Jsem jeho první

Anonymní
17.1.10 17:36

JSEM JEHO PRVNÍ.

Ahojky ,

Příspěvek upraven 09.12.11 v 20:27

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

8297
17.1.10 17:48

No, těžko soudit, neznáme přítele.

Jsou chlapi, kteří už takto mladí založí rodinu a jsou na to od přírody stavěný, tím myslím psychicky. Pokud jsi narazila na takového, tak hodně štěstí.

Ale spousta kluků dospěje a začne mít pocit, že si patřičně neužívají.

Manželův brácha založil rodinu, sice omylem, ale partnerku přemluvil, ať nechodí na potrat, chodili spolu od jeho tuším 16 a jejích 18 nebo 19, v jeho 18 ona otěhotněla. Teď mají 7let holčičku, prošli si spolu hodně věcma, dost se zadlužili, xkrát rozešli, ale zase se dali dohromady a protože mu tady už dost lidí hrozilo možná i násilím, odstěhoval se do Irska, konečně našel práci a ona jela s dcerou za ním. Jsou spolu teď myslím 10let, v Irsku se jim daří, jsou spolu.

Takže myslím, že to klidně jde, aby chlap vydržel se svou partnerkou, i když byla jeho první, takto od mlada, když už ne navždy, tak na hódně dlouho. Nikdo neví, co bude za pár let, ale to se neví ani u zralých vybouřených třicátníků.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10690
17.1.10 17:49

Ahoj. Já si myslím že na věku až tak nezáleží, znám páry kde je chlap mladší a klape jim to. Trošku bych se obávala toho že neměl jinou partnerku. Teď mu to sice nevadí ale časem by mohl začít cítit že si moc neužil a že mu „ujíždí vlak“. :think:
Pokud vám to ale klape tak bych to teď neřešila a těšila se z toho že jste šťastný- on to čas ukáže sám. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.1.10 17:49

Ppokud máš takové otázky ohledně věrnosti už dneska, co budeš dělat za pár let ?? Nevim proč by to nemohlo vyjít na první pokus. Záleží jen a jen na vás, jestli to bude klapat nebo ne. Já osobně si nedovedu představit vztah s mladším partnerem (je mi 30), dítě mám taky, ale potřebovala bych do života jistoty, nejen lásku. Ale já nejsem ty. Pokud chceš aby vám vztah vydžel, vyhoď z hlavy pochybnosti a musíš věřit. Držím palečky ať je to tak, jak si přeješ :wink: :-D Zuza

• Nahlásit
  • Citovat
5579
17.1.10 17:50

Tak ja jsem se svym prvnim chlapem do ted a on se mnou :wink: a mame tri deti a ani jeden jsme nikdy nikoho jinyho nepotrebovali…
Manzele jsme pres sest let a celkem spolu uz skoro 10 :-D
taky jsem ten nazor, ze je treba vyzkouset vic partneru slysela, ale u nas to nejak neplati. Jsme spolu od 18, on mel predemnou jeden vztah vaznejsi (cca 2 roky)ja ne. A ani on ani ja uz nemame potrebu hledat nekoho dalsiho.
Jeho o rok mladsi sestra je se svym soucasnym manzelem taky asi od 18 a taky pro sebe byli ti prvni a jsou v pohode.
Jestli se mate radi a pokud ani jeden z vas neresi vekovy rozdil tak proc ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18639
17.1.10 17:51

Perlo kdy má to vaše Ledňátko narozky, všechno nejlepší :kytka: :dance:

a teď k tématu… Spíš mě přijde že tě děsí že je mu 18 a ne to že jsi jeho první… Já jsem taky první žena v životě svého manžela a klape nám to ukázkově už 6 let a o nevěře nemůže být ani na jedné straně řeč. Jenže… Mu bylo v době seznámení 30 a to je přece jen rozdíl :think: No i když :think: myslím že v případě mého muže by bylo asi jedno kdybychom se poznali, bo prostě věří na lásku na celý život a dnes když mi klečel u nohou (hi já jsem byla vyvalená v křesle a jen procházel, tak zas žádná princovské gesto, ale fakticky klečel u nohou :lol: ) tak mi už po milionté říkal jak mě má rád a jak je šťastný že mě má :srdce: Na otázku jestli proto že už mu nosím 4tý dítě, mi odporoval že nee, že je to prostě fakt že si prostě počkal na tu pravou :oops:
Přeji ti aby i tvůj partner byl takový a prostě měl štěstí na první lásku na celý život!!! Jistě to jde, já tomu prostě věřím :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1086
17.1.10 17:54

Podvést tě může úplně stejně jako chlap, kterej bude mít za sebou deset ženskejch, takže to bych vůbec neřešila.. A že je mladší? Záleží na tom, na kolik se chová, ne kolik mu je :-).. A mám kamarádku, která spala poprvé se svým přítelem, se kterým je dodnes a opravdu nemá ani po desetiletém vztahu potřebu někde srovnávat, páč jí její přítel vyhovuje :-). Takže přeju ať vám to klape a máte se krásně :wink: …

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.1.10 17:56

vek

LECENKO, Nene všk me vazne nedesi:-) ja sama vim jak samostatna jsme v 18 letech byla, takze vtom nevidim problem.Toho se nebojim:-) prave ze si vedle nej pripadam taky konecne ze ziju:-) .

• Nahlásit
  • Citovat
23860
17.1.10 18:04
Anonymni píše:
Ale to pro mě jako ženskou s ditetem je jedno jaka je to doba, protoze prave tim ze jsem s ditetem do vztahu davam od zacatku hodne , teda maximum.

Já si vždycky myslela, že když má ženská dítě, tak právě jde do dalšího vztahu až po zralém uvážení, tzn pomalinku a ne že hned od začátku všechno, takže tvůj přístup je pro mne novinka, ale nakonec proč ne.

Já ti jen můžu říct, že vám to nevydrží - tedy nevydrží to být stejné jako teď :wink: Určitě jste oba strašně zamilovaní… Každý vztah se časem vyvíjí a je jen na vás dvou kam ten svůj vztah posunete a jak dlouho spolu zůstanete. Chápu, že máš pochyby, jsi jeho první, ale to, jestli se rozejdete nebo ne, to máš alespoň z poloviny ve svých rukou. Jestli takové vztahy jiným lidem vydrží nebo ne, to je vedlejší. Jestli spolu chcete zestárnout, nebude to zadarmo, čeká vás spousta práce, cesta trnitá, ale krásný život. Vidím to u svých rodičů a prarodičů a vám to přeju taky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.1.10 18:12

gina108

děkuji

Příspěvek upraven 09.12.11 v 20:27

• Nahlásit
  • Citovat
1312
17.1.10 18:26
Gina108 píše:
Anonymni píše:
Ale to pro mě jako ženskou s ditetem je jedno jaka je to doba, protoze prave tim ze jsem s ditetem do vztahu davam od zacatku hodne , teda maximum.

Já si vždycky myslela, že když má ženská dítě, tak právě jde do dalšího vztahu až po zralém uvážení, tzn pomalinku a ne že hned od začátku všechno, takže tvůj přístup je pro mne novinka, ale nakonec proč ne.

Já ti jen můžu říct, že vám to nevydrží - tedy nevydrží to být stejné jako teď :wink: Určitě jste oba strašně zamilovaní… Každý vztah se časem vyvíjí a je jen na vás dvou kam ten svůj vztah posunete a jak dlouho spolu zůstanete. Chápu, že máš pochyby, jsi jeho první, ale to, jestli se rozejdete nebo ne, to máš alespoň z poloviny ve svých rukou. Jestli takové vztahy jiným lidem vydrží nebo ne, to je vedlejší. Jestli spolu chcete zestárnout, nebude to zadarmo, čeká vás spousta práce, cesta trnitá, ale krásný život. Vidím to u svých rodičů a prarodičů a vám to přeju taky.

ja nevim a nezalezi to na ni po jak dlouhe dobe spolu budou bydlet ??? kdyz mu veri a miluje ho tak proc ne…
ja sem se se svym soucasnym pritelem znala pres internet je fakt ze pul roku sme se videli akorad na Webce…byli sme kamaradi apak sme si nak padli do oka … meli sme prvni rande (na kterem sme se videli osobne) v dubnu a v kvetnu sem se i se svym synem (rok a pul) k nemu stehovali…nam to ulehcila dalka bydleli sme od sebe 150 km trakze nas nebavilo jezdit vlakem … ale uz sme spolu 2 roky a cekame miminko

je to proste o tom jestli tomu druhemu duverujes.....

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1993
17.1.10 19:07

Ahojky
já myslím, že to klidně může fungovat - mě to funguje :wink: S manželem jsme spolu od střední. Já ho napřed nemusela, ale pak se do něj zamilovala. Náš plnohodnotnej vztah ale začal až později, protože jsem po maturitě odjela na 2 roky pryč a vídali jsme se jednou za tři měsíce. Když jsem se konečně vrátila, tak jsme si k sobě zase našli cestu, pronajali si byt a neplánovaně založili rodinu. Jsem jeho první skutečná partnerka. Dnes máme dvě děti a perfektně nám to klape. Myslim si, že každej chlap si nemusí připadat nevybouřeně, aspoň v případě manžela jsem o tom 100% přesvědčená :wink: Přeju ať to vyjde :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
684
17.1.10 19:11

No, po pravdě, já bych teda měla strach z toho věkového rozdílu. Kdyby ti bylo třeba 35 a jemu 27, tak už by se dalo říct, že už má trochu nasbírané životní zkušenosti (teď nemyslím se ženskými) a je více stabilizovaný. Přece jen v 18ti letech má co do vývoje ještě hodně před sebou. Jak vypadají třeba vaše diskuse? Jaké má názory, plány, představy o životě? Shodnete se?

Co se týče toho, že jsi jeho první, to myslím, že je těžké soudit, jak se to dál vyvine. To záleží právě na tom co jsem psala výše, je možný, že i když je mu 18, může to mít v hlavě srovnaný líp než nějakej třicátník a tudíž mu zkušenost s tebou bude dostačovat. Anebo přijdou ty léta, kdy si bude chtít užít, bohužel, to fakt záleží na jednotlivci.

Jinak my jsme s manželem taky jeden pro druhýho první, jsme spolu 15 let, z toho 11 let manželé a nepociťujeme (teda 100% mluvím raděj jen za sebe :lol:) touhu zkoušet to někde jinde. Jsme ale stejně staří (rozdíl 8 měsíců) a než jsme založili rodinu, tak jsme spolu žili v manželství 7 let bez dětí, záměrně. U vás je to jiné v tom, že dítě už máš a tak by ho to třeba mohlo v určitých směrech později omezovat.

Přeju hodně štěstí.
JANDULKA

Příspěvek upraven 17.01.10 v 19:14

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16291
17.1.10 19:13

Ježiš, perlo, neměla ses náhodou vdávat? 8-o To bylo poslední co jsem o tobě před necelým rokem četla… Co se stalo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3781
17.1.10 19:24

ahoj,
nemám čas dočítat příspěvky, nebudu ani rozebírat tvůj vztah, jen napíšu naši zkušenost:
Já i manžel jsme „svoji první“, začali jsme spolu chodit v 18 ještě na gymplu, v 21 na výšce jsme se vzali, brzy oslavíme 10 let od svatby a jsme spolu naprosto šťastní, nikdy žádné krize ani pochybnosti. Když čtu, jak někdo řeší nevěru, opravdu lituju, neumím si představit, jak bych to ustála, a ani mi NENAPADNE, že by mi mohl být manžel nevěrný /vždycky se o tom bavíme a říkáme, jak nechápeme, že někdo může zahodit fungující vztah/. Než se sesypou komentáře typu, jak si můžu být jistá - jsem, důvody a důkazy nemusím vypisovat. A je to fajn. Možná je to i tím, že jsme křesťané (já od narození, manžel konvertoval), ačkoli znám spoustu rozvedených křesťanů,nevěrných,…
Takže: u nás je to oboustranně šťastné. Já jsem docela žárlivá, takže jsem ráda, že nemusím řešit, co nějaká jeho bývalá, jestli jí to náhodou neslušelo víc :lol: (to je ale už nadsázka). Možná je to i rodinná zkušenost, naši jsou taky svoji „první“ a jediní a taky mají šťastné celoživotní manželství. Myslím, že počtem předchozích vztahů rozhodně kvalita a jistota vztahu neroste, spíš naopak.

Příspěvek upraven 17.01.10 v 19:26

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama