Vyberte jméno pro miminko – holčičku

14
9.5.20 20:09

Jméno pro miminko

Ahoj! Moje sestřenice čeká miminko, pro kluka už mají vybrané jméno, ale pro holku stále neví, řekla, že můžu zkusit něco navrhnout. Sice už mám nějaké favority, ale chci se zeptat také vás, jaké byste daly jméno dcerce, která by se vám teď narodila. Nad příjmením nepřemýšlejte. Děkujeme za pomoc!❤️

Příspěvek upraven 09.05.20 v 20:21

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12337
9.5.20 20:11

Tak jestli ti sestřenice dala svolení vybrat jméno, nejspíš je to proto, že věří TVÉMU úsudku, ne anonymním holkám z emimina, nemyslíš? ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3035
9.5.20 20:15

Kateřina, Anna, Šarlota. Moje favoritky na jmeno pro holcicku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2683
9.5.20 20:16

U prvního jsme měli Magdaléna, u druhého Barborku. Oba jsou to kluci. Kdyby přišla holčička, tak už Barbora, to už je to „naše“

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14
9.5.20 20:16

@unuděná Ahojky, řekla, že můžu navrhnout nějaké nápady a ty pak samozřejmě zvážíme. Chci se zeptat zkušených žen :lol:. tak v tom prosím nehledejte vědu :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4203
9.5.20 20:17

@Nooo aneb, jak hodit veškerou důvěru od druhého člověka rovnou do kanálu :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25765
9.5.20 20:19
@Nooo píše:
Ahoj! Moje sestřenice čeká miminko, pro kluka už mají vybrané jméno, ale pro holku stále neví, řekla, že ho můžu zkusit vybrat já, sice už mám nějaké favority, ale chci se zeptat hlavně vás, jaké byste daly jméno dcerce, která by se vám teď narodila. Nad příjmením nepřemýšlejte. Děkujeme za pomoc!:heart:️

Anička, Johanka a Hanka. O těch jsem uvažovala já.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5045
9.5.20 20:22

@Nooo A co kdyby se jmenovala po tobe :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12337
9.5.20 20:24
@Nooo píše:
@unuděná Ahojky, řekla, že můžu navrhnout nějaké nápady a ty pak samozřejmě zvážíme. Chci se zeptat zkušených žen :lol:. tak v tom prosím nehledejte vědu :P

Vem si kalendář a zaškrtej si, co se ti líbí :nevim: Vážně moc nechápu, v čem je lepší internetová diskuze. Když řeknu, že se mi líbí Gertruda, Análie a Marfuša, tak ti to bude k něčemu? :P Navíc to příjmení je obvykle taky třeba zvážit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12337
9.5.20 20:26

@Nooo Ježiš, teď mi došlo, že to jsi zase ty!!! Jen s jinou profilovkou, překvapivě :zed: Jooo, klidně navrhni Martu :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5045
9.5.20 20:34

Martu už zná celá parta :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
379
9.5.20 20:40

Tohle byl náš výběr Melanie, Linda, Leticie.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14
9.5.20 20:45

@Martinamimi1 Melanie se mi taky moc moc líbí!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2558
9.5.20 20:56

Máme Izabellu :srdce: U druhého chtěl přítel Elišku, ale mě se to nelíbilo, ale abych mu vyšla vstříct, tak jsem přemýšlela nad Elisou, Elizabetkou (u té se mi líbí zkratka Lili), ale taky se mi líbila Šarlota, Melisa, Viktorie.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2732
9.5.20 20:57

Nina, Nella, Elena ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu