Jsem se poblaznena

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
21.11.21 12:38

Jsem se poblaznena

Čau ženský jak je možný že se tak rychle poblaznime? Mám děti, manžela, dům, peníze. Občas se pohadame jako každý jiný pár. Jsem na mateřský s mladším ditkem. Začal mě namotávat jeden chlap, a dost se mu to zadařilo. Jak je možný že mě začal přitahovat člověk, o kterého bych si dřív ani kolo neoprela? Co se tyce vzhledu, i charakteru? A teď prostě ty chyby nevidím?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
929
21.11.21 12:43

Protože ti chybí pozornost, kterou ti teď někdo dal? Pocit výjimečnosti - vždyť po tom prahneme všechny, jen v těch dlouholetých vztazích to prostě upadá, ty už taky nad manželem nevzdychas jak na začátku, ale i jemu to možná chybí… Njn, prostě klasika na mateřské a pak po návratu do práce, kolega zamrká a bude to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
304

To bude ta opravdová láska :srdce: ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1080

No, asi bych si přibrala nějakou práci na doma, abych nemyslela na kraviny… Já teda nevím, ale my máme barák, děti. zvířata…lítam jak hadr na holi, večer kolikrát padám na h.bu a jediný vzrůšo je pro mě pošťák, na kterého je radost pohledět…Tak aspoň se máme o čem bavit s kámoškama…
A co to je za charakter chlapa, kterej si,,namotává" zadanou ženskou s dítětem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
839
21.11.21 12:49

Protože jsi zřejmě dlouho doma na mateřský, realizuješ se jen přes děti a domácnost, s manželem je to stereotyp. Klasika.
Mas zdanlive všechno co bys mohla mít a zřejmě se,,nudis “. Ne ve smyslu, ze by nebylo co dělat, ale z toho ze ten život je pořad stejnej.

Radim ti, utni to dokud je čas. Tohle většinou nekončí dobře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3954
21.11.21 12:50

Protože se nudíš a očividně ti něco chybí od manžela :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10661
21.11.21 13:08

Podle tvého vyjadřování nejspíš nejsi nejostrejší tužka v penále. Tebe NAMOTAT asi bude snadné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1171
21.11.21 13:21
@Lainaire8 píše:
Protože se nudíš a očividně ti něco chybí od manžela :nevim:

Výprask? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12631
21.11.21 13:34
@Anonymní píše: Čau ženský jak je možný že se tak rychle poblaznime? Mám děti, manžela, dům, peníze. Občas se pohadame jako každý jiný pár. Jsem na mateřský s mladším ditkem. Začal mě namotávat jeden chlap, a dost se mu to zadařilo.Jak je možný že mě začal přitahovat člověk, o kterého bych si dřív ani kolo neoprela? Co se tyce vzhledu, i charakteru? A teď prostě ty chyby nevidím?

Namotávat? Zeptej se manžela, jak je to možný, určitě ti dobře poradí ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2251
21.11.21 13:53

Byl by to pro me impulz zamyslet se nad svym manzelstvim a vztahem, co mi chybi, co je spatne, co potrebuji a co jsem schopna prekonat a co ne. Neco spatne zjevne je, kdyz utikas jinam

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5885
21.11.21 13:55
@karkarka píše:
Podle tvého vyjadřování nejspíš nejsi nejostrejší tužka v penále. Tebe NAMOTAT asi bude snadné.
:mrgreen: :mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
906
21.11.21 13:56
@karkarka píše:

Jsi vtipná :mrgreen: :mrgreen:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
137
21.11.21 13:58
@Anonymní píše: Čau ženský jak je možný že se tak rychle poblaznime? Mám děti, manžela, dům, peníze. Občas se pohadame jako každý jiný pár. Jsem na mateřský s mladším ditkem. Začal mě namotávat jeden chlap, a dost se mu to zadařilo. Jak je možný že mě začal přitahovat člověk, o kterého bych si dřív ani kolo neoprela? Co se tyce vzhledu, i charakteru? A teď prostě ty chyby nevidím?

Protože jako spousta lidí potřebuješ stále něco víc. V životě se už nejspíš nudíš nebo nejsi spokojená, tak jsi lehká kořist. Někdo holt tyto věci musí zažít, aby pochopil, co může ztratit.
Začni se otužovat. Teď je ideální čas. Třeba tě to zchladí a budeš myslet hlavou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
18731
21.11.21 14:08

Syndrom zelené vdovy a neuspokojivý manželský sex?

Hledej nějaký přesah a smysl vlastního života a cestu jak fungovat s mužem i jako milenci, ne jen jako rodiče a spolubydlící.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.11.21 14:10
@Lainaire8 píše:
Protože se nudíš a očividně ti něco chybí od manžela :nevim:

Pár pořádnejch přes hubu, to nemůže u daremné ženské nikdy uškodit. :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...