Několikrát jsem mu odpustila

15
11.10.19 06:37

Jsem ja ta divna, zla?

Ahoj holky, jsem tu nova a nikdy jsem se takhle verejne nesverovala, tak doufam, ze mi poradite a mne se treba ulevi, za to predem dekuju :srdce:!Vcera vecer me pritel sbalil veci a vyhodil me z jeho bytu. Byli jsme spolu 2,5 roku. Jemu je 35 a mne 40let. Deti spolu nemame, on ze vztahu jedno a ja take - uz dospele. Ja mam svuj byt, kde je syn s pritelkyni, ale byli jsme hlavne u neho. Napisu v kostce nas pribeh. Laska jako tram, vsechno uzasne, sex, chovani, proste jako z pohadky. Po 3 mesicich vykyvy nalad, byl na me hruby, sprosty. Odesla jsem, on prosil at se vratim, udelala jsem to. Tohle bylo asi ctyrikrat, bud jsem odesla ja, nebo me vyhodil. Splácí hypoteku, platí alimenty a tim mu na nic nezbyva, takze je z toho na nervy. Do toho boje s byvalkou o malou. Ja jsem se snazila mu vyjit vstric, naslouchat, pomahat, delat nakupy, rozmazlovat ho. Podotykam, ze jeho byt je spise holobyt, presto jsem tam s nim byla. Vecne se litoval, moje problemy ho nijak nezajimali. Kdyz jsem chtela byt s rodici, at uz jim pomoct nebo jen tak na kus reci, bylo zle. Nemluvil, psal mi vycitave zpravy. Pak me „trestal“ tim, ze se me nedotýkal, proste nic. Pred tremi mesici mi byl neverny, prasklo to. Tak jsem to skoncila. Opet prosil, brecel, zadonil. Zablokovala jsem si ho. Tak mi psala a volala jeho matka. Dala jsem mu tedy znova sanci. s ni to pry ukončil. Po mesici jsem prisla na to, ze si stale pisou. Ja jsem udelala zle, brecela jsem vyciitala. zlomilo me to. Takze jsem byla pak uz podrazdena, podezirava, protivna, smutna. On mi to neustale vycital, rikal jak jsem uboha, ze tohle nezazil. Kdyz si s ni zacal, prestal se mnou spat. Po tom prusvihu se snazil, ale mne to moc neslo. Vadilo mi, ze spal s ni, tezko jsem to zvladala. Pak se zdalo, ze je vse na dobre ceste, ja se zase tesila, ze spolu budeme spat, mazlit se, proste jako „driv“. Jenze on se mnou přestal opet spat. Rekl mi, ze mu to nejde, ze ta jiskra uz tam neni. Chtela jsem skoncit, nechtel. Porad mi predhazoval, at pustim svuj byt a vse platime spolecne, ze on se pak zmeni. a vsechno bude dobre. Po predchozich zkusenostech jsem se bala. Takze opet byl na me zlej, nervozni. Vcera jsem to nevydrzela a vycetla jsem mu, ze opet spolu nic nemame, ze se me neumi ani dotknout, nic. Skoro mi ani pusu nechtel dat. Zacal na me rvat, ze jsem krava, ze on vecne resi existencni problemy a ja mam v palici jen sex- rekl to hodne sproste. Ze jsem hysterka ktera ho jen podezriva, hadava jsem, jen ho chci trumfovat a pritom jsem uboha a trapna…pry v zivote zadnou takovou nepoznal, pak me rekl, at se sbalim a okamzite vypadnu. Ja jsem byla v pyzamu a uz jsem lezela. Zacal po mne hazet moje veci, tak jsem se sbalila a odesla pryc. Holky, vim, ze jsem se taky kolikrat chovala blbe, posledni dobou po te nevere, jsem casto brecela a byla jsem podrazdena. Jsem vazne tak divna? chovala jsem se k nemu blbe? Vim, ze uz to je jedno, ale sebevedomi mam na nule, tak mozna potrebuju zvednout ho ze dna :( :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9144
11.10.19 06:42

@Allie15 Přečti si to po sobě, opravdu máš tohle zapotřebí? Seber zbytek sebeúcty a odejdi a přestaň s ním komunikovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
TRG
2021
11.10.19 06:46
… A nezapomeň si zablokovat i jeho matku. :mavam:
@ivašot. píše:
@Allie15 Přečti si to po sobě, opravdu máš tohle zapotřebí? Seber zbytek sebeúcty a odejdi a přestaň s ním komunikovat.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4231
11.10.19 06:52

Promiň, ale má pravdu. Jsi ubohá. Ovšem v chování k němu. Kolikrát jsi se vracela? Kolik jsi mu dala šanci? Tím jsi mu ukázala, ze si do tebe může kdykoli kopnout a bez následků. Celá ta situace ti ukazuje, ze máš odejít. Spálit mosty a už NIKDY se nevracet. Vždyť ten chlapje nevyrovnaný a může to svádět na cokoli, ale je to v něm. Chtěl te na to, abys mu financne pomáhala? No promiň… Zvedni hlavu a odejdi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.10.19 06:56

Chlap, který je po 3 měsících na tebe hrubý a sprostý asi za moc nestojí. To neomluví ani existenční problémy.
Odejdi a najdi si někoho, kdo se bude chovat slušně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
54131
11.10.19 06:57

Neřeš, jestli si divná, ale večer si otevři flašku na oslavu toho, že ses ho zbavila…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
643
11.10.19 07:00

No, podle me jsi divna, ale jen v tom, ze ses na to nevybodla uz hodne davno. On te potrebuje jen na to, abys ho zivila, platila s nim najem. Na nic jineho. :roll: Jinak mi prijde, zen on te proste nesnasi. Ale kvuli penezum te vzdy prosi o navrat. A myslim, ze i ze stejneho duvodu ti volala i jeho matka. Aby mel syn zpatky toho, co mu pomuze s penezy. Zablokuj si uplne vsechny a hlavne uz se nevracej.
Kvuli takovému posahanci bych sebevedomi na nule nemela. :hug: Rekni si, cos vsechno dokazala ty, co mas, ze se snazis byt mila i na trotla a odpoustet a co ma a dela on.
Ale to je ta klasika, hodna holka a blbec. Znam to taky :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
854
11.10.19 07:05

Řídím se pravidlem dvakrát a dost. Ve všem.. Tady bych to ukončila už po hrubostech. Nechovala ses blbě, chovala ses jen tak, jak ti situace umožňovala. Ukonči to, seber zbytek hrdosti, jestli ještě nějakou máš, tohle nemáš zapotřebí! Zablokuj ho, odřízni se od něj a jeho rodiny, nereaguj, přezírej a za tímhle „vztahem“ udělej hodně tlustou čáru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20892
11.10.19 07:05

Komu není rady, tomu není pomoci. Sice jsi dost stará, ale rozumu a sebeúcty jsi moc nepobrala. ptáš se, jestli jsi divná a chovala ses blbě? Ano, jsi divná a chovala ses blbě. Divná v tom, že se k němu pořád dokola vracíš a necháš si všechno líbit. Máš tohle zapotřebí?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13517
11.10.19 07:11

No trochu divná si, ale ne ve zlém. Spíš naivní, až moc dobracka. Hlavně už se nevracej, tak málo sebeucty se jen tak nevidí. Jeho blokni, jeho matku blokni. Slav ze ses ho zbavila. Přece nemáš zapotřebí být s takovým idiotem, snášet jeho výlevy, podvádění a este se ho doprosovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.10.19 07:15

No buď ráda, že tě vyhodil. Přijde mi to tak, že když ty s ním nechceš úplně bydlet a ulehčit mu jeho průšvihy s financema, tak se tě radši zbaví / nahradí. Pak mu dojde že bez tebe ani nákupy nebudou a volá tě zpět. K tomu nevěra, hrubosti, všechno špatně. Nesmíš se držet toho že ze začátku byl úžasný, bylo to pravděpodobně jen účelové. Už se k němu nevracej je to ko*ot..

• Nahlásit
  • Citovat
6431
11.10.19 07:17

To se fakt v tvým věku ptáš? Ty kráso, kdyby ti bylo o dvacet míň. Jasně že volá a otravuje, on bez tebe nemá asi co žrát, že? Jeho milenka je asi natolik chytrá holka, že si s ním nic vážnějšího nezačne. Buď ráda, že to sám rozsekl a už se k němu nevracej. Pokud je tvůj byt malý, tak ať si syn s přítelkyní najdou vlastní bydlení :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6970
11.10.19 07:38

Prosím tě, poděkuj bohu a vesmíru a osudu, že tě ten demnt vyhodil. Zablokuj ho, najdi si psychologa a okamžitě začni pracovat na svém sebevědomí a své sebeúctě. On je bahno a červ, buď šťastná, že ses ho zbavila, už se k němu ani nepřibližuj. A začni na sobě pracovat, a to urychleně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7336
11.10.19 07:39

Seš divná…že s takovým volem vůbec ještě jsi..Udělej jednu velkou tečku za svým ztraceným 2,5letým životem!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
222
11.10.19 07:45
@Allie15 píše:
Ahoj holky, jsem tu nova a nikdy jsem se takhle verejne nesverovala, tak doufam, ze mi poradite a mne se treba ulevi, za to predem dekuju :srdce:!Vcera vecer me pritel sbalil veci a vyhodil me z jeho bytu. Byli jsme spolu 2,5 roku. Jemu je 35 a mne 40let. Deti spolu nemame, on ze vztahu jedno a ja take - uz dospele. Ja mam svuj byt, kde je syn s pritelkyni, ale byli jsme hlavne u neho. Napisu v kostce nas pribeh. Laska jako tram, vsechno uzasne, sex, chovani, proste jako z pohadky. Po 3 mesicich vykyvy nalad, byl na me hruby, sprosty. Odesla jsem, on prosil at se vratim, udelala jsem to. Tohle bylo asi ctyrikrat, bud jsem odesla ja, nebo me vyhodil. Splácí hypoteku, platí alimenty a tim mu na nic nezbyva, takze je z toho na nervy. Do toho boje s byvalkou o malou. Ja jsem se snazila mu vyjit vstric, naslouchat, pomahat, delat nakupy, rozmazlovat ho. Podotykam, ze jeho byt je spise holobyt, presto jsem tam s nim byla. Vecne se litoval, moje problemy ho nijak nezajimali. Kdyz jsem chtela byt s rodici, at uz jim pomoct nebo jen tak na kus reci, bylo zle. Nemluvil, psal mi vycitave zpravy. Pak me „trestal“ tim, ze se me nedotýkal, proste nic. Pred tremi mesici mi byl neverny, prasklo to. Tak jsem to skoncila. Opet prosil, brecel, zadonil. Zablokovala jsem si ho. Tak mi psala a volala jeho matka. Dala jsem mu tedy znova sanci. s ni to pry ukončil. Po mesici jsem prisla na to, ze si stale pisou. Ja jsem udelala zle, brecela jsem vyciitala. zlomilo me to. Takze jsem byla pak uz podrazdena, podezirava, protivna, smutna. On mi to neustale vycital, rikal jak jsem uboha, ze tohle nezazil. Kdyz si s ni zacal, prestal se mnou spat. Po tom prusvihu se snazil, ale mne to moc neslo. Vadilo mi, ze spal s ni, tezko jsem to zvladala. Pak se zdalo, ze je vse na dobre ceste, ja se zase tesila, ze spolu budeme spat, mazlit se, proste jako „driv“. Jenze on se mnou přestal opet spat. Rekl mi, ze mu to nejde, ze ta jiskra uz tam neni. Chtela jsem skoncit, nechtel. Porad mi predhazoval, at pustim svuj byt a vse platime spolecne, ze on se pak zmeni. a vsechno bude dobre. Po predchozich zkusenostech jsem se bala. Takze opet byl na me zlej, nervozni. Vcera jsem to nevydrzela a vycetla jsem mu, ze opet spolu nic nemame, ze se me neumi ani dotknout, nic. Skoro mi ani pusu nechtel dat. Zacal na me rvat, ze jsem krava, ze on vecne resi existencni problemy a ja mam v palici jen sex- rekl to hodne sproste. Ze jsem hysterka ktera ho jen podezriva, hadava jsem, jen ho chci trumfovat a pritom jsem uboha a trapna…pry v zivote zadnou takovou nepoznal, pak me rekl, at se sbalim a okamzite vypadnu. Ja jsem byla v pyzamu a uz jsem lezela. Zacal po mne hazet moje veci, tak jsem se sbalila a odesla pryc. Holky, vim, ze jsem se taky kolikrat chovala blbe, posledni dobou po te nevere, jsem casto brecela a byla jsem podrazdena. Jsem vazne tak divna? chovala jsem se k nemu blbe? Vim, ze uz to je jedno, ale sebevedomi mam na nule, tak mozna potrebuju zvednout ho ze dna :( :,(
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama