Jsem silena

Anonymní
10.6.17 15:24

Jsem silena

Ahoj stydim se, tak pisu anonymne. Mam dcerku, cerstve 3 roky. A jako kazda mama ji silene muluji. Nejradsi jsem s ni. Kdyz mam byt bez ni, jsem jak silena. Strasne mi chybi a ja mam pocit silene uzkosti. Jeste kdyz je pryc pres den, tak dobr :nevim: y. To vim ze rano a vecer ji uvidim. Jenze ted je od patku pryc a ja uz to nezvladam. Nedavam to najevo, dusim to v sobe. Ale uplne se desim co budu delat az bude velka. Snad se to zlepsi nebo fakt nevim. Ma te to tak nekdo? Jsem fakt hrozna.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

8067
10.6.17 16:19

Ne, nemám to tak, proč dvě diskuse? Proč se bojíš až bude velká? Že už tě nebude potřebovat? Ale bude, ještě ráda přijde za mámou :mrgreen: jen jí tou láskou nezadus, to není dobré. Učitě je o ní dobře postaráno tak si volný čas užij a nedeptej se, je to zbytečné :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.6.17 16:24

Já to mám se svým mužem. Přijdu si s tím už nemocná. Odejde v pátek, během večera mi dá vědět, že bude tam a tam a přijde až v neděli ráno. Já se můžu zbláznit! Chci ho mít nejradši připoutanýho v bytě. Jak není doma a nevím, kde se zrovna teď nachází, přichází na mě deprese, destruktivní chování, pláču a je mi líto, že není se mnou.

U tebe, zakladatelko, je to normální. Moje sestra má taky tříletou dceru a jakmile někde nechává malou, tak pomalu každé dvě hodiny telefonuje, jestli je všechno v pořádku, jestli jí nic nechybím, jestli žije a tak. A začne jí být bez ní smutno.

• Nahlásit
  • Citovat
10.6.17 16:31

Ja mam triletou-včera si ji vzali moji rodice na chatu a vrátí ji zitra. Uzivam si každou minutu, v noci si užívám volnou postel - spi se mnou od narozeni. Stihla jsem behat, cvicit, navarit, udělat velky uklid, odpo jsme jeli s mužem na vylet na jižní Moravu, vecer jdeme do kina. Zitra jdeme na brunch a odpo za přáteli. Je uplne osvěžující byt zase sama sebou, na malou si vzpomenu parkrat za den, ale nesilim-ma se vyborne, tak proc taky. Rozhodne nemam pocit, ze by se ji melo neco stat a zásadně ji nevolám, aby nezačala u babicky tesknit nebo si uvědomovat, ze tam nejsem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.6.17 16:33
@Anonymní píše:
Já to mám se svým mužem. Přijdu si s tím už nemocná. Odejde v pátek, během večera mi dá vědět, že bude tam a tam a přijde až v neděli ráno. Já se můžu zbláznit! Chci ho mít nejradši připoutanýho v bytě. Jak není doma a nevím, kde se zrovna teď nachází, přichází na mě deprese, destruktivní chování, pláču a je mi líto, že není se mnou.U tebe, zakladatelko, je to normální. Moje sestra má taky tříletou dceru a jakmile někde nechává malou, tak pomalu každé dvě hodiny telefonuje, jestli je všechno v pořádku, jestli jí nic nechybím, jestli žije a tak. A začne jí být bez ní smutno.

Chudak chlap a tvoje segra ti bude dost podobná, ty kraso, některé zenske jsou sobecké, ze bych ani nevěřila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4414
10.6.17 16:35

@Prosimklid Vidím to naprosto stejně. Manžel jede zítra do prahy na koncert s kamarády. Přes celou republiku. Budou tam spát a vůbec ne nenapadnou takové myšlenky :nevim:. Přeji mu aby si to užil a rozhodně bych tam mezi nimi nepotřebovala být :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3154
10.6.17 16:38

A ty nemáš čím se zabavit, když s tebou dítě není? Vzít si knížku nebo jít do kina, na výstavu, udělat si s chlapem hezký večer, zkrátka si užít, že je dítě fuc a dělat dospelacke věci, které s dítětem moc nejdou?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.6.17 16:39

@Prosimklid To jsou jenom moje myšlenky, samozřejmě, že si může dělat, co chce. Měli jsme krizi, ale chce se mnou zůstat, i když nejsem úplně duševně vyrovnaná.

• Nahlásit
  • Citovat
1365
10.6.17 16:51
@Anonymní píše:
Já to mám se svým mužem. Přijdu si s tím už nemocná. Odejde v pátek, během večera mi dá vědět, že bude tam a tam a přijde až v neděli ráno. Já se můžu zbláznit! Chci ho mít nejradši připoutanýho v bytě. Jak není doma a nevím, kde se zrovna teď nachází, přichází na mě deprese, destruktivní chování, pláču a je mi líto, že není se mnou.U tebe, zakladatelko, je to normální. Moje sestra má taky tříletou dceru a jakmile někde nechává malou, tak pomalu každé dvě hodiny telefonuje, jestli je všechno v pořádku, jestli jí nic nechybím, jestli žije a tak. A začne jí být bez ní smutno.

Nedostatek sebevědomí a žárlivost.
Ale asi sis vybrala blbýho chlapa, když jen tak odejde pryč a napíše, že se vrátí za dva dny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8067
10.6.17 16:53
@Anonymní píše:

No, chorobná závislost na manželovi je zavádějící, to že je to u zakladatelky normální to taky. Není to normální, když přece někomu svěřím dítě tak mu asi věřím a nebudu ho každé dvě hodiny bombardovat telefonem. Hodně matek má bohužel pocit že bez nich dítě nepřežije a to je špatně. To chce fakt klid…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
915
10.6.17 17:12
@Anonymní píše:
Ahoj stydim se, tak pisu anonymne. Mam dcerku, cerstve 3 roky. A jako kazda mama ji silene muluji. Nejradsi jsem s ni. Kdyz mam byt bez ni, jsem jak silena. Strasne mi chybi a ja mam pocit silene uzkosti. Jeste kdyz je pryc pres den, tak dobr :nevim: y. To vim ze rano a vecer ji uvidim. Jenze ted je od patku pryc a ja uz to nezvladam. Nedavam to najevo, dusim to v sobe. Ale uplne se desim co budu delat az bude velka. Snad se to zlepsi nebo fakt nevim. Ma te to tak nekdo? Jsem fakt hrozna.

Tak trochu ti rozumim..Malej je kolikrat pres den pryc, to je v pohode, uklidim, udelam si svoje veci a tesim se az prijde. Na noc nebyl jeste nikdy pryc a jen tak bych ho ted nedala :lol: U me je to i tim ze malej (4roky),je moc hodnej, nepotrebuju aby byl z baraku abych mohla uklidit, varit atd..Dovede se sam zabavit i tri hodky, takze zvladam vse jak kdybych byla sama. Kdyz chci jit ven, at uz vecer, pres den sama, hlida pritel nebo babicka. Ale taky jsem na malyho zvykla a pokud je cely den beze me, tak uz se tesim aby prisel :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3569
10.6.17 17:14
@Anonymní píše:

Jde jen o zvyk. Zvykneš si, že je pryč. :) Pořiď si druhé a věř, že tě tenhle stav přejde :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.6.17 18:26

Diskuze jsem omylem zalozila dve. Dcera prave byla pryc s tatinkem, ja se musim ucit na zkousky. Jinak bych jela taky. Kdyz je dxera s nekym nevolam max napisu jednou denne. Nekdy dcera sama prosi, ze chce zavolat mamince. Snazim ae aby to nepicitocala, vim ze se ma dobre.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama