Krvácení 6 dní před plánovanou MS. Jsem těhotná?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.19 22:32
jsm tehotna?

Ahoj holky, mam problem, v obdobi ovu jsem mela sex s kondomem, ale mam obavy ze mohlo „neco“ vytect :nevim:, dnes jsem zacala (6 dni pred planovanou MS) trochu krvacet, myslite, ze muzu byt tehotna nebo se jedna o drivejsi MS? dekuju

Reakce:
Diana69
Kecalka 330 příspěvků 11.02.19 22:34

To mi těžko posoudime,když ani nevíš jestli něco vyteklo..udělej si buď test nebo zajdi na gyndu..

toma0105
Kecalka 183 příspěvků 1 inzerát 11.02.19 22:36
@Anonymní píše:
Ahoj holky, mam problem, v obdobi ovu jsem mela sex s kondomem, ale mam obavy ze mohlo „neco“ vytect :nevim:, dnes jsem zacala (6 dni pred planovanou MS) trochu krvacet, myslite, ze muzu byt tehotna nebo se jedna o drivejsi MS? dekuju

To mi připomíná otázky z BRAVO GIRLS:thumbsup: :thumbsup:

lachtanice86
Kelišová 7144 příspěvků 11.02.19 22:38

Promiň, křišťálová koule má dnes už odpracovano.

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1554 příspěvků 11.02.19 22:42

Když máš takové obavy, používej dvojitou ochranu. Alespoň kondom a neplodné dny, když už máš změřeno, kdy máš ovulaci. Teď počkej, jestli se ti menstruace rozjede, jestli ne, udělej si test. Tos ale určitě věděla, ne? Není to žádný převratný návod. Tadá!

Russet
Extra třída :D 13975 příspěvků 11.02.19 22:43
@Anonymní píše:
Ahoj holky, mam problem, v obdobi ovu jsem mela sex s kondomem, ale mam obavy ze mohlo „neco“ vytect :nevim:, dnes jsem zacala (6 dni pred planovanou MS) trochu krvacet, myslite, ze muzu byt tehotna nebo se jedna o drivejsi MS? dekuju

Ano. A budou to dvojčata.

toma0105
Kecalka 183 příspěvků 1 inzerát 11.02.19 22:43
@lachtanice86 píše:

Přesně tak,mít křišťálovou kouli na e miminu,tak jsme milionářky :kytka:

lachtanice86
Kelišová 7144 příspěvků 12.02.19 07:39
Diana69
Kecalka 330 příspěvků 12.02.19 11:13
@lachtanice86 píše:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

První láska ji odsoudila k neštěstí. Vilma Cibulková stále hledá s muži štěstí

Je krásná, talentovaná, charismatická, ale ani to nestačilo k tomu, aby by... číst dále >

Erika Stárková z Mostu!: Vycpávám si prsa ponožkami, jsem maskot severu

Erika Stárková (34) je aktuálně nejslavnější herečkou Česka, díky roli Dáši v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >