo Nelly Nováková :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1440
16.8.21 15:30

To už raději normálně Nela..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.8.21 15:31

Máme Nelu, moc se mi líbí. Nelly se mi nelíbí. Přijde mi to jako jakýsi pokus být " světový". To stejné Nela s dvěma L.

• Citovat
  • Nahlásit
75
16.8.21 15:39

S tohoto výběru se mně líbí nejvíc Nelly, Nela ani Nella ne.
Ale je to vaše dítě, takže záleží na tom, co se líbí vám :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46
16.8.21 16:05

Lepší Nela… Nelly za mě ne ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6591
16.8.21 16:10

Je to patvar, spíš se hodí na psa než na dítě a ano Nela je hezci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24628
16.8.21 16:13

Jsi si vědoma, že to dítě se bude jmenovat „Nelly, dvě el a ypsilon na konci“? Jestli není jednodušší prostě Nela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
16.8.21 16:16

Nelly je pejsek :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9838
16.8.21 16:27

Nelly mi připomněla písničku Bly Nelly a dceru K. Gotta. Záleží na příjmení (který může mít - při dnešním trendu nebrat se - klidně 30+ let), mně to zas tak hrozný nepřijde, i Nella by šla, asi bych nedala Nelly k nějakému divočejšímu nebo vyloženě česky znějícímu příjmení typu Vosolsobě, Nejezchlebová, Vokurková, Černá, Kropáčková, Syslová, Vo(nd)ráčková, Červená, Čumáčková, aby to nebylo jak pěst na oko, ale k nějakému cizímu či neutrálnejsimu českému klidně, i tu Nellu. Za mě aspoň originál mezi x Natálkama, Sofinkama, Emickama, Ellama…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32451
16.8.21 16:34

Dala bych Nella. To se mi líbí moc. Nelly je nepraktický, miminko, malá holčička bude chvilku. Dospěla žena Nelly bude znít divně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61
16.8.21 16:38

Když už to musí být, tak spíš Nela. Ale i to za mě nic moc, přijde mi to psí jméno nebo jméno mýdla za socíku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
75
16.8.21 16:54

Ale také mi to příjde spíš jako psí jméno. Osobně bych Nelu nedala a je to celkem časté, takže když už tak Nelly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10803
16.8.21 16:58

Máme v rodině a moc se mi to nelibi. A jmenoval se tam pes od ex. Když už tak Nela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat