Jsem těhotná?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.10.18 16:54
Jsem v těhu?

Ahoj dělala jsem si v čera těhotenský test a vušel mi tam duch a dnes jsem si dělala znovu těhotenský test a vyšel negativně a MS ještě nedorazila tak jsem těhotná nebo ne? :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28926 příspěvků 15.10.18 16:56

křišťálové koule a kávové sedliny nástup!

Makito
Zasloužilá kecalka 598 příspěvků 15.10.18 16:58

Vyzkoušej za dva dny. Jestli se něco ukáže.

Safrik
Kecalka 200 příspěvků 1 inzerát 15.10.18 17:08

Zkus zitra znovu.

Enmamma
Závislačka 2984 příspěvků 15.10.18 17:12

Moment, koukám do křišťálové koule. Ano, už to vidím. Klube se tam deset capartů. Gratuluji, maminko. :potlesk: :mrgreen: :P

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28926 příspěvků 15.10.18 17:14
@Enmamma píše:
Moment, koukám do křišťálové koule. Ano, už to vidím. Klube se tam deset capartů. Gratuluji, maminko. :potlesk: :mrgreen: :P
:mrgreen:

Markéta80
Hvězda diskuse 39973 příspěvků 15.10.18 17:28
@Anonymní píše:
Ahoj dělala jsem si v čera těhotenský test a vušel mi tam duch a dnes jsem si dělala znovu těhotenský test a vyšel negativně a MS ještě nedorazila tak jsem těhotná nebo ne? :nevim:

udělej test za 2 dny ráno, ale pokud ten druhý test negativní nejspíš těhotná nebudeš :?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.10.18 17:32

@Enmamma dobry fen jsem tu tedka zaregistrována takze moc nevim kam se obratit s radou
Celi jsme s přítelem miminko ale to nevyslo samovolny potrat , byla jsem na vyčištění a asi 3-4 mesice nam to nešlo mesntruaci mam poslední pul rok pravidelnou 12 den v měsíci ;) hosdne malo se stane ze se opozdí a kdyz tak o den max , ted jsem menstruaci nedostala a ani spineni boli me v podbřišku a dost sre mi zvetsili prsa asi před 30 minutami jsem si delala tehu test a ani slaba nerka negativní test je( lady max test 2w1) prouzky tak se chci zeptat na nejaky rady nebo na tehu testy moc se v tom nevyznam
A jestli jsem pisi blbe tak se moc omlouvam a budu rasda za vsechny rady dekuji hezky den :kytka:

Pennya
Ukecaná baba ;) 1188 příspěvků 6 inzerátů 15.10.18 17:33

Nevím proč, asi proto že tu takový dotazy bejvaj často, mi to připomělo písničku od Chinaski - drobná pararela :-D Hned jsem si ji musela pustit.

Přestaň se ptát, bylo nebylo líp
včera je včera, bohužel bohu dík
Nic není jako dřív
Snad nevěříš na tajný znamení
Bla, bla, bla, bla..
Včera i dneska stále ta samá píseň :-D
..
a další písnička říká..nic už stím nenaděláš :-D ..takže asi budeš v tom, to bude to znamení :-D

Né promiň, mám dobrou náladu :) prostě si počkej… .joo myslim si, že nám všem už z toho všeho hrabe! Myslím, že nám všem už z toho všeho šibe, mně, tobě, no a taky tady těm lidem..
Jsou věci který, miláčku,
nenajdeš v žádným letáčku.

Prostě se jednou ráno probudíš
Baby v kočárku, a ty doufáš že jen bdíš :-D

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.10.18 17:39
prosba

Dobry den mam prosbu , mam za sebou jeden samovolny potrat , a ted mi vynechala ms vzdy 12 den v mesici a teď jsem si delala test a nic tehu příznaky mám tak budu rada za kazdou radu do budoucna a nebo na nejaky lepší test mela jsem obyc prouzky z kauflandu dekuji hezky den :kytka:

Russet
Extra třída :D 11573 příspěvků 15.10.18 17:41
@Anonymní píše:
Dobry den mam prosbu , mam za sebou jeden samovolny potrat , a ted mi vynechala ms vzdy 12 den v mesici a teď jsem si delala test a nic tehu příznaky mám tak budu rada za kazdou radu do budoucna a nebo na nejaky lepší test mela jsem obyc prouzky z kauflandu dekuji hezky den :kytka:

Dělej test z ranní moči. Je koncentrovanější. Já použivala jen Dr. Maxe a těhotenství mi spolehlivě ukázal.

kata125
Nováček 1 příspěvek 15.10.18 17:43

@Russet dekuji

Markéta80
Hvězda diskuse 39973 příspěvků 15.10.18 17:43
@Anonymní píše:
@Enmamma dobry fen jsem tu tedka zaregistrována takze moc nevim kam se obratit s radou
Celi jsme s přítelem miminko ale to nevyslo samovolny potrat , byla jsem na vyčištění a asi 3-4 mesice nam to nešlo mesntruaci mam poslední pul rok pravidelnou 12 den v měsíci ;) hosdne malo se stane ze se opozdí a kdyz tak o den max , ted jsem menstruaci nedostala a ani spineni boli me v podbřišku a dost sre mi zvetsili prsa asi před 30 minutami jsem si delala tehu test a ani slaba nerka negativní test je( lady max test 2w1) prouzky tak se chci zeptat na nejaky rady nebo na tehu testy moc se v tom nevyznam
A jestli jsem pisi blbe tak se moc omlouvam a budu rasda za vsechny rady dekuji hezky den :kytka:

kolik dní máš zpoždění? test dělej hned ráno po probuzení ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.10.18 17:45

@Markéta80 zatim 3 dny menstruci ale mívám mezi 10-12 dnem v měsíci :andel:

Markéta80
Hvězda diskuse 39973 příspěvků 15.10.18 17:48
@Anonymní píše:
@Markéta80 zatim 3 dny menstruci ale mívám mezi 10-12 dnem v měsíci :andel:

ovulaci jsi měla zjištěnou? Zkus ráno, po 3 dnech už by to mělo být dost jasné. U dcery 5 den vynechání a obě čárky stejně silné :lol:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Horečka sobotní noci Anety Vignerové: Že by přebrala přítele Vice Kerekes?

Aneta Vignerová (31) v sobotu v noci vyrazila do víru velkoměsta. Krásná miss... číst dále >

Češky se potí na Fed Cupu... A Slovenky? Takhle se vystavuje jejich hvězda Cibulková!

Ve světě tenisu je nyní tématem číslo jedna Fed Cup. Češky na něm zdolaly... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Morbidně obézní žena usiluje o to, aby byla nejtěžší na světě

Šestadvacetiletá žena z ostrova Faial v Atlantském oceánu, která si říká... číst dále >

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >