Jsem stíhačka, jak to řešit?

Anonymní
7.7.20 20:23

jsem stíhačka, jak to řešit?

Dobrý den, jsem s přítelem 8 let, je mi 25, jemu 32. Minulý měsíc jsme podepsali hypotéku, máme stavět dům. Jsme si (snad) věrní. Ale na podzim potřeboval dovézt součástku z Kanady a na fb se mu ozvala holka, že se akorát ten týden vrací a že mu to doveze. On ji za to vzal s kamarádem do posilovny, navíc je nadšený, že má s kým mluvit anglicky. Holka na podzim byla po čerstvém rozchodu a brala lexaurin. Asi si sem tam psali, nevím, do mobilů si nelezem. Nicméně předevčírem spolu byli na výletě v Lednici, samozřejmě se mi to nelíbilo, ale nemůžu a nechci mu zakazovat. Slíbil ji také, že ji sveze na motorce. Mně slíbil, že ji sveze jen okolo vesnice a pak pojedou s kamarádem autem na ten výlet. Jenže kamarádovi bylo špatně, tak jel sám s tou holkou, já nebyla doma. Když jsem přijela domů a zjistila jsem, že motorka a dvě helmy nikde, tak jsem chytla vztek, zklamání, smutek, spoustu emocí. Dojel s helmou v ruce, že ji vysadil na vlak. Byla z toho docela velká hádka, protože jsem se cítila hodně zklamaná. Nakonec mě nějak uprosil a bylo to ok. Teď přišel s tím, že ta holka potřebuje odvézt na letiště. A já se ptám proč, proč on, to nemá okolo sebe x jiných lidí nebo vlak, taxi? Je mi z toho fyzicky i psychicky špatně, já jet nemůžu, protože musím do práce. Když jsem mu řekla, že se mi to nelíbí, tak jsem ta špatná, protože jemu to přijde v pohodě. Při předvčerejší hádce mi dal přečíst i zprávy, abych se uklidnila, jenže z toho mám max pocit, že s ním flirtuje, nebo jak si přeložit zprávu "A nevysypeš mě na mašině :P? Co mám dělat? Jak nebýt hysterická a žárlivá? Přijdu si jak 15 leté dítě, ale nevím, co s těmito stavy a úzkostmi dělat. On nemá jediný důvod žárlit, protože celých 8 let bez něj nikam ven prakticky nechodím, buď jsem doma, v práci a nebo ve škole (studuji dvě vš). Mám před státnicemi, poslední týden na dokončení diplomky apod., takže jsem celkově psychicky vysílená, ale prostě nevím, může mi někdo prosím napsat objektivní názor? Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

11081
7.7.20 20:27

Nejsem zarliva a jsem hodne tolerantni, ale tohle by mi vadilo taky. A hodne :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
710
7.7.20 20:29

Vzrůšo! Konečně s někým může jezdit na motorce a není to chlap. Ona využije příležitost, on se nabídne. Poptávka byla uspokojena. Ale jak v tom figuruješ ty, to nevim. :mrgreen:
Hele vážně. Nikoho nemá, je sama, přijela z Kanady, určo je milá, laskavá, pokecá si s ní anglicky, zatímco ty furt řešíš školu, diplomku, dvě VŠ.
Co ti asi z toho výjde?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
710
7.7.20 20:31

Sama baba po rozchodu, ta bude potřebovat svého ochránce a ten tvůj se nabízí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
437
7.7.20 20:32

Tak mě by to tedy taky hodně vadilo!!Jako proč by měl jezdit sám s cizí holkou na výlet? A proč by ji měl vozit na motorce?
Dobře že si se ozvala. Zeptej se ho, jestli jemu by to na tvém místě nevadilo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3658
7.7.20 20:35

SMSka „A nevysypeš mě na mašině“ znamená v překladu „Okamžitě mě tvrdě ošukej“… Tak bacha na to… 8o :roll: 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
710
7.7.20 20:35
@werakla píše:
Tak mě by to tedy taky hodně vadilo!!Jako proč by měl jezdit sám s cizí holkou na výlet? A proč by ji měl vozit na motorce?
Dobře že si se ozvala. Zeptej se ho, jestli jemu by to na tvém místě nevadilo?

Jasně, že mu by to nevadilo. On má po 8 letech změnu. Nový objekt, který potřebuje zachránit.
Dá se ještě vyvázat z té hypotéky zakladatelko?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.7.20 20:36

No, 4 dny zpět byla hádka, že mě vozit nebude, že ho bolí záda a ruce, když mě veze (Vážím 57 kg, nakláním se s ním do zatáček, držím se nádrže), má supersport, takže to chápu, já si teď dělám řidičák taky, takže to se vyřeší časem, hádali jsme se hlavně, protože motorku má první sezónu a já si koupila oblečení za 20 tis, tak jsem chtěla jezdit s ním, samozřejmě ne pořád, ale jednou za čas jsem chtěla) O to větší bylo moje naštvání, když jsem zjistila, že s ní jel na výlet na motorce.

Samozřejmě, že jsem se ho ptala, jestli kdyby to bylo na opak, tak jestli by to bylo ok, taky jsem mu řekla, že za 8 let neměl důvod žárlit, že si taky můžu najít kamaráda na angličtinu. Za něho je to prostě ok, on chybu nevidí, já jsem tak na infarkt. Nevím, jak udělat to, aby mi to bylo jedno, momentálně mě to neskutečně sužuje. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
7.7.20 20:38
@FraDeu píše:
Jasně, že mu by to nevadilo. On má po 8 letech změnu. Nový objekt, který potřebuje zachránit.
Dá se ještě vyvázat z té hypotéky zakladatelko?

Dá, ale nechci se rozejít, sice se občas hádáme jak psi, ale nechci ten vztah zahodit.

• Nahlásit
  • Citovat
112
7.7.20 20:38

Jestli spolu už teď nebodaj, tak k tomu brzo dojde. V tomhle stíhačka rozhodne nejsi. A nezapomeň, ze kamarádství mezi mužem a ženou neexistuje!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
710
7.7.20 20:41
@Anonymní píše:
Dá, ale nechci se rozejít, sice se občas hádáme jak psi, ale nechci ten vztah zahodit.

Po 8 letech je vztah prechozeny. Kor, když jste spolu začali, když ti nebylo ani dvacet.
On dle mého konečně začíná žít.
Nová motorka, nový objev, umí anglicky, slečna se nebrání vyletum, fitku.
Kdy s ní má zase sraz? Už víš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
259

Mne by to vadilo. Rozhodně žádná stíhačka nejseš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17

A jéje, „dobré kamarádky“ na emiminu už mají jasno - okamžitě se rozejít a pak si sem přijít pro další podobně dobré rady. A zatrpklé čarodejnice budou mít další parťačku na slet :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
710
7.7.20 20:42
@Oxbowww píše:
Jestli spolu už teď nebodaj, tak k tomu brzo dojde. V tomhle stíhačka rozhodne nejsi. A nezapomeň, ze kamarádství mezi mužem a ženou neexistuje!!!

Věř mi, existuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.7.20 20:42
@Oxbowww píše:

To jsem mu řekla několikrát, že kamarádství neexistuje a vždy z jedné strany jde o víc. Furt dokola mi opakuje, že by mě nepodvedl, já mu to věřím, ale psychicky jsem na dně. Nedá se s ním o tom mluvit, jsem nejhorší, on má konečně kamarádku, se kterou může trénovat angličtinu, tak proč mu to zakazuju, nakonec se naštve. Já jsem tak zralá na psychiatrii.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama