Jsem tolik divná?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  02.04.18 22:08
Jsem tolik divná?

Ahoj, dávám to sem anonymně, nechci aby mě nikdo poznal. Kamarádi a známí mi říkají že jsem uchylná a divná, kvůli tomu že je mi 13 a chovám se jako dospělá, nejsem jak utržená ze řetězu, baví mi koukat na dokumenty a bavit se o normálních tématech, šetřím si peníze na budoucnost, abych nežila z ruky do pusy, přemýšlím hodně financích, baví mě dělat domácí práce a pomáhat tátovi s účetnictvím a mamce s vařením, hodně čtu hrozně se těším, až budu mít rodinu a stejně tak ráda si o tom povídám. Proto nemám moc kamarádů, nikoho s takovými zájmy v mém věku neznám. Mě to ani tak divné nepřijde… Co si o tom myslíte vy?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Tarjei
Závislačka 3379 příspěvků 02.04.18 22:10

Ze by sis mela uzivat mladi? Tim ze se postavis proti proudu ještě sama sebe nenajdeš…

Borůvka1990
Kelišová 5201 příspěvků 02.04.18 22:14

Byla jsem stejná ;) Zodpovědná, vychovaná, slušná, sečtělá, hospodařící s financema, uvažováním jinde. V 16ti se to zlomilo a začala jsem si užívat, cestovat po ČR, zamilovávat se, sexovat, občas alko, prostě klasická puberta. Drzá a pod to ne. Takže buď jaká jsi, Tvoje doba nastane. Určitě nezůstaneš taková jako jsi teď, a i kdyby jo, tak do toho nikomu nic není :palec:

pikola
Neúnavná pisatelka 18130 příspěvků 02.04.18 22:15

Třeba se ještě utrhneš :mrgreen: Ne divná nejsi, divní jsou ostatní, když tě podle toho soudí

Lalelale
Zasloužilá kecalka 907 příspěvků 02.04.18 22:16

Není to divné, každý je nějaký. Pokud tě baví dokumenty a klidný život, těžko se najdeš v nekonečném večírku. Dělej, co tě baví, přetvářka by ti stejně štěstí nepřinesla. Našla bych si kamarády se stejným smýšlením, třeba o trošku starší. A když tě jednou ty večírky začnou bavit, tak prostě začneš pařit, žádná věda :kytka: Mimochodem, hodně úspěšných lidí ti poví, že ve svém věku nezapadali, protože byli zkrátka o něco napřed.

srpen89
Zasloužilá kecalka 942 příspěvků 02.04.18 22:18

To jako fakt? Nejsi troll? Ptas se jestli jsi divna. Bohuzel musim rict ano, jsi divna :nevim: Ve 13 si setrit na budoucnost? :think: Fakt divny.

Samuše
Zasloužilá kecalka 582 příspěvků 02.04.18 22:18
@Anonymní píše:
Ahoj, dávám to sem anonymně, nechci aby mě nikdo poznal. Kamarádi a známí mi říkají že jsem uchylná a divná, kvůli tomu že je mi 13 a chovám se jako dospělá, nejsem jak utržená ze řetězu, baví mi koukat na dokumenty a bavit se o normálních tématech, šetřím si peníze na budoucnostnec, abych nežila z ruky do pusy, přemýšlím hodně financích, baví mě dělat domácí práce a pomáhat tátovi s účetnictvím a mamce s vařením, hodně čtu hrozně se těším, až budu mít rodinu a stejně tak ráda si o tom povídám. Proto nemám moc kamarádů, nikoho s takovými zájmy v mém věku neznám. Mě to ani tak divné nepřijde… Co si o tom myslíte vy?

:lol: muj brácha je uplně to samý.. :lol:ještě za vše přehnaně děkuje :lol: je teda o 6let starsi ale byl takovej vždykcy :D

Yasmina21
Kecalka 312 příspěvků 02.04.18 22:20

Divná určitě nejsi. Každý je nějaký. Není nic špatného na tom být slušná, pomáhat rodičům, vzdělávat se… Naopak, je to dobře. :hug: Jen tak dál :kytka: Jestli někdo říká, že jsi divná, tak by se měl nad sebou zamyslet :roll:

Anonymní  02.04.18 22:20

@srpen89 ne troll to opravdu není…

vjerunqa
Závislačka 2672 příspěvků 02.04.18 22:24

Myslím, že jsi príma holka ;)

Pandulka
Kecalka 276 příspěvků 02.04.18 22:29

Nejsi divná. Byla jsem to samé (a jsem doteď). S vrstevníky jsem si nikdy moc nerozumněla, u znamých jsem radši seděla s dospělými. Nikdy jsem neměla ani kapku alkoholu, nebyla na diskotéce apod. Na budoucnost jsem si taky šetřila snad už od narození :lol:
Chytráci tvrdili, že přicházím o mládí a mám si „užívat“. Jenže pro mě je užívání si přesně tenhle život. Nikdy jsem nelitovala, že jsem se v mládí nenutila s vrstevníky na diskotéky nebo do tanečních jen proto, že tam všichni šli a čekalo se to.
Buď v klidu. :mavam:

Anonymní  02.04.18 22:32

@Pandulka Ani nevíte jakou jste mi udělala radost :D. Stejně jako o rodinných oslavách/banketech jsem z toho byla naprosto nadšená a celý rok se nemohla dočkat, mého sourozence to neskutečně otravovalo a skoro pokaždé odešel uprostřed střetnutí :) ;)

Pandulka
Kecalka 276 příspěvků 02.04.18 22:44
@Anonymní píše:
@Pandulka Ani nevíte jakou jste mi udělala radost :D. Stejně jako o rodinných oslavách/banketech jsem z toho byla naprosto nadšená a celý rok se nemohla dočkat, mého sourozence to neskutečně otravovalo a skoro pokaždé odešel uprostřed střetnutí :) ;)

Jediná „nevýhoda“ byla najít si chlapa podobného ražení. Nakonec jsem teda našla, ale o hodně staršího, což nebyl úplně plán. Ale s mými vrstevníky ani ve svých skoro 30 nemám co říct. Přijdou mi úplně mimo 8o

Anonymní  02.04.18 22:55

@Pandulka To tedy nevím jak se se životem poperu :D. Třeba se najde někdo jako vy v mužském ražení :D.

Petruna21
Echt Kelišová 9241 příspěvků 02.04.18 22:59

Začala bych žít :) časem tě to stejně chytne a určitě budeš mít nějaký čas co si ráda zablbnes.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Orální hrátky pardubické učitelky: Tady jsou fotky, kterými se chlubila!

O takové slávě se pardubické základní škole nezdálo ani v nejhorších snech.... číst dále >

Už jsou zase svoji! Bývalí tenisté Štěpánek s Vaidišovou se podruhé vzali

Budou spolu, nebudou spolu? Bývalí tenisté Radek Štěpánek a Nicole Vaidišová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pacientka z Aktipu: Děti jsem měla fiktivně balit do zlaté karimatky

Za třináct návštěv v pražském psychosomatickém institutu Aktip zaplatila... číst dále >

Vychytávky ekožen: veganské kondomy, kartáček z větve i pratelný tampon

Napadlo vás někdy, jak obyčejné hygienické potřeby zatěžují planetu? A přitom... číst dále >

Reklama