Joie Muze 2016

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kobzdi
Kecalka 139 příspěvků 40 inzerátů 27.01.17 09:14
Joie Muze 2016

Ahoj líbí se mi sporťák Joie Muze až na pí gumové kola. Má otázka zní dá se pořídit k místo gumových kol nafukovací? Děkuji

Reakce:

TaDivná
Nováček 7 příspěvků 27.01.17 10:10

@kobzdi Na tenhle typ asi ne. Ja mela Joie litetrax 2016 a za me nejhorsi kocar, celkove takhle znacka zklamala. Jsou to krasny kocarky ale nic nevydrzi. Pokud ale chces vylozene Joie tak je Litetrax air…ten ma nafukovacky.

kobzdi
Kecalka 139 příspěvků 40 inzerátů 27.01.17 10:31

Mně se nelíbí ta síťka. Bojím se že když bude sluníčko tak to moc ho neshovam

anyfek1
Nováček 2 příspěvky 23.02.17 15:48

Dneska jsem viděla naživo joie Muze - katastrofa! kratší zádovou opěrku jsem neviděla, dítě se v něm určitě pohodlně neopře. Byla jsem o něm prakticky přesvědčená, ale po osobním kontaktu NE NE NE ;-) Kupuju nakonec Pég-perego aria shopper, je sice dražší, ale kvalitativně někde úplně jinde…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

„Když chce, tak chce!“ Borkovec ukázal fotku jako důkaz o vztahu s Knechtovou

Petr Borkovec (18), známý coby problémový zajíček ze soutěže SuperStar,... číst dále >

Jak Babiš ml. psal o Protopopových? Jí nedůvěřuji, ten Rus se mi smál!

Kauza Čapí hnízdo a Andrej Babiš mladší hýbe celou veřejností i politickou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >