Nadává rodičům

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
20.11.21 18:22

Nadává rodičům

Zdravím…
Měla jsem přítele.. Nějak jsme se pohádali, a já že jsem mu jen napsala na fotku. "Odepis. A on se mi dostal na Facebook a začal psát příspěvky...,, Jsem děvka. Vykuřte mi atd… Moje rodiče to viděli.. A napsaly mu co si to dovoluje… A jen že máma mu napsala.,, Kudičko tak hned řekl že nechápe jak se tak může chovat že se takhle s 19letymu klukem může bavit že jsme špinavá rodina atd.. A napsal jim ze to jsou Špíny zaostalý, že já jsem postižená špína… Druhý den se mi omlouval tak jsem tu odpustila… A dnes psal že jestli se tak budou bavit že bude ještě víc drzý že to jsou Špíny.. A nechápe jak mohu držet s nima že bych se měla za ně stydět… A já mu řekla že jestli takhle se bude bavit s mojí rodinou že na jeho rodinu budu též drzá, že o mě říkali horší věci a nic jsem neříkala… A on řekl že jestli budu drzá že půjdu do pči… Tak jsem mu okamžitě dala konec…

Jaký názor na to máte? Děkuji

Příspěvek upraven 20.11.21 v 18:37

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
23576
20.11.21 18:26

Já nemám názor, já jen zírám… 8o 8o 8o Tohle mi úplně vypnulo mozek…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12068
20.11.21 18:26
@Anonymní píše:
Zdravím…
Měla jsem přítele.. Nějak jsme se pohádali, a já že jsem mu jen napsala na fotku. "Odepiš mi trubko'''. A on se mi dostal na Facebook a začal psát příspěvky…,, Jsem děvka. ''Vykuřte mi atd… Moje rodiče to viděli.. A napsaly mu co si to dovoluje… A jen že máma mu napsala.,, Kudičko tak hned řekl že nechápe jak se tak může chovat že se takhle s 19letymu klukem může bavit že jsme špinavá rodina atd.. A napsal jim ze to jsou Špíny zaostalý, že já jsem postižená špína… Druhý den se mi omlouval tak jsem tu odpustila… A dnes psal že jestli se tak budou bavit že bude ještě víc drzý že to jsou Špíny.. A nechápe jak mohu držet s nima že bych se měla za ně stydět… A já mu řekla že jestli takhle se bude bavit s mojí rodinou že na jeho rodinu budu též drzá, že o mě říkali horší věci a nic jsem neříkala… A on řekl že jestli budu drzá že půjdu do pči… Tak jsem mu okamžitě dala konec…Jaký názor na to máte? Děkuji

No tak u Romů se tak bavite normálně ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
830
20.11.21 18:29
@Anonymní píše:
Zdravím…
Měla jsem přítele.. Nějak jsme se pohádali, a já že jsem mu jen napsala na fotku. "Odepiš mi trubko'''. A on se mi dostal na Facebook a začal psát příspěvky…,, Jsem děvka. ''Vykuřte mi atd… Moje rodiče to viděli.. A napsaly mu co si to dovoluje… A jen že máma mu napsala.,, Kudičko tak hned řekl že nechápe jak se tak může chovat že se takhle s 19letymu klukem může bavit že jsme špinavá rodina atd.. A napsal jim ze to jsou Špíny zaostalý, že já jsem postižená špína… Druhý den se mi omlouval tak jsem tu odpustila… A dnes psal že jestli se tak budou bavit že bude ještě víc drzý že to jsou Špíny.. A nechápe jak mohu držet s nima že bych se měla za ně stydět… A já mu řekla že jestli takhle se bude bavit s mojí rodinou že na jeho rodinu budu též drzá, že o mě říkali horší věci a nic jsem neříkala… A on řekl že jestli budu drzá že půjdu do pči… Tak jsem mu okamžitě dala konec…Jaký názor na to máte? Děkuji

Názor na co? Snad že nechápu, jak jsi mu poprvé odpustit to, co je neodpustitelné. Celý je to psycho. Psychopat.

Příspěvek upraven 20.11.21 v 18:30

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2622

Tohle mi možná vypálilo sítnici…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2124

Že by ses měla jít raději učit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11016
20.11.21 18:30
@Janli píše:
Já nemám názor, já jen zírám… 8o 8o 8o Tohle mi úplně vypnulo mozek…

Ve které části? Já u třetího řádku. :D „on se mi dostal na FB“ a to znamená jen naprostého jednoduchého dementa a dal jsem nečetl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.11.21 18:31

@JancaS84 Nejsme Romové 😂 😆

• Citovat
  • Nahlásit
7468
20.11.21 18:32

:lol: LOL

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5540
20.11.21 18:34
:nevim: 8o
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11016
20.11.21 18:35
@Anonymní píše:
@JancaS84 Nejsme Romové 😂 😆

Tak White thrash bohužel. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
715
20.11.21 18:35

Že jste divni všichni, když se takto označujete.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43
20.11.21 18:38
@Cenarius píše:
Ve které části? Já u třetího řádku. :D „on se mi dostal na FB“ a to znamená jen naprostého jednoduchého dementa a dal jsem nečetl.

Já u čtvrtého. Na ženském fb napsáno „vykurte mi“ a rodiče napsalY. Tam končím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25254
20.11.21 18:41

Pokud odpustíš příteli takovou věc, jsi úplně stejný blázen jako on. Nic jiného ti tu na to nikdo neřekne. Aspoň napodruhé už si trochu rozumu pobrala a poslala ho do háje, tak aby ti to vydrželo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
895
20.11.21 18:41

Podle mě to přesně takhle nebylo, určitě jsi vynechala nějakou podstatnou informaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat