Nezvládám to doma

Anonymní
8.6.17 20:20

Nezvládám to doma

Dobrý den,
Poslední dobou to doma prostě nezvládám. Mám skoro 5měsíční holčičku, která sice v noci spí krásně, ale přes den to je očistec. Až na chvilky v kočáře prostě nespí. Jedině kdy je v klidu je když ji mám na ruce, jinak hystericky řve, dřív taková nebyla, ale poslední týden není den aniž by měla min. 5 hysteráků. Přítel je v práci, takže mi nepomůže a já už nevím jak dál. Doma nic neudělám, za chvíli asi budem žít v bordelu a každá maličkost mě vytočí, protože přítel doma s ničím sám od sebe nepomůže, to se musím o vše prosit. Akorát si stežuje že nemá vypráno atd, ale že krom malé nestíhám nic, to už nevidí. Ke všemu už mi začínají docházet nervy i na dceru. Asi bych potřebovala sama někam vypadnout, jenže nemám kdo by pohlídal a přítel malou nepohlídá, to jde raději semnou i s malou, takže na relax nemám šanci. To jsem fakt tak k ničemu že to nezvládám i když mám jen 1dítě? Prosím anonym, chodí sem jeho rodina. Tchýně už takhle má na mě pořád nějaký keci.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

269
8.6.17 20:24
@Anonymní píše:
Dobrý den,
Poslední dobou to doma prostě nezvládám. Mám skoro 5měsíční holčičku, která sice v noci spí krásně, ale přes den to je očistec. Až na chvilky v kočáře prostě nespí…

To se poddá časem.
Tak třeba má nějakou bolístku nebo hlad, píšeš, že je jí 5 měsíců, to už by měla dostávat příkrm - dáváš?
Může mít prdíky. Cvičíš s ní?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10701
8.6.17 20:24

Zkousela jsi satek nebo nejake ergo nositko? Uzasna vec pro tyto kontaktni deti-ony vidi, ty mas volne ruce na cokoli, co musis udelat :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9124
8.6.17 20:29

Přesně tak, pořiď si nosítko. Kibi, Manducu nebo jakékoliv jiné a uvidíš, že hned bude všechno lepší ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.6.17 20:29

Zkus nosit malou v nějakém nosítku, budeš mít aspoň volné ruce… A holt vydržet, až začne lézt, zabaví se trochu sama a nebude chování tolik vyžadovat ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.6.17 20:30

Souhlasím s @unuděná mám šátek a je to k nezaplacení, malej má dny, kdy ho musím furt nosit. Jinak já třeba spoustu věcí dělám až když manžel přijde z práce, prostě mu šoupnu malého a hlídej, pokud chceš mít vypráno, vyžehleno atd… Je to přeci stejně jeho dítě jako moje a on chodí do práce, ale já musím vstávat 3× za noc a kojit, tak přeci může chvíli pohlídat.
A tchýně místo řečí ať vezme kočár a jde vozit ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.6.17 20:31

Zakladatelka

@lenkahav kojim, takze prikrm zatim ne. Je schopna rvat i po jidle i kdyz hlad uz nema, cvicit cvicime, kaka a prdi krasne. Uz sem zkousela dat i infacol porad zadna zmena, zkousela sem i gel na dasne, jestli treba ji nezlobi zuby, tez bez uspechu.
@unuděná nositka nesnasi, uz jsem zkousela a tez hysteraky vzdycky.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
8.6.17 20:34

Zakladatelka

@Kristyna.Vechtova tchyne bydli pres celou republiku. Pritel jezdi vecer a to uz prat a vysavat nemuzu, bydlime v panelaku a sousedi si stezuji

• Nahlásit
  • Citovat
269
8.6.17 20:39
@Anonymní píše:
@Kristyna.Vechtova tchyne bydli pres celou republiku. Pritel jezdi vecer a to uz prat a vysavat nemuzu, bydlime v panelaku a sousedi si stezuji

Na sousedy bych se tak ohlížela. To musí být opravdu strašná otrava, že vytáhneš na 10 minut vysavač, déle Ti snad vysávání v paneláku netrvá, ne? Též pračku bych pustila. Řeš sebe, a klidně večer ukliď.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
775
8.6.17 20:40

A hacka by nepomohla? U nás měla velký úspěch. Mimčo se houpalo i vlastní vahou, takže se samo ukolébalo k spánku. A odkud jsi? Kamarádku nějakou nemáš, co by třeba pohlídala přes den společně se svým dítkem? My jsem se u jedné kámošky střídaly, občas vzala některá z nás malého uplakánka do kočárku a mamka měla třeba tři hodinky čas si oddychnout, něco doma udělat. A tchyně by místo keců pomoci nemohla? Třeba i s tím vožením? To je miminku jedno, kdo ho vozí v kočárku. Ale jinak se netrap, že toho moc nestíháš. Bude zase lépe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22563
8.6.17 20:43

Není po očkování? Pokud ano, koukni na nějaký detox.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4359
8.6.17 20:44

Mně mladší dcera řvala skoro půl roku takže jsem nosila v šátku a byl klid. Zvládla jsem v podstatě všechno. Takže doporučuju šátek. Přeju ať je brzy lépe :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Smazaný anonym
8.6.17 20:47

Když je nejhůř, tak roztřídim prádlo s malou v ruce. Udělám kupy a pak to až jsem chvilku bez ní jen dam vyprat. Máš kolotoč na postýlku? Chvilku by ji to třeba zabavilo. A když ne, tak prostě bude chvíli brečet. Já mám malinké děti dvě, k tomu další větší a taky to musí jít. Občas někdo musí počkat. Tvůj partner asi chodí do práce, tak se nedivím, že by měl rád vyprano, když jsi doma s jedním dítětem.

• Citovat
  • Upravit
4104
8.6.17 20:57

Dej ji do satku, bude spokojena a bude koukat a ty muzes delat prakticky cokoliv. odnosila jsem obe deti, mohla jsem varit, prat, vysavat, sekat travu, hrabat, chodit do lesa…

a druha vec - nezer to tak…byt se nepotento, pritel se taky nepotento jen proto, ze bude uklize o o par dni pozdeji…
to vubec neni dulezite, jedine mala je ted dulezita

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.6.17 21:09

Zakladatelka

@lenkahav bydlime v pronajmu, takze je musim resit byvaly najemnici kvuli stiznostem sousedu, neprodlouzila smlouvu

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama