Jogurt bez kousků?

2964
22.6.11 13:11

Jogurt bez kousků?

Ahoj,

našeho juniora kousky v jogurtu dáví, takže mu ho musím většinou pasírovat přes cedník. Moc mě to neba a taky na výletě to není vůbec praktické, takže jsem se chtěla zeptat, jestli máte ozkoušené nějaké jogurty, které kousky nemají…?

Díky za všecky odpovědi!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

veverunka11
22.6.11 13:21

Dobrá máma(rozmixované ovoce) a málo kousků má i dobrý táta,tak asi takto
Jím hodně jogurtů,ale jinak všechny mají kousky,ale dobrá máma nemá:-)

• Nahlásit
  • Citovat
18385
22.6.11 13:21

Tak mu davej bily a primichej trochu dobry marmelady.Bez kousku je Dobra mama a obecne jogurty,ktery bych nebrala ani zadarmo :poblion:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
veverunka11
22.6.11 13:29

Já taky ne a ještě,jestli je malý,to radši přimíchej marmeládu
Dobrou mámu si už moc nekupuji,je řídká a smetanu to nevidělo,tak radši bílý a marmošku do toho :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
15058
22.6.11 13:32

kunín

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24467
22.6.11 13:44
dzarunka píše:
kunín

jo, jsou to tyhle
http://www.akcniceny.cz/…unin-875480/
kousky nemají. Složení OK=)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
777
22.6.11 13:56
dzarunka píše:
kunín

jj taky ho papáme :palec: :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1918
22.6.11 14:56

Naše nejí kousky v jogurtu a to jsou jí už 4roky!Nějaký křupinky jí nevadí,ale běda jak je tam kousek ovoce. takže já jí kupuju Activii(neovocnou),dobrá máma-rozmixované ovoce,dobrý táta,Florián,Kostíky.Ono je toho určitě hodně,ale u nás na malém městě ten výběr moc není :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9511
22.6.11 14:58

:pankac: taky Kunín, nejradši má malinovej

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50455
22.6.11 18:35

Tak to hledám také jogurt který nemá kousky ale taky kvalitní :-) . Hodně dlouho jogurty vůbec nesnesl a ted je jí ale kousky plive, ted kupuju značku clever ale ten co není zamíchaný ale bohužel mají jen jahodový a čokoládový :-? Tak ybch také byla ráda za nějaký jiný. Dobrou mámu bych nekoupila :-( a právě že ty rozmixované jsou jen škrob a v kvalitních zase kousky ovoce :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2964
22.6.11 18:49

Kdysi jsem byla v Danone na brigádě, takže Dobrá máma moc nepřipadá v úvahu. Ale ten Kunín vypadá skvěle. Kde se tak dá koupit? Myslím, který řetězec to tak prodává? V Globusu, Kauflandu ani Albertu jsem to neviděla. Nebo jsem jen slepá?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15058
22.6.11 18:55
Marjanka píše:
Kdysi jsem byla v Danone na brigádě, takže Dobrá máma moc nepřipadá v úvahu. Ale ten Kunín vypadá skvěle. Kde se tak dá koupit? Myslím, který řetězec to tak prodává? V Globusu, Kauflandu ani Albertu jsem to neviděla. Nebo jsem jen slepá?

my ho kupujeme kunín v kauflandu a v tescu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
zza
22.6.11 19:04

Z ochucených doporučuji Kunín nebo Florian, jinak jsem také pro variantu bilý + něco přidat. Dobrá máma mi nesmí přes práh - ani se nedivím, že to nemá slovo „jogurt“ v názvu :-?

• Nahlásit
  • Citovat
15058
22.6.11 19:05

Florian má ale kousky :poblion:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50455
22.6.11 20:15
dzarunka píše:
Florian má ale kousky :poblion:

Ten je má to je fakt, stačil mě minule venku borůvkový :-?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama