Jogurt 2x denně - nevadí to?

45
27.8.05 10:14

Jogurt 2x denně - nevadí to?

Ahoj maminky,

jelikož náš malý strašně zbožňuje jogurty, snad by se jich ujedl. Dávám mu 1× denně, ale otevírá pusinku a jedl by pořád. Tak mu občas dám i 2× denně (dopo a večer). Není to moc? Nebo by mohl každý den i 2? Jinak je kojený (v 11 m) tak každé 3h.
Díky za rady.
Mydlinka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1130
27.8.05 11:10

Ahojky,
klidně může dva. Lipánky a tvarohy by se ještě neměli v tomto věku přehánět, ale jogurty nevadí. Naše Vendy to měla někdy také tak a zůstalo jí to do dnes, i když teď vedou Pribináčky. :) Ale nám už je skoro dva roky. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
27.8.05 11:29

Já se taky vetřu s otázkou :o)). Od kdy začít s jogurty? A jaké dáváte jogurty? Naší malé bude 8 měsíců a zatím baští jen zeleninu a ovocné přesnídávky. Předem díky za radu. Denisa

• Nahlásit
  • Citovat
45
27.8.05 11:58

My už jsme od 8m dávali jogurty. Správně by se měli dávat bílé - bez cukru, ale já dávám všechny (kromě light). Hlavně olomoucké, jičínské ale i od Danone Frutigo, švestkový… To nejdůležitější , dívám se na barviva a různé éčka, musí být bez.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1234
27.8.05 12:09

Ahoj, jogurty se doporučují cca od 8. měsíce a ze začátku Holandia nebo Activia od Danone, jelikož ty obsahují živé kultury. Většina ostatních jogurtů je nemá. Já Máťovi dávám jogurt už od 7. měsíce, pořád střídáme jen tyhle dva a jak mu jedou :lol: Ovocné mají cukr, takže ty ještě dávat nechci.
M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2923
27.8.05 13:52

Nechci byt stoural, ale ovocnym jogurtum bych se spis vyhnula, byva v nich leccos. A jestli vam mimi bez problemu sni klasicke bile, nevidim duvod, proc mu davat i aromatizovane, barvene a spol. Zkusila jsem dat do bile Hollandie maliny a vonelo to a vypadalo uzasne( a zaroven dost odlisne od kupovanych ovocnych). To me na dlouho odradilo od kupovani „ovocnych“ jogurtu.
Veru

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
327
27.8.05 21:47

Ahoj holky,
taky nechci šťourat, ale někde jsem četla, že jeden jogurt denně je až dost. Pokud se jich jí víc, již neplní tu funkci, kvůli které je jíme. Takže by se nemělo nic přehánět!!!
Pavla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
173
27.8.05 22:28

Ahoj, naše dcera má taky nejraději jogurty, nebo spíš takhle: jogurt je pro ni jídlo , které sní, i když by ostatní jídlo nesnědla . Takže taky hodně často má jogurt 2× denně. Ke sváče a častokrát i k večeři.

Alusha+Sárinka22m

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama