Jsem unavená a... můžu být těhotná?

279
21.2.21 13:54

Jsem unavená a ..

Zdravím, mám dotaz. Už asi dva týdny se budím unavená. Ale ne tak unavená, že zívám, anebo proto že jsem se špatne vyspala. Mám unavené celé tělo a nechce se mi vstávat. Takhle přesně to mám, když si dám do těla a hodně si zasportuju. Jenomze já se teď jdu maximálne projit se psem, nic extra. Do práce chodím jenom 2 dny v týdnu, zbytek jsem na homeoffice. Další věc co jsem si všimla, tak se víc potím s takovým zvlastnim a jinym oderem. Jo a taky jsem hodně náladová. Jeden den jsem nervní, a další den se směju a náladu mám dobrou. Sice se snažíme o dite a i by me to napadlo jestli nejsem v tom, kdyby mi ted neskončila menstruace. Sice mi prišla pozdeji a nemohla mi jakoby naskocit, ale pak prišla normálne a dokonce jsem první den zvracela. Fakt nevim co mi je. Beru teď i hodne vitaminu, tak ani to se mi nezdá, že by mi nejaké chybely.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20937
21.2.21 13:57

Hlavně si nedělej test. Při těhotenství nikdy nikdo nekrvácel a ty bys neměla důvod zakládat diskuze, kde budeme přes displej diagnostikovat, co ti asi tak může být :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
102
21.2.21 13:58

Ms muze byt i v tehotenstvi, delala jste test? Pokud ne udelejte a mate jasno

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
102
21.2.21 13:59

@terien pri tehotenstvi nikdy nikdo nekrvacel? Znam opravdu hodne holek co prvni mesic dva mely normalni menzes a tak na to prisly pozdeji

Příspěvek upraven 21.02.21 v 14:00

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20937
21.2.21 14:00
@Mimia8 píše:
@terien pri tehotenstvi nikdy nikdo nekrvacel? Znam opravdu hodne holek vo prvni krsic dva mely normalni menzes a tak na to prisly pozdeji

Boha jeho :roll: to byla ironie zlato ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
102
21.2.21 14:00

@terien zakladatelka chtela radu ne ironicke pindy, tak jsem to nejak nepochopila..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20937
21.2.21 14:08
@Mimia8 píše:
@terien zakladatelka chtela radu ne ironicke pindy, tak jsem to nejak nepochopila..

A cos jí poradila? Test, nic jiného jí v tuhle chvíli nikdo neporadí. Další bambiliontá diskuze o hovne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
102
21.2.21 14:23

@terien nikdo te nenuti to cist ani komentovat tak tu nemusis delat zbytecne dusno

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20937
21.2.21 14:29
@Mimia8 píše:
@terien nikdo te nenuti to cist ani komentovat tak tu nemusis delat zbytecne dusno

Já si můžu číst a komentovat, co budu chtít. A bavím se u toho, paní Přednáško :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5996
21.2.21 14:37

@kukushka55 no ja podobne stavy mela na zacatku zari, a myslim, ze to byl covid… u me to trvalo temer tyden, i s tim pocenim to same… po tydnu jako kdyz utne, a opet plna sily a elanu… teda u mne to mohl byt i hormonalni vykyv bo uz nejsem nejmladsi, ale po tydnu stejny stav chytl pritel, jeho to skolilo na 14 dni… na testech jsem nebyla, takze to je jen ma domnenka…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
279
21.2.21 15:29

No já už jsem covid před 3 měsíci měla, to jsem měla teda úplně jiné příznaky.
Jako já si v týdnu muzu udělat test, ale myslím že to bych měla i jiné příznaky, třeba bolestivá prsa, jiné chute a tak, ne.. s tim vubec nepocitam

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
102
21.2.21 15:43

@kukushka55 muzes mit i jine priznaky a nemusis, znam hodne holek co na to prislo treba az u druhe nebo treti vynechane ms… samozrejme muze to byt cokoliv, ale neni nejjednodussi udelat test a vyloucit tehotenstvi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
624
21.2.21 15:51

No spis bych tipla covid nebo jinou vetsi infekci v tele a zasla bych si na test a k praktikovi na krev, zvlast, pokud je ta unava opravdu vyrazna. Uzliny nemas zvetsene?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4016
21.2.21 15:57

@kukushka55 Za mě taky covid, vůbec nevadí, že proběhl před 3 měsíci, takový obtíže má spoustu lidi i půl roku po prodělání, aktuálně jsem na tom stejně, 2 měsíce po covidu neskutečná únava, častý pocení a těhotná opravdu nejsem :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
969
21.2.21 16:44
@terien píše:
Boha jeho :roll: to byla ironie zlato ;)

Ironie je často rozpoznatelná jen z intonace hlasu, ten ale z textu nevyčteš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat