Averze k příteli

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
20.11.21 19:18

Averze k příteli

Mám po krk mého přítele a stupňuje se to, myslím, že rozchodu s by byl nejlepší volba. Neustále hraje on-line hru klidně několik hodin denně, jasně jsem mu to řekla ale hraje stále, teď tedy tím stylem, že chvíli hraje, pak to nechá zaplé a jde na pět minut zamnou prohodit pár slov a opět jde hrát, na monitor je jak sluníčko a hraje… Vytáčí mě to tak, že já s ním nechci ani mluvit a řekl mi, že ho nemůžu nutit aby si vybral mezi mnou a hrou. Opravdu mě pekelně štve a nemám chuť se s ním bavit čím ho nastvu zase já a je to začarovaný kruh. Co s ním mám dělat. :zed: Nejradši bych mu ten počítač vyhodila oknem spolu s ním :pocitac:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
670
20.11.21 19:21
@Anonymní píše:
Mám po krk mého přítele a stupňuje se to, myslím, že rozchodu s by byl nejlepší volba. Neustále hraje on-line hru klidně několik hodin denně, jasně jsem mu to řekla ale hraje stále, teď tedy tím stylem, že chvíli hraje, pak to nechá zaplé a jde na pět minut zamnou prohodit pár slov a opět jde hrát, na monitor je jak sluníčko a hraje… Vytáčí mě to tak, že já s ním nechci ani mluvit a řekl mi, že ho nemůžu nutit aby si vybral mezi mnou a hrou. Opravdu mě pekelně štve a nemám chuť se s ním bavit čím ho nastvu zase já a je to začarovaný kruh. Co s ním mám dělat. :zed: Nejradši bych mu ten počítač vyhodila oknem spolu s ním :pocitac:

Tak záleží, co chceš. Ale co s takovým chlapem, viděla bych to na rozchod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
110
20.11.21 19:22

Nechala bych snížit rychlost připojení, ať z té hry má kalkulačku.. pak to z okna vyhodí sám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22474
20.11.21 19:24

Je zavislák no, tak v buď toho nechá nebo si najdi jiného. Co s ním jiného :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2410
20.11.21 19:24

Ukonči to a bude ti lépe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23457
20.11.21 19:27

Vyhoď počítač z okna, pokud skočí za ním, je to jasný…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
122
20.11.21 19:31

Rekni, ze te kamarad pozval na vino tak jdes s nim ven. Pokud nezareaguje ani na to tak je to marny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10778
20.11.21 19:33
@Conniie píše:
Nechala bych snížit rychlost připojení, ať z té hry má kalkulačku.. pak to z okna vyhodí sám.

Jelikož jsi to nevyzkousela, tak nevíš jakou blbost jsi napsala. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
110
20.11.21 19:38
@Cenarius píše:
Jelikož jsi to nevyzkousela, tak nevíš jakou blbost jsi napsala. :palec:

Jakto?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.11.21 19:55

Tak PC hry jsou chytlavé, to je jasný. já bych si zase klidně hodiny četla :nevim:.
ve vztahu bych asi očekávala, a aktivně se o to zasazovala, aby byl vždycky nějaký společný čas, který bude pro oba zajímavý (sex, film, někam vyrazit, jídlo), a zbytek ať si každý tráví, jak je mu milé.
o tom vůbec nepíšeš. znamená to, že spolu neděláte nic, nebo že ti to nestačí, nebo dokonce že chceš, aby se ti věnoval neustále? to bych považovala za tu podstatnou informaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3194
20.11.21 20:46

Začni to hrát s ním.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4720
20.11.21 20:52

Co bys s ním jako chtěla dělat, je svéprávný a dospělý. Prostě o čas strávený s tebou nestojí. Co chceš ještě slyšet. On ví jaké jsou jeho priority a ty čekáš nevím na co…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7432
20.11.21 21:04
@Martha03 píše:
Co bys s ním jako chtěla dělat, je svéprávný a dospělý. Prostě o čas strávený s tebou nestojí. Co chceš ještě slyšet. On ví jaké jsou jeho priority a ty čekáš nevím na co…

Presne tak. Zakladatelka ho nudi a bohuzel ona nemuze nijak konkurovat onlajnovce do ktere je zazranej. Smula pro ni, ze ani na ten sex ho neutahne. 8)

Chapu, ze je to pro ni velke rozcarovani, ale nic jineho, nez ultimatum nepomuze, nicmene uz ted sama dobre vi cemu da prednost, kdyz mu rekne omezis hru max na 1 hodinu denne anebo rozchod. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4720
20.11.21 22:03

@Chytrak souhlasím se začátkem. Podle mě ultimáta nemají žádný smysl, akorát bude za hysterku. Buď s ní čas trávit chce a nebo ne, nic víc v tom není a to píšu jako manželka hráče. V rámci online je hodina hraní i tak málo, rychle to uteče a u RPG se ani nestihne rozkoukat a už aby to vypínal… Neříkám, že zakladatelky přítel není závislák, to je v případě, že to paří denně a nic jiného ho nezajímá, ale aby dupala nožičkou, že bude hrát jen tak a tak, to už je zase moc. Je dospělej, jí to nevyhovuje, přiděleného ho nedostala, tak ať zvedne krovky a jde za lepším. Nevím co by na něm chtěla měnit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat