Jsem panic a jsem bezradný

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
5
6.7.22 18:36

Jsem panic a jsem bezradný

Chtěl bych se zeptat, je mi 24 a jsem panic. Důvod proč jsem žádnou holku dosud neoslovil je, že nemám sebevědomí a nevím proč by si nějaká se mnou chtěla něco zažít, když už jsem překročil 20 let, tak jsem skončil na tom že už pro většinu žen budu jen divnej když jsem stále panic a radši nic nezkoušel. Osobně s tím chci něco dělat, ale nejsem přitažlivý, ani hezký. Ostatní mi říkají ať jdu na večírek nebo něco podobného, ale já takové hromadné akce nemám rád a radši se stýkám jenom s pár lidma, ještě k tomu nepiju žádný alkohol, takže ani tohle mě nedonutí jít do hospody. Jsem v koncích a nevím co dělat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13759
6.7.22 18:38

Na to je lehká pomoc. Privát a placené služby.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
72121
6.7.22 18:43
@Pogodron píše:
Chtěl bych se zeptat, je mi 24 a jsem panic. Důvod proč jsem žádnou holku dosud neoslovil je, že nemám sebevědomí a nevím proč by si nějaká se mnou chtěla něco zažít, když už jsem překročil 20 let, tak jsem skončil na tom že už pro většinu žen budu jen divnej když jsem stále panic a radši nic nezkoušel. Osobně s tím chci něco dělat, ale nejsem přitažlivý, ani hezký. Ostatní mi říkají ať jdu na večírek nebo něco podobného, ale já takové hromadné akce nemám rád a radši se stýkám jenom s pár lidma, ještě k tomu nepiju žádný alkohol, takže ani tohle mě nedonutí jít do hospody. Jsem v koncích a nevím co dělat

typicky zástupce…precti si diskuze na toto téma tady a zjistit, ze to mate všichni stejne
Ty večírky a alkohol tomu dost pomáhají

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1666
6.7.22 18:45

Můj manžel byl panic do 26. Nic mi neřekl, když jsme se poznali a já to teda taky nepoznala a že já za sebou “pár” partnerů mám.
Dozvěděla jsem se to až v průběhu vztahu a je mi tím jen sympatický, prostě nechtěl sex bez lásky 🤷‍♀️. Je to klasický introvert a není to prostě typ, po kterém ženské letí na první dobrou. Ani já ne, ale zamilovala jsem se do jeho osobnosti a podle mě to je ten nejvíc sexy a nejkrásnější chlap! Hlavně má neskutečný smysl pro humor, ve kterém jsme si sedli, stejně jako v názoru na metalovou hudbu. Se mnou to myslím v posteli vše dohnal 😈 Je ale pravda, že nám v tom opravdu dost pomohly hromadnější akce a alkohol 😇
Určitě si z toho nic nedělej, jsi sice v dnešní době už jednorožec, ale o to zajímavější jsi! Najdi si někoho, s kým to budeš cítit a půjde to samo. Určitě se s Tebou nerozejde kvůli tomuto, pokud to nebude totální kráva :)
Mimochodem mám jednoho kamaráda, kterému je 31 a nic… uvažoval už o privátu, ale nedopadlo to. Kamarád je ale tak trochu na spektru, tak je to trochu něco jiného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8613
6.7.22 18:57

Vždyť nemáš na čele napsané, že jsi ještě nesouložil. Sex tě ničím nezmění, není to žádný životní přelom. Problém je ve tvém nízkém sebevědomí. Nějak mi z textu vyznívá, že tvá frustrace vychází z absence sexu. Měl jsi někdy aspoň holku na randění, akorát že k ničemu nedošlo? Měl by ses snažit seznámit s holkou, se kterou budete mít podobný pohled na svět, se kterou ti bude dobře. Nemusíš lovit zrovna v hospodě, nepořádá nějaký kamarád akce stylem grilovačka? Nebo jen sedánek s přáteli? Taky existují seznamky… Věř, že o vzhledu, resp. kráse vztahy nejsou. Kdo je pro jednoho člověka hezký, druhému se nemusí líbit a naopak. Co však je odpuzující, je totálně nejistý chlap, který neví kam s očima, z nervozity se zakoktává a nervózně plácá nesmysly. Na tomhle bys měl v první řadě zapracovat, sex přijde sám právě se vztahem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
6.7.22 19:01
@Cenarius píše:

Uvažoval jsem o tom, ale nedokopal se k tomu, tak jsem šel střední cestou a zkusil erotickou masáž. Ale měl jsem špatnou zkušenost, fotka masérky, kterou jsem si vybral byla lživá, masáž byla taková nic extra, na to jak slibovali jak mě to nažhaví a masáž intimních míst byla spíš nepříjemná a místy i trochu bolestivá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
6.7.22 19:03
@Petule030 píše:
Vždyť nemáš na čele napsané, že jsi ještě nesouložil. Sex tě ničím nezmění, není to žádný životní přelom. Problém je ve tvém nízkém sebevědomí. Nějak mi z textu vyznívá, že tvá frustrace vychází z absence sexu. Měl jsi někdy aspoň holku na randění, akorát že k ničemu nedošlo? Měl by ses snažit seznámit s holkou, se kterou budete mít podobný pohled na svět, se kterou ti bude dobře. Nemusíš lovit zrovna v hospodě, nepořádá nějaký kamarád akce stylem grilovačka? Nebo jen sedánek s přáteli? Taky existují seznamky… Věř, že o vzhledu, resp. kráse vztahy nejsou. Kdo je pro jednoho člověka hezký, druhému se nemusí líbit a naopak. Co však je odpuzující, je totálně nejistý chlap, který neví kam s očima, z nervozity se zakoktává a nervózně plácá nesmysly. Na tomhle bys měl v první řadě zapracovat, sex přijde sám právě se vztahem.

Nikdy jsem ani s holkou nechodil, a nejistý jsem no, ale jak vůbec získat sebevědomí to úpřímně nevím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.7.22 19:08

Bud v klidu, jedna má známá má 32 a dosud neměla kluka vůbec. Celkem pěkná holka, vysokoskolacka a má solidní zaměstnání. Chodí na koncerty, jezdí po světě…prostě neměla dosud štěstí potkat toho, se kterým by do postele šla. Děkuji za anonym, dotyčná sem Chodí.( ne nejsem to ja;) ). Nejsi ojedinělý případ. ;)

• Citovat
  • Nahlásit
695
6.7.22 19:09
@Cenarius píše:

Predstavuji si toho bezradneho panice, jak vchazi na privat a vychazi z nej jako sebevedomy borec. Nejak se mi to nedari…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43917
6.7.22 19:13
@Pogodron píše:
Chtěl bych se zeptat, je mi 24 a jsem panic. Důvod proč jsem žádnou holku dosud neoslovil je, že nemám sebevědomí a nevím proč by si nějaká se mnou chtěla něco zažít, když už jsem překročil 20 let, tak jsem skončil na tom že už pro většinu žen budu jen divnej když jsem stále panic a radši nic nezkoušel. Osobně s tím chci něco dělat, ale nejsem přitažlivý, ani hezký. Ostatní mi říkají ať jdu na večírek nebo něco podobného, ale já takové hromadné akce nemám rád a radši se stýkám jenom s pár lidma, ještě k tomu nepiju žádný alkohol, takže ani tohle mě nedonutí jít do hospody. Jsem v koncích a nevím co dělat

Nikomu to na potkání říkat nemusíš. Nemáš nějaké záliby, kamarády se sestrami, nikdo v práci (nemyslím šéfovou…)???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3691
6.7.22 19:13
@Stará známá píše:
Predstavuji si toho bezradneho panice, jak vchazi na privat a vychazi z nej jako sebevedomy borec. Nejak se mi to nedari…

Asi ne, ale zkušenost to bude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1210
6.7.22 19:20
@Anonymní píše:
Bud v klidu, jedna má známá má 32 a dosud neměla kluka vůbec. Celkem pěkná holka, vysokoskolacka a má solidní zaměstnání. Chodí na koncerty, jezdí po světě…prostě neměla dosud štěstí potkat toho, se kterým by do postele šla. Děkuji za anonym, dotyčná sem Chodí.( ne nejsem to ja;) ). Nejsi ojedinělý případ. ;)

tak to je pekny vymysl

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13759
6.7.22 19:22
@Stará známá píše:

Protože to nechápeš a nerozumíš tomu. Nejde aby se z něj stal alfa samec, ale o to, aby z té absence sexu neměl takové trauma. A tím se mu trochu to sebevědomí zvedne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
6.7.22 19:22
@Russet píše:
Nikomu to na potkání říkat nemusíš. Nemáš nějaké záliby, kamarády se sestrami, nikdo v práci (nemyslím šéfovou…)???

S většinou kamarádů jsme se postupně přestaly bavit bohužel

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
6.7.22 19:27

Zkoušel jsem i seznamky, ale buďto to byly podvodný stránky, nebo nikdo neodepsal či nenapsal přímo mě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat