Už nechápu - jak rozumět ovulačnímu testu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.10.18 09:36
Už nechápu - test

Ahoj, ve středu jsem si dělala ovulační test, negativní. Včera jsem si ho udělala a čárka. Dnes jsem ho zkusila znova a nic. Udělala jsem ho znovu a zase nic. Co to může být? + MS nedorazila (vysadila jsem Ha), chápu, že to bude rozházené. Zatím se mi ms zpozdila o 11 dní. Jiz týden mě bolí v podbřišku, TT negativní, tak já nevím :D

Poradíte mi?

Přečtěte si článek: Ovulační testy – jak je správně použít?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Jessica4
Stálice 89 příspěvků 12.10.18 09:37
@Anonymní píše:
Ahoj, ve středu jsem si dělala ovulační test, negativní. Včera jsem si ho udělala a čárka. Dnes jsem ho zkusila znova a nic. Udělala jsem ho znovu a zase nic. Co to může být? + MS nedorazila (vysadila jsem Ha), chápu, že to bude rozházené. Zatím se mi ms zpozdila o 11 dní. Jiz týden mě bolí v podbřišku, TT negativní, tak já nevím :DPoradíte mi?

Běž k dr.

radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 12.10.18 09:38

Čárka na ovulačním testu něco znamená jen pokud je minimálně stejně silná jako kontrolní. Byla taková? Pokud je slabší, neznamená to nic, LH v těle přirozeně kolísá.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.10.18 09:45

@radkka čárka byla téměř stejná jako ta druha

radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 12.10.18 09:48
@Anonymní píše:

Téměř není stejně.

histep
Závislačka 3716 příspěvků 12.10.18 09:50
@Anonymní píše:

Pak to znamená, že se ti zpozdila ovulace, máš ji teď (pokud byl ovu test ve středu negativní, ve čt pozitivní a dnes negativní) a tím pádem MS přijde až za 14 dní.
Zejména když jsi nedávno vysadila HA, tak není divu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.10.18 09:54

@histep to sice jo, ale snad se nespozdi tak moc, já to vždy měla pravidelně i předtím, než jsem Ha začala brát. Vždy na den přesně nebo o max jeden dyl. Proto se ptám, je vůbec možnost, když TT nic neukazuje, že doktor by něco zjistil?

Uživatel je onlinesmurfka
Vesmírná mluvilka 30054 příspěvků 12.10.18 09:58

@histep
každý nemá LF 14 dní :?
a ovu to nebyla pokud byla téměř stejná…
to jsou zase rady.. :roll:

histep
Závislačka 3716 příspěvků 12.10.18 10:05
@smurfka píše:
@histep
každý nemá LF 14 dní :?
a ovu to nebyla pokud byla téměř stejná…
to jsou zase rady.. :roll:

Jasně, že každá nemá LF přesně 14 dní, ale cca. Zakladatelko pardon, měla jsem napsat za 10-16 dní.

A čárka na ovu testu? Já na testech MAX taky nikdy nemám stejně silné čárky, na test Wondfo z té samé moči testovací silnější než kontrolní. A ovulace pak proběhne.
Taky může zakladatelka mít krátký LH-peak a nezachytit tak přesně tu správnou dobu.
Tak si kruť očima na někoho jiného. :roll:

radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 12.10.18 10:15
@Anonymní píše:
@histep to sice jo, ale snad se nespozdi tak moc, já to vždy měla pravidelně i předtím, než jsem Ha začala brát. Vždy na den přesně nebo o max jeden dyl. Proto se ptám, je vůbec možnost, když TT nic neukazuje, že doktor by něco zjistil?

Po vysazení HA se může ovulace klidně zpozdit, nemusí být taky vůbec. Je jedno, že předtím jsi to měla pravidelné.

Tejy
Ukecaná baba ;) 1804 příspěvků 12.10.18 10:18
@Anonymní píše:

Tak já před braním hak měla taky vždy pravidelně a po vysazení mi první ms přišla ukazkove a druhá nedorazila a čárku na testu jsem našla až 50dc prostě se mi o dost posunula ovulace tělo bylo rozhozené po vysazení hak to se stává.

Vesmírná mluvilka 30054 příspěvků 12.10.18 10:18

@histep ano záleží na značce testu to je fakt..
ale prosimtě netvrd něco co není pravda, i když je fakt že ženy si neumí přečíst ani návod jak to tak vídám tady v diskuzích a pak to je taková diskuze každý den :roll: :nevim:

histep
Závislačka 3716 příspěvků 12.10.18 10:25

@smurfka Tak ty zas prosím tě netvrď, že když neměla stejnou testovací čárku jako kontrolní, ale jen téměř stejné, že to ovulace nebyla. Taky to není pravda, protože to ovulace klidně být mohla.
Toť má zkušenost. :mavam:

Vesmírná mluvilka 30054 příspěvků 12.10.18 10:35

@histep ano MOHLA..ale neznamená že byla..podle návodu prostě nebyla..a jestli mohla to může říct max dr..
to jsou rady..já to tak měla..pak ty holky akorád stresují že jsou třeba neplodné, když oni měli stejné čárky jako jiné holky a u nich to ovu byla, tak přece u mě to taky musela být a nic..
prostě to jako pozitivní brát nemá a když tak pak být příjemně překvapena, než to jako pozitivní brát a pak stresovat že se jim nedaří..

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10971 příspěvků 12.10.18 10:47

No k testům uz se ti tu vyjádřily, tak k dotazu jestli dr neco uvidí - mas negativní testy, takže případné těhotenství by neviděl, max zvýšenou sliznici, ale ta je běžná před ms. Je úplně jedno jestli si měla před Ha pravidelnou ms - to neznamená, ze to tak budeš mít i teď. Pockala bych na zpoždění v délce jednoho cyklu a pak pripadne šla k dr na vyvolavacku

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Tereza se učí urdštinu, potvrdil nám zdroj. Připravuje se na tvrdý trest?

V Pákistánu je téměř rok a hrozí, že zde ještě mnohem delší dobu zůstane.... číst dále >

Nemá ruku a chce 63 milionů korun! Za dublérku Milly Jovovich se modlí i Milla

Přežila skoro vlastní smrt, teď žádá odškodné! Krásná kaskadérka Olivia... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >