Jsem nevděčná dcera?

Anonymní
21.12.20 19:02

Jsem nevděčná dcera ?

Ahoj holky, potřebuju poradit protože já už nevím. Je mi 21 let mám 4 roky přítele 30 let ještě jsme spolu nikdy nebyli na Vánoce tohle mají být naše první. Jenže je tu problém a to moje máma…já bydlím na půl u přítele a na půl u mámy. Protože máma nechce abych se odstěhovala a já ji nechci nechat samotnou. Máma mého přítele nemá ráda vlastně ani nevím proč neustále mu nadává sprostě že je to č…k, ať zheb.. a tak dále nadává i mě že jsem kun.. a další sprosté výrazy. Vždycky když jsem u přítele víc dní než doma tak jsou scény. Navrhla jsem jí že budu 24.12 dopo s ní a že okolo 13:00 bych jela k příteli ona udělala hroznou scénu že jsem svině nevděčná a začala vyhrožovat že si něco udělá. To že bychom trávili Vánoce všichni společně nepřipadá v úvahu přítel mojí mámu už nemá rád kvůli tomu jak mu nadává a i za to jak se chová ke mě. A já bych ráda byla s přítelem…ale mám hrozné výčitky mámu mám ráda a nechci ji ublížit. Myslela jsem že to s ní v klidu proberu ale než jsem stačila tak už byl křik že co si to vůbec dovoluju bejt na Vánoce s někým jiným než s ní. Takže moje otázka z ní jsem opravdu tak hrozná? pro koho by jste se rozhodli vy?
děkuju za rady
prosím anonym

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3682
21.12.20 19:04

Kdyby se ke mně takhle máma chovala, tak s ní nebudu nejen na Vánoce, ale ani po zbytek roku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20581
21.12.20 19:05

Ja bych se od ni odstěhovala uplne a nenechala se citově vydirat :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13288
21.12.20 19:07

Byla bych tam, kde je mi dobre. A predpokladam, ze tobe u mamy dobre neni :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
828
21.12.20 19:10

To je hodně smutný, když se rodič takto chová k dítěti. Pokud by mi někdo takto nadával, tak s ním určitě nebudu trávit Vánoce a odstěhovala bych se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1837
21.12.20 19:10

Matinka k pohledání. Zdrhej. Nebo s tebou bude orat a manipulovat do smrti. Fuj, takové chování…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
348
21.12.20 19:15

Strašný… Měla by se trošku probrat tvoje maminka… Takový sobecky a zlý člověk… Věčně u ní stejně nebudeš… Tak ať si zvyká.. Já bych byla raději s přítelem a ty jsi hodná že i přes to všechno a ty nadávky s ní chceš trávit čas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52432
21.12.20 19:17

Použít na mě vlastní máma takovéhle slovo, přijedu za ní jednou do měsíce na hodinu na společenskou návštěvu. Kdoví jestli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2274
21.12.20 19:19

Laska k diteti vypada jinak. Nechapu jeji vztah k tobe, co k tobe ma. Je to spis manipulace

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1815
21.12.20 19:24

Když takhle reaguje a tak "krásně " tě tituluje, tak bych už měla zabalený zbytek věci a ne jen, že bych s ní nebyla na Vánoce, ale už bych tam s ní nebyla vůbec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
848
21.12.20 19:26

Proc s mamou zustavas? ma psychicke onemocneni nebo je to jen zla potvora?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10101
21.12.20 19:33

Předpokládám, že jsou rodiče rozvedení a ty jsi s mámou sama. Jenže nejsi zodpovědná za její život. Na tvém místě už bych u ní nebyla a to nejen na Vánoce. Aby ses taky brzy nedivila, že zůstaneš díky ní bez přítele. Chlapi většinou tyhle ženské intriky hodně špatně snáší :nevim: máma je buď hodně nešťastná a nebo úplně hloupá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
260
21.12.20 19:36

Vidíte to jen z její strany. Kdoví jak to ve skutečnosti je. Bezdůvodně se takto chovat nebude. Ať se tady vyjádří i matka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
703
21.12.20 19:36

Po tomto výstupu (svině nevděčná) bych zavolala přítele, dobalila zbytek věcí a ahoj. Jako až budeš mít svoje dítě, tak taky budeš na Štědrý večer u mámy místo s mužem a dětmi??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
703
21.12.20 19:37

@Frei2 věř mi, že se takto mohou lidé chovat i bezdůvodně. Mám případ v rodině. A nebo jsou na palici no, to je taky možnost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat