Jméno pro druhé dítě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Alishka
Povídálka 28 příspěvků 22.09.08 18:15
Jméno pro druhé dítě

Druhé mimčo plánujeme sice až tak za 2-3roky,ale už teď se hádáme s přítelem o jménu:-)..První synáček se jmenuje MATYÁŠ…a u druhého bysme chtěli holčičku buď Nikol nebo Karolínu a kluka nevíme…shodli jsme se jen na Nikolasovi…ale mě se líbí třeba Kryštof…Tak jaká jména byste dali nebo poradili(jak pro holku,tak pro kluka) :lol: :lol: ??

Příspěvek upraven 05.05.10 v 22:58

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.09.08 19:13

No,

sice nevím, co čekáš, že ti poradíme, ale já jednu radu mám - vezmi si za pomocníka KALENDÁŘ!!!!!!

Alishka
Povídálka 28 příspěvků 22.09.08 19:13

Shlédnuto 66krát,ale odpověď žádná :cry:
""http://www.ba­bysfirstsite.or­g/newtickers/tic­ker/128723.bir­thday.png:http://www.babysfirstsite.org/…birthday.png

Kaacenka
Kecalka 158 příspěvků 22.09.08 19:16

ahojky,tak Nikolas i Krystof je moc pekne,my vahali mezi Nikolasem a Kristianem a nakonec se rozhodli pro Tobiase,na holcicku jsem meli Vaneska,Natalka,ale Nikol je take pekne

Alishka
Povídálka 28 příspěvků 22.09.08 19:17
Anonymni píše:
No,sice nevím, co čekáš, že ti poradíme, ale já jednu radu mám - vezmi si za pomocníka KALENDÁŘ!!!!!!

Kalendář jsem prošla už stokrát,lepší rada od tebe by byla knížka od Knappové,kde je víc jmen…když už mi chceš poradit něco co mě určitě ještě nenapdadlo…

Chci slyšet jména,která se líbí…nevím co je na tom nenormálního…

Alishka
Povídálka 28 příspěvků 22.09.08 19:18
Kaacenka píše:
ahojky,tak Nikolas i Krystof je moc pekne,my vahali mezi Nikolasem a Kristianem a nakonec se rozhodli pro Tobiase,na holcicku jsem meli Vaneska,Natalka,ale Nikol je take pekne

Tobias je pekny:-) To se taky libi nam obou,ale rikali jsme ,ze by to bylo takovy moc podobny k Matyasovi..

Kaacenka
Kecalka 158 příspěvků 22.09.08 19:19

to joi,je to hodne podobne,kamaradka chtela Matyase a tayk rikala,ze uz by Tobika nedala,ale jmen je peknych dost,ten Nikolas je pekny i Krystufek

Alishka
Povídálka 28 příspěvků 22.09.08 19:20
Kaacenka píše:
to joi,je to hodne podobne,kamaradka chtela Matyase a tayk rikala,ze uz by Tobika nedala,ale jmen je peknych dost,ten Nikolas je pekny i Krystufek

To jo…me se ten Krystof libi vic…ale pritelovi moc ne…Navic neni moc jak mu rikat..

Kaacenka
Kecalka 158 příspěvků 22.09.08 19:27

no půokud jde o nas,tak pritel nechtelo o Tobiaskovi ani slyset a jak jsem to osm mesicu porad omylala,tak mu vcera rikam,jestli chces,aby se maly jmenoval po tobe rekni a on mi rika,ne ja chci Tobiase,uz jsme si na to zvykl :D ja bych rikala krystufku napr

Novire
Neúnavná pisatelka 19844 příspěvků 22.09.08 19:32

My máme doma Tobíka (jediné klučičí jméno, na kterém jsme se shodli, vlastně už jsme ho měli vybrané dva roky předem :) ) a nad Matyášem uvažuju právě proto, že je to podobné :lol:
Další varianty pro kluka moc nemám…

Pro holku mám vybrané Anita, Týna, Justýna, ale to asi neprojde přes manžela, takže holčička bude asi Julie.

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.09.08 19:34

Ahoj,

co Jonáš? Mně se to jméno moc líbí a k Matyášovi se, myslím, hodí.
Tobiáš a Tadeáš jsou taky fajn.

Jana

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.09.08 21:01

Těžko radit, když neznám příjmení, ale pokud k tomu ladí jméno končící na -áš, máš pestrý výběr: Lukáš, Tomáš, Tadeáš, Tobiáš a snad i ten Jonáš. Ta jména jsem seřadila tak, jak se mi líbí, od nejhezčího k nejhoršímu.
Pro holčičku Karolína klidně, ale Nikolky a Nikolasové se mi nelíbí a Kryštof taky není můj favorit.

Alishka
Povídálka 28 příspěvků 22.09.08 21:13
Anonymni píše:
Těžko radit, když neznám příjmení, ale pokud k tomu ladí jméno končící na -áš, máš pestrý výběr: Lukáš, Tomáš, Tadeáš, Tobiáš a snad i ten Jonáš. Ta jména jsem seřadila tak, jak se mi líbí, od nejhezčího k nejhoršímu.
Pro holčičku Karolína klidně, ale Nikolky a Nikolasové se mi nelíbí a Kryštof taky není můj favorit.

Příjmení je Vais/ová:-))…

fyzikarka
Závislačka 2851 příspěvků 22.09.08 21:18

Ahoj,
tak si to zkus říct, třeba mě nejde Kryštof Vais přes pusu. A na holku bych vybrala z těch možností Karolínu.

Adel32
Závislačka 2766 příspěvků 22.09.08 21:20

Pro kluka se mi líbí Tomáš,Štěpán,A­dam,Jindřich :lol: :wink:
Pro holku jsme měli vybrané Anežka

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Další oběť Me Too hysterie: V rádiu zakázali oscarovou vánoční píseň, je závadná

Vánoční klasika, která neomrzí. Tou je jistě pro velkou část Američanů téměř... číst dále >

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >