Reklama

Joie Muze 2016

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kobzdi
Kecalka 134 příspěvků 27.01.17 09:14
Joie Muze 2016

Ahoj líbí se mi sporťák Joie Muze až na pí gumové kola. Má otázka zní dá se pořídit k místo gumových kol nafukovací? Děkuji

Reklama

Reakce:

TaDivná
Nováček 7 příspěvků 27.01.17 10:10

@kobzdi Na tenhle typ asi ne. Ja mela Joie litetrax 2016 a za me nejhorsi kocar, celkove takhle znacka zklamala. Jsou to krasny kocarky ale nic nevydrzi. Pokud ale chces vylozene Joie tak je Litetrax air…ten ma nafukovacky.

kobzdi
Kecalka 134 příspěvků 27.01.17 10:31

Mně se nelíbí ta síťka. Bojím se že když bude sluníčko tak to moc ho neshovam

anyfek1
Nováček 2 příspěvky 23.02.17 15:48

Dneska jsem viděla naživo joie Muze - katastrofa! kratší zádovou opěrku jsem neviděla, dítě se v něm určitě pohodlně neopře. Byla jsem o něm prakticky přesvědčená, ale po osobním kontaktu NE NE NE ;-) Kupuju nakonec Pég-perego aria shopper, je sice dražší, ale kvalitativně někde úplně jinde…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Reklama