Reklama

Klostík - kde sehnat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

vojninka
Povídálka 33 příspěvků 13.10.18 19:07
klostík kde sehnat

Ahoj ženy, mám dotaz, víte některá, kde sehnat „klostík“ lékařka mi říkala, že je na českém trhu výpadek, ale prý se dá sehnat přes někoho z Rakouska. a jaký je ofiko název, každý říká klostík. díky

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

chaela
Ukecaná baba ;) 1153 příspěvků 13.10.18 19:11

Jakože ti sama doktorka řekla, že si máš léky sehnat „pres někoho z Rakouska“? To mi nepřijde moc reálný. Mně doktorka taky chtěla dát lék, který měl výpadek, tak mi predepsala nějakou jinou alternativu. A jmenuje se to tuším Clostilbegyt.

vojninka
Povídálka 33 příspěvků 13.10.18 19:14

chaela ano, takto mi to řekla :D taky mě to trochu zarazilo. každopádně alternativu mi nenabídla

Lucinka2209
Povídálka 25 příspěvků 13.10.18 19:21

Clostík už byl do lékáren dodán:)

Uživatel je onlineugluk
Hvězda diskuse 42552 příspěvků 13.10.18 19:31

Jmenuje se to Clostylbegyt, výpadek byl a už není a alternativou je Tamoxifen (ovšem jiná kupina léčiv, takže spousta doktorů netuší).
To už proboha i doktoři používají výraz Klostík? 8o A měří ti taky folíky a chlapovi kontrolují spermíky? :think:

vojninka
Povídálka 33 příspěvků 13.10.18 19:33

ugluk jo, že? hotovo :D

Uživatel je onlineugluk
Hvězda diskuse 42552 příspěvků 13.10.18 19:38

Bože, já tuhle mluvu nesnáším u „snažilek“, ale slyšet to od doktora, tak od něj asi prchám, protože si budu myslet, že mě považuje za duševně méněcennou :jazyk:
Jinak oficiální a jediný správný postup je ten - dr. ti vypíše recept, zajdeš s ním do lékárny a zaplatíš doplatek (že už výpadek skončil, by teda dr. vědět mohla), následně ho budeš brát dle instrukcí dr. a docházet k ní na ultrazvuk na kontrolu, jak na něj tělo reaguje. Žádný z těchto kroků by neměl být vynechán.

vojninka
Povídálka 33 příspěvků 13.10.18 19:48

holky a ještě se zeptám, je to na podporu ovulace, že? prostě podpora k otěhotnění. abych měla jistotu, že jsme si úplně rozuměly s paní doktorkou

Uživatel je onlineugluk
Hvězda diskuse 42552 příspěvků 13.10.18 19:50

Ano, je to antiestrogen podorující růst více folikulů v jednom cyklu. Právě proto je nezbytná utz kontrola. A prvě proto, že to nejsou lentilky, bych to jinde než v lékárně na lékařský předpis nesháněla.

vojninka
Povídálka 33 příspěvků 13.10.18 20:03

prosím vás, která lékárna ho má? zkoušela jsem brouzdat po netu píše se, že je výpadek. díky

Uživatel je onlineugluk
Hvězda diskuse 42552 příspěvků 13.10.18 20:06

Tak hromada lidí už tu psala (nejen v této diskuzi), že v lékárně v pohodě sehnala. Zkusila bych to někde osobně, tam budou mít lepší přehled a vědět, kde objednat.

vojninka
Povídálka 33 příspěvků 13.10.18 20:16

já jsem to zadala právě do vyhledavače u lékáren. holky, která víte konkrétní lékárnu, napište, budu Vám vděčná. moc díky

Russet
Extra třída :D 10867 příspěvků 13.10.18 20:19
@vojninka píše:
chaela ano, takto mi to řekla :D taky mě to trochu zarazilo. každopádně alternativu mi nenabídla

A když jste o tom mluvily, taky říkala klostík, že?! :P :P :P

vojninka
Povídálka 33 příspěvků 13.10.18 21:15

holky, co jste některá teď někdy kupovala v lékárně, ve které prosím mají? např. Magistra lékárny, Dr. Max apod. díky

karkarka
Ukecaná baba ;) 2438 příspěvků včera v 06:55

Kamarádka ho má z dr.max.normálně dáš recept,zaplatíš a jdeš.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Rolins válcuje svého ex: Slavní jsou ve sporu s Rytmusem na její straně

I když se Dara Rolins (45) a Patrik Rytmus Vrbovský (41) rozešli už před... číst dále >

Pavlína Pořízková o modelingu: Stárnout před zraky všech je na prd!

Česka, která mezi prvními dobyla svět modelingu, promluvila v magazínu New... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >