Angína - nebo se jedná o covid?

372
20.2.21 13:42

Angína a covid

Je to možné? Ráno jsem skončila na pohotovosti, mám anginu jak prase. Ale mělo by mě bolet v krku, ale já mám 38 teplotu(až teď odpo, ráno ne), ale hlavně mě všechno bolí. Jsem úplně odvařená…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7988
20.2.21 13:44

A kde máš ten covid? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
372
20.2.21 13:45

Ta horečka a bolest svalů. Test nikoho ani nenapadl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42
20.2.21 13:47

Dcera (17 let) před týdnem dobrala Ospen, měla šílenou angínu, podle stěrů streptokok C, začalo to teplotami, skoro 39, šílenou bolestí hlavy a zad, byla úplně vyřízená. Naposledy byla takhle nemocná někdy na 1. stupni ZŠ. Samozřejmě se řešil nejdřív Covid, až poté co vyšla jako negativní došlo na variantu angíny, která se následně potvrdila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
372
20.2.21 13:52

@damaaja mně ji dr. potvrdil hned. Záda mě taky bolí. Takhle blbě mi dlouho nebylo. Díky za reakci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42
20.2.21 14:03

@misha alex Dcera byla také vyřízená z té nečekané bolesti, hlavně ta hlava - 2 dny tu přežívala jen s namraženým gelovým obkladem na čele, bolela jí celá záda, ramena, za krkem, přímo při polykání měla sice také nepříjemné pocity ale to prý nebylo nic hrozného v porovnání s tím ostatním, úleva v posteli žádná, nemohla ležet, spát, nic, ATB jí naštěstí zabrala druhý den asi po 4 dávce. Vůbec nechápeme, kde k tomu svinstvu přišla, s nikým se neschází, chodila v podstatě jen ven do parku se mnou na procházky..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2802
20.2.21 14:09

@damaaja no to svinstvo si clovek muze v malym mnozstvi nosit na mandlich. A kdyz se tam to maly mnozstvi premnozi, angina je na svete. Treba ve stresovych situacich.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2812
20.2.21 14:22

Zavolej v pondělí lékařce a nech si napsat žádanku na PCR test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4835
20.2.21 15:30
@misha alex píše:
Je to možné? Ráno jsem skončila na pohotovosti, mám anginu jak prase. Ale mělo by mě bolet v krku, ale já mám 38 teplotu(až teď odpo, ráno ne), ale hlavně mě všechno bolí. Jsem úplně odvařená…

Syn mwl pri angine taky horecky a bylo mu hnusne..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
68995
20.2.21 18:51
@ZuzaM píše:
Zavolej v pondělí lékařce a nech si napsat žádanku na PCR test.
A proč 8o
@misha alex píše:
@damaaja mně ji dr. potvrdil hned. Záda mě taky bolí. Takhle blbě mi dlouho nebylo. Díky za reakci.
Příznaky zcela odpovídající angině
@misha alex píše:
Ta horečka a bolest svalů. Test nikoho ani nenapadl.

Příznaky běžné při angině

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5535
20.2.21 19:05
@misha alex píše:

zakladatelko, jestli Vás bolí všechno a v krku ne, tak to asi tak úplně angina nebude, se obávám :think:

jestli Vás hodně výrazně bolí záda, může to covid bejt…nyní to v této variantě lítá

lidi nyní nemají moc často ztrátu čichu a chuti, ale často právě výrazné bolesti zad, nebo někdo hlavy…a horečky nastoupí až po pár dnech

co naděláte :?, izolovat se, Paralen, Acylpyrin, klidový režim a v pondělí konzultujte lékaře který Vás zná…

covid to bejt může, bohužel tedy, dost pravděpodobně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
68995
20.2.21 19:13

Jo tak že tě nebolí v krku jsem nějak prehledlam jak zjistili tu angínu? Jen koukli nebo nějaký test?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat